Mamma slepeni nofotografēja, ko puisēns dara ar viņas gadu veco bērnu. Tagad viņi izmisīgi to meklē!

Advertisement
Advertisement

Mamma nofotografēja puisēnu ar viņas vienu gadu veco bērnu. Viņš izdarīja kaut ko neiedomājamu.

 

Ketija Meijere un viņas vīrs ar nepacietību gaidīja sava pirmā mazuļa dzimšanu. Pēc piedzimšanas mazais Keidens patiešām deva vecākiem jaunu dzīvi. Bet mēnesi pēc dzemdībām Ketija bija šausmās.

Raksta turpinājums
1. Kaut kas nav, tā kā vajag.

Drīz vien mamma sāka saprast, ka viņas mazulis neattīstās tādā pašā tempā, kā viņa vienaudži. Rezultātā ārsti noteica briesmīgu diagnozi – muskuļu atrofija, otrā stadija. Mazulim būs īss mūžs, un viņš nespēs pārvietoties bez citu palīdzības.
2. Ratiņi.

Ketija un Keidens nolēma nepadoties. Viņi cīnījās dienu no dienas, pārvarot jaunās grūtības un šķēršļus. Drīz puisēns iemācījās lietot invalīdu ratiņus. Viņam patika vērot zivis akvārijos un apmeklēt muzejus. Bet reiz, notika apbrīnojama satikšanās.
3. Satikšanās.

Reiz, Keidens bija izstādē, kur satika vienu puisēnu. Šis puisēns sēdēja blakus Keidenam, cēla augšā gaisa balonus, kad mazais bērns tos nometa. Pats dīvainākais, ka viņš ne reizi neieminējās par slimā bērna stāvokli un pat necentās uzzināt, kāpēc viņš nespēj staigāt. Tas Ketijai bija pats brīnišķīgākais moments: viņas sirds piepildījās ar laimi. Viņa nofotografēja šo tikšanos un dalījās ar attēlu internetā.
4. Aizkustinošais mirklis.

Ketija gribēja, lai par šo brīnišķīgo momentu uzzinātu visa pasaule. Savā sociālo tīklu lapā, viņa uzrakstīja: „Mazais puisēn, zinātnes muzejā! Nezinu, kas tu esi un kā tevi sauc. Paldies, tev par šo brīnišķīgo dienu. Tu spēlējies ar manu dēlu, un no viņa sejas nepazuda smaids. Tu palīdzēji viņam pacelt balonus no zemes, un ne reizi nepajautāji, kas ar viņu ir ne tā. Kaut gan tu lieliski visu saprati!”
5. Viens otram atbilstoši!

Ketija pamanīja, cik abi puisēni bija līdzīgi. Keidens gudrs un ziņkārīgs. Viņš vienmēr grib uzzināt, kā darbojas viena vai otra lieta. Paldies, ka tu palīdzēji viņam pagriezt kloķi, redzot, ka viņš tam ir par vāju. Tu vienkārši padarīji šo pasauli nedaudz labāku.
6. Mīlošā ģimene

Ketija nebūt nekautrējas, kad cilvēki uzdod viņai jautājumus par Keidena veselības stāvokli. Bet viņa bija vienkārši sajūsmā par šo puisēnu, kurš ne reizi nepieminēja, ka problēmas ir. Šķiet, tas bija pats labākais veids, kā parādīt labsirdību un sapratni. Palies viņam par to!

Lūdzu, dalieties ar draugiem ar šo aizkustinošo rakstu! Kā arī pašiem aizdomāties... cik gan maz ir nepieciešams dažiem cilvēkiem, lai liktu justies laimīgiem grūtā brīdī...

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement

Jaunākie komentāri

0 0 Aizvakar 21:58Oje
Meitene sevi vienkārśi izkropļojusi
1 0 21:52 28.02Andris
Galìgs sviests , bet ja tà uzvedàs , kà uzrakstits , tad jeb kuru var tàdu personu, tiešàm var saukt par kretìnu.
0 0 01:05 24.02Martzello
Mīlestība starp sievieti un vīrieti ir viņu abu dvēseļu (prātu, jūtu, gribas) realizēšana vienam pret otru savstarpēji laimīgā harmonijā.
Advertisement

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © TikaiDaile.lv 2012 - 2019