Kurš ir vainīgs pie mūsu kompleksiem?

Advertisement
Advertisement

Kāpēc dažas sievietes ar labu ārējo izskatu tāpat izskatās kā pelēkas peles, bet citas, kuras pēc dabas izskatās mazliet sliktāk, prot sevi pasniegt tik interesanti, ka jebkurā sabiedrībā nepaliek nepamanītas, ir daudz pielūdzēju? Pašapziņa — tā ir slepenā atspere panākumiem, to apstiprinās ikviens psihologs. Taču, kā izstrādāt tādu pārliecību, ja kopš bērnības zināms, ka mums ar visiem spēkiem cenšas to atņemt?

Avots
Foto - huffingtonpost.com

Raksta turpinājums - lapa #1
Tas sākas jau ģimenē. Vecāki pastāvīgi māca savus bērnus, izrāda uz tiem kritiku, aizrāda un lamā... Viņi ir pārliecināti, ka dara krietnu darbu: audzina savu bērnu, neatstāj viņu bez uzmanības. Un viņus jau par to nevar vainot, jo viņi to dara, atdarinot savus vecākus. Ja vēlaties visu noskaidrot, tad vecāki saviem bērniem dara visu, ko var un kā var, lai bērnam vēlētu tikai labu.
Priekš meitenes, nākamās sievietes, ļoti svarīgi justies pievilcīgai, just, ka apkārtējie atbalsta viņas izskatu. Īpaši liela šī vēlme ir tā saucamajā ''pārejas vecumā'', tajā laikā, kad seksuālā vēlme pamostas un kļūst uzbāzīga. Tieši šajā laikā meitenei bieži nav sapratnes ar vecākiem. Viņi kritizē viņu ne vienmēr par: pārāk īsiem svārkiem, matiem līdz uzacīm, pirmajiem mēģinājumiem izmantot dekoratīvo kosmētiku, sejas izteiksmi, stāju, gaitu un tā tālāk.
Vecāki nesaprot meitas vēlmi uzsvērt savu piederību vienaudžu līmenim, iesaistīties viņu kompānijā un izsaukt apbrīnu. Vecāki izrāda greizsirdību pret bērna vienaudžiem, cenšas noturēt netveramo varu pār bērnu, maldīgi uzskatot, ka tuvas attiecības ar bērniem var izpausties tikai uz ierasto sistēmu ''vara — pakļaušanās''.

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Jaunākie komentāri

0 1 13:05 06.08Einars
Nu tāds bullshits :D
0 0 14:28 27.07N
Kundzīt izbeidz
Ne tu attiecības esi veidojusi, ne tev tiesības tās sagraut !
0 0 19:58 26.07vitena
Taisnība lielā mērā ir.

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © TikaiDaile.lv 2012 - 2017