Lai pievērstu jebkura vīrieša uzmanību, jums ir tikai...

Advertisement
Advertisement

Katrs vīrietis ir unikāls, katram ir kaut kas, ko viņš labprātāk izvēlas, jo īpaši, kad runa ir par sirds dāmu. Diemžēl, nevienam nav zināms `tas īstais` veids, kā pievilināt vīrieti, jo katram stiprā dzimuma pārstāvim ir savas rakstura īpašības - gan vizuālas, gan iekšējas. 

Raksta turpinājums
Foto: pmo.ee
Un tomēr ir tāda kā formula vai pat noteiktu sieviešu pazīmju summa, kuras pievilina vairums vīriešu.

1. Fokusēties uz pozitīvu enerģiju.

Vīrieši ir lieliski psihologi. Pat tad, ja jums dvēseles dziļumos ir pavisam skumji un jūs no visa spēka cenšaties noturēties, nav jēgas. Varat pat necensties. Jebkurš vīrietis, vismaz vairums, iekšēji sajutīs, ka no jums nāk negatīva enerģija. Un tā kā visi cilvēki ir vairāk vai mazāk egoisti, viņiem negribas sasieties ar tiem, kuri prieka vietā dod nebeidzamas problēmas.

Lai ieinteresētu vīrieti, jūs ir jāpārpilda pozitīva enerģija. No jums ir jājūt siltums, labsirdība, laime un labklājība. Vieglums - tas ko novērtē vīrieši visvairāk.

2. Centieties vairāk dot, nevis ņemt

Mūsdienu realitāte ir tāda, ka daudzas sievietes kaut ko gaida no vīrieša: laimi, materiālus labumus, uzmanību. Bet uzdodiet sev jautājumu: ko jūs pati esat gatava viņam dot? Atbilde no sērijas ”Es pati esmu dāvana” nederēs, jo attiecības - tas ir tad, kad divi cilvēki sadarbojas viens ar otru.

Atceries par to, ka vīrieši ir lieliski psihologi un izdara secinājumus. Viņi lieliski nosaka garastāvokli un sievietes nodomus. Ja sieviete sākumā vēlas tikai saņemt (turklāt nav svarīgi, vai tie ir materiāli vai garīgi labumi), vīrietis neattīstīs šādas attiecības. Viņš zemapziņā jūt, ka risks, ka viņš tiek izmantots ir liels.

Dīvaini, bet te nostrādā likums: jo vairāk jūs dodat, jo vairāk sākat saņemt.
3. Atbrīvojieties no negatīva

Neviens nemīl nīgrus un nemitīgi pukstošus cilvēkus. Jums tak nav 80 gadu, un jūs neesat no dzīves nogurusi sieviete? Kamēr jūs koncentrējaties uz negatīvo, paiet dzīve. Kopā ar to arī vīrieši paiet garām. Centieties fokusēties uz pozitīvām emocijām un pat no visnepatīkamākajām situācijām iegūt labumu.

4. Pārstājiet žēloties, klačoties un noniecināt citus

Pat tad, ja jūs klačojaties vienatnē ar draudzenēm, žēlojaties viņām par dzīvi, aprunājat citus, bet kopā ar vīrieti neko tādu neatļaujaties, tas nenozīmē, ka no jums neplūst negatīvā enerģija, ko esat ielaidusi savā dzīvē, darot iepriekšminētās lietas.

Ja no jums vējo pozitīva enerģētika, attīrīta no visa ļaunā, vīrieši lidos jums apkārt, kā naktstauriņi ap lampu.
5. Katru dienu kļūstiet par savu labāko versiju

Nav runa par notievēšanu līdz 45 kilogramiem un ne par visu moderno trendu ievērošanu. Nē. Tā vietā, lai fokusētos uz figūru, gariem matiem un ideālu ādu, sākumā iemīliet sevi tādu, kāda jūs esat. Ļaujiet sev būt unikālai, necentieties kļūt kādam līdzīga.

Sportojiet vispirms veselības un labas pašsajūtas dēļ. Uzposieties, lai justos skaistāka un pašpārliecinātāka, nevis, lai ko parādītu citiem. Iekļaujiet sevi ar lietām, kuras JUMS sagādā baudu.

Summējot visu iepriekšteikto, var pateikt, ja jūs dzīvojiet harmonijā ar sevi un no jums vējo laba enerģija, tad jūs pieviliniet pie sevis tādus pašus pozitīvus cilvēkus. Strādājiet ar sevi, iepazīstiet sevi, un tad jūsu ceļā parādīsies tas, ar kuru jums būs pa ceļam!

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Jaunākie komentāri

0 0 Aizvakar 15:19tickettothemoon
Es jau sāku laicīgi meklēt Ziemassvētku dāvanas un guglēt idejas un variantus. Šie bokseršorti ir labs trāpījums, pilnīgi noteikti ņemšu savā kolekcijā, bet gan tētim vai brālim ko tādu dāvināt nedrīkst :)) Šogad ir doma izmēģināt dāvanu servisa iespējas - www.davanuserviss.lv/ziemassvetku-davanas - uz pirmo iespaidu es labprāt dāvinātu braucienu ar bobsleju vai vučko Siguldā, kartingu vai frizūru barbershopā - jau sen mudinu savu tēti aiziet uz foršu vietu matus nogriezt, nevis pie kaimiņienēs blakus kāpņu telpā :-D Kādas ir jūsu idejas šī gada Ziemassvētkiem? Ir kādas oriģinālas idejas?
0 0 Aizvakar 15:07tickettothemoon
Skorpioni ir vienmēr neizturami!
0 2 23:34 01.11amigo
Dievieteem rasna dirsa!!

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © TikaiDaile.lv 2012 - 2017