Medmāsa centās noturēt bērna galvu manī, neļaujot tam piedzimt.

Advertisement
Advertisement

Karolīna Malatesta saņēma 16 miljoni dolāru no slimnīcas, kurā viņa dzemdēja savu ceturto bērnu.


Karolīna ceturto reizi bija stāvoklī, viņa pieņēma lēmumu dzemdēt Brukvudas medicīnas centrā Birmingemā, Alabama štatā. Ģimene izvēlējas tieši šo medicīnas uzņēmumu, jo te atbalstīja dabīgas dzemdības. Diemžēl viņu cerības nepiepildījās un Karolīna pārcieta pašu nelaimīgāko un traumējošāko dienu savā mūžā. 2016. gadā notika tiesa, kurā slimnīca apņēmās samaksāt sievietei 16 miljoni dolārus.


Šis notikums tika publicēts mēdijos, tas noteikti atstās neizdzēšamas pēdas medicīnas praksē.

Raksta turpinājums - lapa #1
Savā intervijā žurnālā „Cosmopalitans” sieviete paziņoja, ka ne reizi vien ir redzējusi šī centra reklāmu televīzijā. Viņi runāja par dabīgām dzemdībām, kuras kā šķita ir tas labākais bērnam.

Viņa stāsta, ka palikusi pie šīs izvēles jau, kad bijusi 20 grūtniecības nedēļā.

11. marta naktī, apmēram 21:00, sieviete sajuta, ka ir sākušās spazmas. Kad viņa pazvanīja uz medicīnas centru, ārsti viņai pateica, ka ir jāgaida, līdz tās kļūs ilgākas un regulāras.

Aptuveni 2:30 sieviete pasauca savu vīru, un viņi izlēma doties uz slimnīcu, lai gan spazmas vēl bija retas. Kad viņiem ieradās slimnīcā, medmāsa viņus aizsūtīja uz vannas istabu, jo ārstējošā ārsta nebija uz vietas. Medmāsa izturējās pret sievieti, kā pret bērnu: piespieda uzvilkt slimnīcas apģērbu, neļāva celties no gultas un tamlīdzīgi.
„Es visu laiku jautāju: Kādēļ? Kādēļ? Bet medmāsa ignorēja mani un gāja garām. Tas mani ļoti tracināja un es sāku stipri nervozēt.

Pēkšņi es sajutu stipras sāpes un man nogāja ūdeņi, es sapratu, ka esmu gatava dzemdēt jau taga! Es iesaucos medmāsai, ka es nevaru vairāk gulēt uz muguras. Bet medmāsa uzstāja: viņa man pavēlēja gulēt uz muguras – es netaisījos viņu klausīt. Tad viņa ar spēku mani noguldīja uz muguras, bet otra medmāsa ar spēku iespieda mazuļa galvu atpakaļ, lai tas nespētu piedzimt!

Es skaļi kliedzu visu šo laiku, mans vīrs saprata, ka ar mani kaut kas nav kārtībā. Pieskrēja pie manis un paņēma manu roku, apgalvodams, ka viss būs kārtībā.

Pēc 6 minūtēm, kopš sākās dzemdības, atskrēja ginekologs un medmāsas uzreiz atkāpās no manis, un es varēju pabeigt dzemdības.
Kad viss beidzās, tas bija man liels atvieglojums!

Par šo notikumu zināja ļoti maz cilvēku: es nolēmu to pastāstīt tikai vīram un pašiem tuvākiem draugiem.

Mana ķermeņa apakšdaļa ilgi vēl sāpēja. Es pat nespēju normāli nodarboties ar seksu ar savu vīru – es to darīju, ciešot asas sāpes.

Esmu piedzimusi ārstu ģimenē, tādēļ es sapratu situācijas nopietnību un pie kā var novest šīs sāpes. Bet mani interesēja cits jautājums.

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Jaunākie komentāri

0 0 Aizvakar 18:06Inese
Ko var muldēt....
0 0 12:51 24.08Ita
Pagājušonedēļ izcepu ļoti līdzīgas, tikai man nebija mannā bet milti, un vēl pieliku uz smalkās skaidiņrīves sarīvētu un viegli apceptu vidēju burkānu un smalki sagrieztu un arī viegli apceptu sīpolu. Kotletes ,,pazuda" neaptveramā ātrumā!
1 1 13:05 06.08Einars
Nu tāds bullshits :D

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © TikaiDaile.lv 2012 - 2017