Ko nozīmē tie zīmējumi, kurus mēs neapzināti zīmējam? 

Advertisement
Foto: bse.sci-lib.com
Advertisement

Jūs kādreiz esiet aizdomājies, ko nozīmē tie dažādie zīmējumus, kurus mēs neiedomājoties neapzināti zīmējam uz papīra? Šajā rakstā mēs par to jums mazliet pastāstīsim un iespējams tad jūs sapratīsiet kāpēc zīmējat ko tādu.

Avots

Raksta turpinājums - lapa #1
Foto: bse.sci-lib.com
Cipari
Cilvēkiem, kad zīmē cipariņus, interesē tikai materiālais stāvoklis. Pirmais variants - jūs domājat, kur un kā var piepelnīties. Otrais - jūs domājat, kā tikt galā ar saviem parādiem.
Foto: bse.sci-lib.com
Saulītes
Piezīmju grāmatiņas lapaspuses rotā saule? Jums trūkst siltuma, uzmanības un rūpes. Jūs sapņojat par draudzību un maigumu. Ieteikums: centieties vairāk uzturēties starp cilvēkiem. Piezvaniet draugiem, aizejiet ar viņiem uz kino vai pastaigā. Tad saulīte parādīsies ne tikai uz papīra, bet arī jūsu dvēselē.
Foto: rus-img2.com
Figūras
Kvadrāti, rombi, trīsstūri lieko domāt par precīziem mērķiem un pārliecību. Tādas figūras parasti cilvēki, kuri pieraduši atvērti izteikt savu viedokli. Viņi necenšas `izrādīties` pretinieka acīs, tiem ir perfekta domāšana un attīstīta loģiskā domāšana. Simetriskās formas nozīmē kārtību un māku visu plānot. Turklāt, ja figūru stūri ir uzzīmēti ļoti asi, tas nozīmē agresivitāti. Jūsu problēma ir - liela koncentrēšanās, kura neļauj normāli atslābināties.

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Jaunākie komentāri

0 0 21:10 17.02mārīte
..kā lai 'saliek'prīmulu un orhideju 'vienā podiņā'
0 0 21:27 25.0153 gadi
muļķības
0 0 21:48 26.12.2018mhm
kā ir sevi jānīst, lai tā izķēmotu...

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © TikaiDaile.lv 2012 - 2019