Lielbritānijā ir 5 gadus vecs puisis, kurš katru dienu barojas no vadiem 

Advertisement
Advertisement

Mazais Prestonas iedzīvotājs, kurš cieš no reta sindroma Pica, ikdienu barojās ar bīstamiem elektriskajiem izstrādājumiem.

 

Avots

Raksta turpinājums
5 gadus vecais Džosefs Hjuzs sēž uz neparastas priekš sava vecuma diētas - sākumskolnieks dod priekšroku mīļākajam našķim - elektrības vadiem un citiem elektriskajiem izstrādājumiem. Pēc puisēna mātes vārdiem Keitas Džarvisas, pāris gadus atpakaļ viņa kļuva par sava bērna vadu ēšanas liecinieku: kad viņa iegāja bērna istabā, viņas bērns ar apetīti ēda telefona lādētāju.
- Es vienkārši nespēju noticēt savām acīm - saka Džosefa māte. - Mans bērns apēda praktiski visu vadu! Es arī agrāk biju pamanījusi, ka mazulim patīk spēlēties ar tehniku, bet es pat nenojautu, ka tas viss var beigties ar tādām sekām. Pēc šī incidenta Džosefa ģimene vērsās pie vietējās klīnikas ārstiem. Pēc pāris stundām mediķi ziņoja, ka apēstais vads kaitē bērna veselībai, tomēr viņam ir atrasta reta slimība.
- Kā izrādījās, manam bērnam ir Pica sindroms, - saka Keita. - Cilvēki, kas slimo ar šo izjūt apetīti pret neorganiskām lietām. Ārsti ziņoja, ka puisim ir bojāta vielmaiņa. Sindroms Pica ir psihiskās slimības paveids. Lai mazliet palīdzētu Džosefam, vecāki centās no mājām aizvākt visus elektriskos priekšmetus, kuri varētu kaitēt bērnam, turklāt norobežot dēlu pilnībā no tehnikas, neizdevās. Kā tikko vecāki atstāja viņu vienu uz 5 minūtēm, 5 gadus vecais puisēns uzreiz sāka meklēt vadus.
- Vienu reizi mūsu dēls stipri dabūja ar elektrību, kad viņš centās apēst kārtējo lādētāju, - atzīstās Džosefa patēvs Džarviss. - Mums nācās sekot viņam līdz visu laiku, lai laicīgi iejauktos, bērna nākotne šobrīd mūs ļoti biedē. Ārsti arī dod nepatīkamas prognozes par Džosefa veselību: pēc speciālistu vārdiem, Pica sindromu nevar izārstēt pilnībā. Vēlme ēst neēdamus priekšmetus var mēģināt samazināt ar medicīnisko preparātu palīdzību un kuru lietošana ir iespējama tikai pusaudža gados.

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement

Jaunākie komentāri

0 0 Aizvakar 21:58Oje
Meitene sevi vienkārśi izkropļojusi
1 0 21:52 28.02Andris
Galìgs sviests , bet ja tà uzvedàs , kà uzrakstits , tad jeb kuru var tàdu personu, tiešàm var saukt par kretìnu.
0 0 01:05 24.02Martzello
Mīlestība starp sievieti un vīrieti ir viņu abu dvēseļu (prātu, jūtu, gribas) realizēšana vienam pret otru savstarpēji laimīgā harmonijā.
Advertisement

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © TikaiDaile.lv 2012 - 2019