Katrai sievietei ir savas tiesības izvēlēties attiecībās!

Advertisement
Advertisement

Es rakstu daudz par attiecībām, jo man jau ir izveidojies garš saraksts par to, kas man ir nepieciešams vīrietī. Un es jau 110 mēnešus esmu šķīrusies un esmu viena. Kad es par to domāju, man prātā nāk trīs vārdi - dīvaini, bēdīgi, izaicinoši. 

 

Dīvaini - jo es tiešām zinu, kas man ir vajadzīgs, bet es vēl joprojām 110 mēnešus esmu viena. 

 

Bēdīgi - tāpēc, ka 110 mēnešus pēc šķiršanās, es vēl joprojām esmu viena. 

 

Raksta turpinājums
Izaicinoši - jo neskatoties uz to, ka ir bēdīgi un dīvaini, es netaisos piekrist mazākajam, tāpēc pagaidām vienīgais variants būt vienai ir izaicinošs.

Es par to runāju nesen savā pirmajā un pēdējā randiņā ar kādu puisi. Mēs abi ar viņu sapratām, ka neesam radīti viens otram. Vēlāk es viņu iepazīstināju ar savu draudzeni un nu jau viņi ir sākuši dzīvot kopā. Jā, es mazliet pat apskaužu viņus.

Tajā sarunā viņš man pajautāja, kāpēc nevaru atrast savu otru pusīti. Viņam esot grūti noticēt, ka tāda skaista, komunikabla, veiksmīga sieviete kā es ir viena. Iespējams, viņš bija domājis, ka esmu pārāk izvēlīga. Jā to esmu dzirdējusi daudz reižu.

Ko gan cilvēki domā sakot šos vārdus, kurus katrs no mums noteikti ir dzirdējis vismaz reizi dzīvē?

`Tev ir pārāk augsti standarti`

`Tu gaidi pārāk daudz no cilvēkiem un attiecībām`

`Tev ir pārāk garš pieprasījumu saraksts`.
Foto: wp.com
Ja jau mani standarti ir pieprasījums, lai padarītu mani laimīgu, tad kā viņi var būt pārāk augsti? Ja ir tikai laime- tas nav labu attiecību noteikums.

Ko man gaidīt no cilvēkiem un attiecībām? Lai precētos, šķirtos un krāptu viens otru? Ja es negaidīšu no cilvēkiem ko augstāku, kā viņi attīstīsies?

Kas manās vēlmēs ir tik nerealistisks? Vēlme būt ar to, ar kuru man būs par ko parunāt? Būt ar to, kurš man patīk tik ļoti, lai nodarbotos ar seksu katru dienu? Būt ar to, kuram varu stāstīt visu ko vien vēlos?
Attiecībām ir jābūt vieglām, jā un dabīgām. Tas viss notiek, kas mēs esam iemīlējušies. Bet iemīlamies mēs tad, kad kāds atbilst mūsu standartiem.

Ir viegli atrast jautru. Viegli atrast atbildīgu. Viegli atrast seksīgu. Bet grūti ir atrast, kuram ir visi šie trīs raksturojumi. Tāpēc jau arī esmu 110 mēnešus viena.

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement

Jaunākie komentāri

0 0 Aizvakar 21:58Oje
Meitene sevi vienkārśi izkropļojusi
1 0 21:52 28.02Andris
Galìgs sviests , bet ja tà uzvedàs , kà uzrakstits , tad jeb kuru var tàdu personu, tiešàm var saukt par kretìnu.
0 0 01:05 24.02Martzello
Mīlestība starp sievieti un vīrieti ir viņu abu dvēseļu (prātu, jūtu, gribas) realizēšana vienam pret otru savstarpēji laimīgā harmonijā.
Advertisement

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © TikaiDaile.lv 2012 - 2019