Kāpēc tagad pērtiķi nepārvēršas par cilvēkiem? 

Advertisement
Foto: thefinanser.co.uk
Advertisement

Mēs jau no mazām klasēm zinām, ka mūsu suga - cilvēki, ir cēlusies no pērtiķiem, pat pēc Darvina teorijas, ir izveidota pērtiķu - cilvēku evolūcija. Bet vai jūs nekad neesat domājuši kāpēc pērtiķi šobrīd vairāk nepārvēršas par cilvēkiem? Šis jautājums ir aktuāls priekš cilvēkiem, kuri ir pret Čārlza Darvina teoriju, kā arī priekš tiem, kuriem ļoti interesē bioloģija.

Avots

Raksta turpinājums - lapa #1
Foto: thefinanser.co.uk
Eksistē vairākas izskaidrojošas teorijas. A.M. Carevs uzskata, ka pārvēršanās no pērtiķa par cilvēku ir ļoti ilgs process un aizņem no 3 līdz 5 miljonu gadu. Tieši pa šo laiku, pērtiķa smadzenes var izaugt līdz sena cilvēka smadzeņu izmēriem.
Foto: weknowyourdreams.com
Bet, ja domā par to faktu, ka sens cilvēks, kura smadzenes bija 650 kub.cm, pārvērtās par homo - sapienu ar 1300 kub.cm smadzeņu izmēru, tikai 2 miljonu gadu laikā, tādā gadījumā, var nonākt pie secinājumiem, kas spēs noteikt pērtiķa pārvēršanās laiku līdz sakarīgam radījumam. Zinātnieks sadalīja 2 miljonu gadu ar sena un mūsdienīga cilvēka smadzeņu izmēru starpību. Sanāk, ka cilvēka smadzenes palielinās tikai par 1 kub.cm 3076 gadu laikā! Tas ir skaidrs, ka tādā lielā laikā cilvēce vienkārši nespēs izsekot līdz tam, kā pērtiķis pārvēršas par cilvēku.
Foto: weknowyourdreams.com
Citas teorijas starpnieki uzskata, ka priekš tādas pērtiķu sugas, no kurām radījās cilvēks, mūsdienu pasaulē vienkārši vairāk neēksistē. Tātad sanāk, ka mūsu vecvecvecvecvecvecvecāki bija vai nu nezināmas sugas pērtiķi, vai arī parastie džungļu pērtiķi. Tomēr cilvēku rases rašanās, būtu neiespējama, ja nebūtu klimatu maiņas, kuru dēļ siltās zemes mainās ar leduslaikmeta biotipu.

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Jaunākie komentāri

0 1 13:05 06.08Einars
Nu tāds bullshits :D
0 0 14:28 27.07N
Kundzīt izbeidz
Ne tu attiecības esi veidojusi, ne tev tiesības tās sagraut !
0 0 19:58 26.07vitena
Taisnība lielā mērā ir.

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © TikaiDaile.lv 2012 - 2017