Ko nozīmē tie zīmējumi, kurus mēs neapzināti zīmējam? 

Advertisement
Foto: bse.sci-lib.com
Advertisement

Jūs kādreiz esiet aizdomājies, ko nozīmē tie dažādie zīmējumus, kurus mēs neiedomājoties neapzināti zīmējam uz papīra? Šajā rakstā mēs par to jums mazliet pastāstīsim un iespējams tad jūs sapratīsiet kāpēc zīmējat ko tādu.

Avots

Raksta turpinājums - lapa #1
Foto: bse.sci-lib.com
Cipari
Cilvēkiem, kad zīmē cipariņus, interesē tikai materiālais stāvoklis. Pirmais variants - jūs domājat, kur un kā var piepelnīties. Otrais - jūs domājat, kā tikt galā ar saviem parādiem.
Foto: bse.sci-lib.com
Saulītes
Piezīmju grāmatiņas lapaspuses rotā saule? Jums trūkst siltuma, uzmanības un rūpes. Jūs sapņojat par draudzību un maigumu. Ieteikums: centieties vairāk uzturēties starp cilvēkiem. Piezvaniet draugiem, aizejiet ar viņiem uz kino vai pastaigā. Tad saulīte parādīsies ne tikai uz papīra, bet arī jūsu dvēselē.
Foto: rus-img2.com
Figūras
Kvadrāti, rombi, trīsstūri lieko domāt par precīziem mērķiem un pārliecību. Tādas figūras parasti cilvēki, kuri pieraduši atvērti izteikt savu viedokli. Viņi necenšas `izrādīties` pretinieka acīs, tiem ir perfekta domāšana un attīstīta loģiskā domāšana. Simetriskās formas nozīmē kārtību un māku visu plānot. Turklāt, ja figūru stūri ir uzzīmēti ļoti asi, tas nozīmē agresivitāti. Jūsu problēma ir - liela koncentrēšanās, kura neļauj normāli atslābināties.
Foto: balalar.ru
Krustiņi
Krustiņi nozīmē vainas sajūtu. Iespējams, jūs kādu esat aizvainojuši vai nepildījāt solījumu un jums šķiet, ka apkārtējie jums pārmet kaut ko. Pēc iespējas ātrāk izrunājiet to, kas jūs nomoka vai arī palūdziet piedošanu, uzreiz kļūs vieglāk.
Foto: liveinternet.ru
Spirāles, apļi un vilnīši
Svešas problēmas jūs neuztrauc un neinteresē. Jūs esat ļoti noslēgts cilvēks, jums nepatīk kad kāds lien jūsu darīšanās. Iespējams, jūs pārdzīvojat vieglu krīzi. Centieties turēt sevi rokās, savādāk jūs varat aizvainot sarunas biedru.
Foto: mobilmusic.ru
Zvaigznes
Zvaigznes - tas ir optimista rādītājs. Saskaroties ar problēmu, tāds cilvēks cenšas nenolaist rokas un vēlas ātrāk tikt galā ar grūtībām. Turklāt tāds zīmējums tiek zīmēts arī, kad pietrūkst uzmanības.

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement

Jaunākie komentāri

0 0 21:58 21.03Oje
Meitene sevi vienkārśi izkropļojusi
1 0 21:52 28.02Andris
Galìgs sviests , bet ja tà uzvedàs , kà uzrakstits , tad jeb kuru var tàdu personu, tiešàm var saukt par kretìnu.
0 0 01:05 24.02Martzello
Mīlestība starp sievieti un vīrieti ir viņu abu dvēseļu (prātu, jūtu, gribas) realizēšana vienam pret otru savstarpēji laimīgā harmonijā.
Advertisement

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © TikaiDaile.lv 2012 - 2019