Mīlu, bet esmu gatava aiziet...

Advertisement
Advertisement

Kāds pateiks: `Kas par briesmām!`, bet tā ir dzīves patiesība... Atveriet acis!

 

Negribas teikt, ka tā ir ikdiena, bet bieži gadāst tā, ka vīrietis stipri atslābst, pēc sadzirdētā sieviešu `mīlu`, viņam iestājas stadija, kura ir līdzīga šai - `nu ko, viņa vairs nekur neliksies`.

 

Un vairums gadījumos, sieviete tiešām nekur neaiziet: iemīlēja - pielīmējās. No šī brīža, lai ko vīrietis nedarītu, lai cik auksti un piekasīgi pret viņu neizturētos, lai kā nenovērtētu un pazemotu - viņam viss ir atļauts. "Es mīlu" attaisno visu. Daudzi vīrieši to ir ļoti labi sapratuši.

Raksta turpinājums
”Tagad nav īstais brīdis”, ”Tu pārāk daudz gribi”, ”Nevar tak būt tāda egoiste”, ”Mūsu mīlestība nav visiem, ir jāiztur pārbaudījumi”, ”Pagaidi, pacieties” un tamlīdzīgi. Aiz šim frāzēm slēpjas otra jēga: ”mīli - kļūsti par upuri”. Un vairums sievietes tam pakļaujas - gaida, cieš, paskaidro, attaisno. Vīrietis virtuālus šķēršļus padara par īstiem, bet sieviete cieš, dažreiz tas ilgst gadiem ilgi.

Bet laiks vienmēr ir īstais. Tieši pašlaik ir pats labākais laiks, lai mīlētu un būtu normālās attiecībās. Tas saucas ”šodien”. Viss pārējais - ilūzija un fantāzijas. Lieli plāni, nākotne, perspektīva, attiecības - tie ir āķīši, kurus pieredzējuši izmet, lai noturētu un uz kuriem mīlošas sievietes uzķeras.
Mēs visi kļūstam atkarīgi no mīlestības. Viss. Nemēdz būt izņēmumu. Kas atšķir atkarīgu personību no nosacīti veselas? Nosacīti vesela personība saprot, ka vēl bez attiecībām, ir svarīgāka vērtība - piemēram, pašcieņa, cieņa, sava unikāluma sajūta, dvēselisks komforts.

Ja šīs sajūtas jūs pamet, tad runa nav par mīlestību, bet par kaut ko ievainotu un sāpīgu. Pats ”mīlu” pārvēršas ” dari ar mani visu ko vēlies, es bez tevis nevaru dzīvot”.
Foto: picdn.net
Bet ”mīlu”- tā ir dzīve. Es tevi mīlu, bet neatdodu tev savu dzīvi. Es tevi mīlu, bet neļaušu tev sevi bakstīt un nerēķināties. Es izdarīšu visu tevis dēļ, bet ja kļūšu tev mazsvarīga, es aiziešu. Es iešu tev līdzi, līdz pasaules malai, bet tikai tad, ja man un maniem mērķiem tur būs vieta. Es būšu ar tevi tik ilgi, kamēr tu mani redzi, cieni un novērtē, kamēr tu mani mīli. Es mīlu tevi un kādreiz, ne kopā ar tevi, ja tā notiks, es spēšu iemīlēt citu.

”Mīlu, bet esmu gatava aiziet” - tas rauj visus ierastos domāšanas un uzvedības šablonus. ”Mīlu, bet esmu gatava aiziet: - satur kopā vairāk par jebkurām ķēdēm.

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Jaunākie komentāri

0 0 15:07 14.11tickettothemoon
Skorpioni ir vienmēr neizturami!
0 2 23:34 01.11amigo
Dievieteem rasna dirsa!!
0 2 14:26 21.10Anna
Pilnībā piekrītu!

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © TikaiDaile.lv 2012 - 2017