Ko jūsu vīrieša dzimšanas mēnesis var pastāstīt par viņu

Advertisement
Advertisement

Janvāris, septembris 

 

Mīl komunicēt. Mīl tos, kuri mīl viņu. Patīk atrasties uzmanības centrā. Skaistas iekšējās pasaules un izskata savienojums. Bieži dusmojās. Attiecās pret draugiem, kā pret pašiem svarīgākajiem cilvēkiem. Vienmēr meklē jaunus draugus. Šim cilvēkam ir viegli nodarīt pāri, bet viņš ātri atgūstas. Sapņotājs. Nevēlas kontrolēt savas emocijas. Neparedzams. 

 

Raksta turpinājums - lapa #1
Februāris

Domā abstrakti. Dzīvo realitātē. Inteliģents un gudrs. Vienmēr ir dažāds. Pievilcīgs. Reāli ātrs dēmons. Viņam ir daudz labāko draugu. Temperamentīgs. Kluss, kautrīgs. Godīgs un uzticīgs. Mīl brīvību. Cenšas sasniegt jebkuru mērķi. Sadusmojas ļoti viegli, bet neizrāda to. Nepatīk nevajadzīgi cilvēki. Patīk draudzēties, bet reti to izrāda. Jautrs un suverēns.
Foto: my1.ru
Marts

Ideāls cilvēks. Pievilcīga personība. Ļoti seksuāls. Maigs. Dabīgi godīgs, laipns un atsaucīgs. Patīk daudz runāt. Neticami skūpstās! Bieži `cepās`. Patīk, kad viņu pamana. Gatavs riskēt citu dēļ. Izdara pareizu izvēli vienmēr. Seko līdz modei. Var būt pārāk populārs starp citiem. Intelektuāls.

Dažreiz var būt siržu lauzējs. Necieš aizvainojumus. Patīk komplimenti. Ļoti koķetīgs. Uzticams. Pateicīgs. Labākais gultā. Tur emocijas sevī. Uzmanīgs un novērtē citus.
Aprīlis, oktobris

Ar labu humora izjūtu. Ļoti runīgs. Labs un atsaucīgs. Lojāls. Labi sastrādājas ar citiem. Ļoti pašpārliecināts. Jūtīgs. Bagāta domāšana. Laba atmiņa. Gudrs. Patīk meklēt informāciju. Var uzjautrināt visus. Patīk sports, mūzika, atpūta un ceļojumi.

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Jaunākie komentāri

0 1 13:05 06.08Einars
Nu tāds bullshits :D
0 0 14:28 27.07N
Kundzīt izbeidz
Ne tu attiecības esi veidojusi, ne tev tiesības tās sagraut !
0 0 19:58 26.07vitena
Taisnība lielā mērā ir.

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © TikaiDaile.lv 2012 - 2017