Lūk kāpēc viņa neraksta pirmā, kaut arī domā par tevi katru dienu!

Advertisement
Foto: creu.ru
Advertisement

Viņa var iedomāties vārdus, kurus vēlas tev pateikt, kamēr guļ naktī savā gultā ar aiztaisītām acīm un aukstu spilvenu. Viņa var pat rakstīt īsziņas savā telefonā, runājot par savām jūtām, bet vēlāk izdzēš tās ārā. 

 

Viņa var pārbaudīt tavu Instagram, uzmanīgi, lai neuzspiestu `Like`, kādai bildei. Uzmanīgi, lai nenodotu savu noslēmumu - ka viņa nav pārstājusi domāt pat tevi ne uz sekundi. 

 

Viņa vēlas tev uzrakstīt. Viņas sirds lūdz viņu izdarīt šo soli, nosūtīt tev vienkāršu `Čau` un redzēt, kas būs tālāk, bet viņas prāts nekad neļauj tam notikt. Viņa nepadosies šiem vājuma brīžiem, kad viss, ko viņa vēlas - dzirdēt tavu balsi, redzēt tavu smaidu. 

 

Raksta turpinājums - lapa #1
Foto: creu.ru
Viņa atsakās tev rakstīt, jo tu neuzrakstīji viņai. Viņas galvā tas nozīmē, ka tu pavisam neesi domājis par viņu.

Tu neesi klausījies viņās mīļāko dziesmu pa radio un neesi gājis garām viņas mīļākajam veikalam, vai arī neesi ēdis viņas mīļākās konfektes un domājis `Tas man atgādina viņu. Es ilgojos pēc viņas. Vajag viņai uzrakstīts`.

Viņa sēž savā tukšajā gultā, mēģinot piespiest sevi uzrakstīt tev, kamēr tu turpini dzīvot bez viņas. Tā viņa to visu redz, tās ir viņas iedomas.
Foto: pmo.ee
Tāpēc viņa nekad neatzīstas, ka tu vēl joprojām dzīvo viņas galvā, kamēr viņa nav tavējā.

Lūk kāpēc viņa ignorē jebkuru vēlmi tev uzrakstīt - pat svētkos, pat tavā dzimšanas dienā. Tāpēc, ka patiesībā, ko izmainīs viņas īsziņa? Ja tev jau ir vienalga, tad viņas īsziņa vispār neko nemainīs.
Tas nepadarīs tevi atkal par viņas dzīves daļu.

Vai tad viņa ilgosies pēc tevis vēl vairāk. Tas atgādinās viņai par jūsu jokiem, ar kuriem jūs apmainījāties. Par jūsu smiekliem, uz kuriem reaģēja visi apkārtesošie. Par dzīvi, kas jums bija kopā.

Jūsu pēdējā saruna nesalika visur punktus, kur tas bija nepieciešams un tāpēc viņa vēlas tevi vēl vairāk.

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Jaunākie komentāri

0 0 Aizvakar 18:06Inese
Ko var muldēt....
0 0 12:51 24.08Ita
Pagājušonedēļ izcepu ļoti līdzīgas, tikai man nebija mannā bet milti, un vēl pieliku uz smalkās skaidiņrīves sarīvētu un viegli apceptu vidēju burkānu un smalki sagrieztu un arī viegli apceptu sīpolu. Kotletes ,,pazuda" neaptveramā ātrumā!
1 1 13:05 06.08Einars
Nu tāds bullshits :D

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © TikaiDaile.lv 2012 - 2017