Matu garums var pastāstīt par jūsu rakstura īpašībām

Advertisement
Advertisement

Ir daudz lietu, kas var pastāstīt par jūsu rakstura īpašībām - tā ir gan ģērbšanās maniere, iemīļotie apavi vai meikaps, un protams, ka arī matu griezums. Pētījumi liecina, ka matu garums var kaut ko pastāstīt par mūsu uzvedību.

Raksta turpinājums
Foto: pmo.ee
1. ”Puiku” matu griezums

Jūs esat ļoti komunikabls, mierīgs un ieturēts cilvēks. Jums ir viegli atrast īstus draugus, bet elastīgais domāšanas vieds palīdz veiksmīgi risināt problēmas. Jums prioritāte ir komforts un skaistums. Jūs mīlat savu darbu un tērējiet uz to milzums daudz līdzekļu. vienīgais mīnuss ir tajā, ka jūs ik pa laikam esat pārāk enerģiski un rīkojaties neapdomāti.

2. Īss matu griezums

Cilvēki, kuri izvēlas šādu matu griezumu - godīgi, vienkārši un vienmēr saka patiesību, lai cik tā nepatīkama arī nebūtu. Kā likums, viņi cenšas noturēt balansu starp personīgo un profesionālo dzīvi. Īsu matu īpašnieces rīkojas pārliecinoši un mīl mēģināt ko jaunu - tai skaitā arī jaunu imidžu. Patiesību sakot, dažreiz imidža maiņa nozīmē arī garastāvokļa maiņu, tādēļ blakus šādiem cilvēkiem ne vienmēr ir viegli atrasties.
3. Vidēja garuma mati

Jūs neļaujat problēmām jūs uzvarēt, esat apmierināti ar savu izskatu un raksturu un spēju uzturēt interesantu sarunu. Apkārtējos vilina jūsu elegantums, dabīgais skaistums un svaigums.

4. Gari mati

Sieviete ar gariem matiem parasti ir romantiska sapņotāja. Personīgā dzīvē viņas ir prasīgas un bieži pat pārāk kritiskas. Bet iemīloties pa īstam, garo matu īpašnieces atdod sevi pilnībā. Viņas tiecas pēc patiesām un ilglaicīgām attiecībām. Šādi cilvēki ir ļoti kreatīvi, bet ik pa laikam viņiem ienāk prātā pārāk daudz idejas vienlaicīgi. Ir vienkārši jāiemācās sevi organizēt, un pateicoties neatlaidībai viņi spēs sasniegt rezultātu visā, ko ir ieplānojuši.

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Jaunākie komentāri

0 0 21:48 26.12.2018mhm
kā ir sevi jānīst, lai tā izķēmotu...
0 0 12:05 26.12.2018didam
ak Dievs. Varbūt tad nemeklējiet sievietes, ja jau jūs tā jāliek mierā? Pārcelieties uz dzīvi uz vientuļas salas, un būs jums miers ;)
Secinājums viens - slima cilvēka pārdomas par to, ko viņš viskvēlāk vēlas....
0 0 23:53 18.12.2018Krista
Tā kā rakstīts, ka torti nevar sabojāt un nevar nesanākt, nolēmu izmēģināt. Tomēr ar musu kaut kas nesanāca. Uz 500 ml saldā krējuma 80g sausā pudiņa sanāca negarsiga miltaina masa. Nodomāju, varbūt kļūda gramos un vajadzēja tomēr 1 paciņu (40g).Pielēju vēl saldā krējuma. Miltaina garša nebija vairs tik izteikta, bet tomēr saglabājās. Krējums arī nesaputojās. Nācās izliet ārā, skriet uz veikalu pēc vēl saldā krējuma un želatīna.

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © TikaiDaile.lv 2012 - 2019