Lietas, kas ikvienam vīrietim būtu jāzina par sievietēm

Advertisement
Advertisement

Tas, ka sievietes un vīrieši nāk no dažādām planētām, var izklausīties pēc klišejas, taču bieži vien izrādās, ka šajā teikumā ir daudz patiesības. Tomēr tas nenozīmē, ka vīrieši un sievietes nevar saprasties, viņiem vienkārši ir jāuzzina, ko pretējais dzimums uzskata par pašu par sevi saprotamu
Vai esat jebkad brīnījies, kādēļ jūsu pēdējā meitene pameta jūs bez loģiski izskaidrojama iemesla? Iespējams, ka jūs pieļāvāt kādu no šīm kļūdām:

Avots
Foto - thewowstyle.com

Raksta turpinājums - lapa #1
1: Jūs par katru cenu cenšaties atstāt uz viņu iespaidu

Nav nekā nepareiza, ka cenšaties atstāt iespaidu uz sievieti, taču problēma ir tāda, ka vīrieši bieži vien izvēlas to darīt visneveikmsīgākajā veidā. Neviena sieviete nejutīsies saviļņota, ja centīsieties iegūt viņas atzinību uzsākot kautiņu bārā ar piedzērušos puisi, kurš nejauši uzskrēja jums virsū vai aizķēra jūs, vai arī piesakoties alus dzeršanas sacensībām. Šādas izdarības visdrīzāk neatstās uz viņu iespaidu, bet gan radīs nepatiku, tādēļ izvēlieties citu taktiku.
2: Jūs sagaidāt, ka viņa vienmēr izskatīsies seksīga

Neviena sieviete neskuj kājas katru dienu un ar to vīriešiem būtu jāaprod. Ja jūs sagaidāt, ka viņa vienmēr izskatīsies ideāli – ar ideālu frizūru, gludām kājām un lielu smaidu sejā, tad nopērciet lelli, jo īsta sieviete nav tāda.

Nākamajā reizē, ka uz viņas kājām ieraugāt dažus liekus matiņus, paturiet komentārus pie sevis. Varat droši ticēt, ka nekas labs no sūdzēšanās par to nevar iznākt.
3: Ķircināšanu, lai izrādītu patiku, būtu jāpārtrauc pamatskolā!

Vai jūs esat viens no tiem puišiem, kuri joprojām domā, ka meitene ir jāķircina, lai izrādītu, ka jums viņa patīk, vai ir uzjautrinās par viņas trūkumiem, kad vien jums ir tāda iespēja? Varbūt jums liekas, ka šādi uzvedoties, jūs viņai liksieties jautrs un interesants, taču patiesībā viņa uzskatīs, ka esat pilnīgs muļķis.

Atstājiet šīs bērnišķīgās ķircināšanas pieejas tur, kur tām ir vieta - pamatskolā. Ja vēlaties uz sievieti atstāt iespaidu, izmantojiet nobriedušāka cilvēka taktiku, piemēram, esiet vienkārši jauks, izsakiet komplimentus.
4: Jūs pieņemat, ka viņa ir ieinteresēta tikai naudas dēļ

Iespējams šodien un šajā vecumā jums ir grūti tam noticēt, taču vairumam sieviešu nemaz nav intereses par jūsu naudu. Tas, ko viņas patiešām vēlas no jums, it tas, kas viņām liek justies labāk – ka esat jauks, laipns, jautrs un vismaz kaut cik pievilcīgs, un, protams, viņām patīk just tauriņus vēderā skatoties uz jums.

Ja jums gadās saskarties ar meiteni, kurai interesē tikai jūsu nauda, izvairieties no viņas par katru cenu. Visos pārējos gadījumos jums nevajadzēs maksāt par pārlieku dārgām vakariņām, luksus dāvanām un eksotiskām brīvdienām – vienkārši esiet jūs pats!
5: Jūs aizmirsāt ar viņu iepazīstināt kā ar savu meiteni

Ja jūs ar savu meiteni jau par to esat runājuši un vienojušies, ka esat pāris, viņa uzskatīs par nepieņemamu, ja jūs stādīsiet viņu priekšā kā savu draugu. Ja viņa ir jūsu meitene, kādēļ gan to nepateikt saviem draugiem, ģimenei un, iespējams, vissvarīgākais savai bijušajai draudzenei, ja viņu gadās nejauši satikt?

Ja jūs viņu neiepazīstināt kā draudzeni, viņa, iespējams, domās, ka jūs kaunaties par viņu vai ka jūs neesat gatavs atzīt, ka esat pāris. Kā jau varat iedomāties, viņai tas pavisam nepatiktu.
6: Lietu slēpšana no viņas ir krāpšanās

Vai vēlaties iedzert kafiju ar sievieti, ar kuru jums ir draudzīgas attiecības, vai arī nejauši satiekat savu bijušo draudzeni? Nekādu problēmu! Vairums sieviešu ar to samierināsies, taču tikai tad, ja jūs par to nemelojat. Ja viņai ir jāuzzina par lietām, ko darāt, no citiem cilvēkiem, tas tiks uzskatīts par nodevību pat tad, ja patiesībā nekas nenotika.

Dažkārt jums liekas, ka būtu vieglāk vienkārši neko nepateikt, taču pirms pieņemat galīgo lēmumu, padomājiet kārtīgi. Vai viņa reaģētu sliktāk, ja jūs atzītu kaut ko (pat tad, ja īsti nav ko atzīt) vai arī, ja viņa par to izdzirdētu no kāda cita? Godīgums ir vislabākā politika, ne tā?

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement

Jaunākie komentāri

0 0 Vakar 21:58Oje
Meitene sevi vienkārśi izkropļojusi
1 0 21:52 28.02Andris
Galìgs sviests , bet ja tà uzvedàs , kà uzrakstits , tad jeb kuru var tàdu personu, tiešàm var saukt par kretìnu.
0 0 01:05 24.02Martzello
Mīlestība starp sievieti un vīrieti ir viņu abu dvēseļu (prātu, jūtu, gribas) realizēšana vienam pret otru savstarpēji laimīgā harmonijā.
Advertisement

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © TikaiDaile.lv 2012 - 2019