Ko par jums var pateikt jūsu frizūra?

Advertisement
Foto: wp.com
Advertisement

Cik bieži jūs apmeklējat frizieri, lai nomainītu frizūru? Jūsu frizūra ir atkarīga no jūsu garastāvokļa. Protams, matu sakārtojums un forma spēj daudz pastāstīt par tās īpašnieci. Starp citu, psihologi uzskata, ka tieši parastā ikdienas frizūra spēj raksturot jebkuru sievieti. Kāda frizūra ir jums ikdienā?

 

 

Avots

Raksta turpinājums - lapa #1
Foto: wp.com
Romantiskā un pievilcīgā

Jūs esat ļoti romantiska sieviete, kura vienmēr ir gatava uzņemt jaunu pieredzi un jaunus iespaidus.

Jūs vienmēr cenšaties cilvēkos redzēt tikai labo un pievērst uzmanību lietu un notikumu `gaišajai pusei`. Jūsu optimisms un romantisms vienmēr pievelk citus.
Foto: wp.com
Uzticīga un cienīga

Galvenās jūsu īpašības: ideāla humora izjūta un neizmērojamā enerģija. Jūs vienmēr esat gatavs aizsargāt un aizstāvēt savus tuvos, viņi var jums uzticēties.

Cilvēki priekš jums ir svarīgāki par idejām, aizvainojumiem. Tāpēc neviens aizvainojums nespēj sadusmot vai apbēdināt jūs. Jūs vienmēr turat galvu augšā.
Foto: wp.com
Lepna un mērķtiecīga

Kad jūs domājat par sevi, jūs burtiski plīstat pušu no lepnuma. Jums ir ar ko lepoties: gan izskats, gan jūsu sasniegumi.

Jūs zināt: lai sasniegtu kaut ko vērtīgu, vajag pamatīgi cīnīties. Tāpēc jūs sev priekšā stādāt jaunus mērķus un ienīstat žēluma sajūtu.

Jums nav vajadzīga aizstāvība, ar stresu jūs tiekat galā labāk un ātrāk par visām savām draudzenēm un pat dažiem vīriešiem.
Foto: wp.com
Principāla un strikti noteikta

Jūs attiecībā ar svešiniekiem un maz pazīstamiem cilvēkiem uzvedaties kā huligāns. Turklāt, jūs ar saviem tuvajiem esat ļoti jūtīga.

Tādi cilvēki kā jūs, nekad nekaitē citiem, bet viņi nekad neļaus aizvainot sevi, ja kāds mēģinās viņiem brukt virsū. Ja jūs esat kļuvuši par liecinieku kādai netaisnībai, jūs neklusēsiet. NEKAD!
Foto: wp.com
Izgudrotāja un oriģināla

Jūs esat sieviete ar bagātu iekšējo pasauli. Kad jūs esat laimīga, jūs esat aizņemta ar savu projektu darbu. Visi zina, ka jūs esat gatava vienmēr darboties ar kaut ko neparastu un oriģinālu.

Jūsu ambīcijas un jūsu intuīcija vienmēr jums ir palīdzējuši.
Foto: wp.com
Sabiedriska un jautra

Jūs esat īsts `sociālais taurenis`. Jūsu dzīves galvenās prioritātes ir ģimene un draudzīgas attiecības. Jūs esat uzticama un laba draudzene, kura vienmēr ir gatava uzklausīt tuvo cilvēku problēmas un palīdzēt viņiem.

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement

Jaunākie komentāri

0 0 21:58 21.03Oje
Meitene sevi vienkārśi izkropļojusi
1 0 21:52 28.02Andris
Galìgs sviests , bet ja tà uzvedàs , kà uzrakstits , tad jeb kuru var tàdu personu, tiešàm var saukt par kretìnu.
0 0 01:05 24.02Martzello
Mīlestība starp sievieti un vīrieti ir viņu abu dvēseļu (prātu, jūtu, gribas) realizēšana vienam pret otru savstarpēji laimīgā harmonijā.
Advertisement

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © TikaiDaile.lv 2012 - 2019