Mistiskās hobitu ciltis. Viņi neauga garāki par vienu metru

Advertisement
Foto: wp.com
Advertisement

Pētnieki atrada aizvēsturiskas cilts paliekas, kuras locekļi neauga garāki par vienu metru. Floresas sala, kur tika atrasts šis atklājums, kļuva par apmeklētāko vietu starp tūristiem, kuri vēlējās ieraudzīt īstus `hobitus`. Kādu laiku zinātnieki uzskatīja, ka atrada vienkārši apglabātus pusaudžus. Tomēr, pilnīgi noformētais skelets šo iespēju izslēdza. Līdz šodienai visa zinātnieku sabiedrība turpina par to runāt un spriest - vai šī cilts bija daļa cilvēces jeb tos vienkārši deformēja kaut kāda slimība.

 

Avots

Raksta turpinājums - lapa #1
Foto: wp.com
Pēdējā iegūtā informācija ļāva zinātniekiem izdarīt beidzamos secinājumus. Izzinot saglabājušos galvaskausa kaulu kārtu un salīdzinot to ar mūsdienu cilvēkiem, viņi nonāca pie secinājuma, ka mazajiem hobitiem ir nozīmīgas atšķirības.
Foto: wp.com
Netika atrastas nekādas pazīmes, ka florencieši ciestu no kādas nezināmas slimības. Pētnieki ziņo: miniatūrie radījumi neattiecas uz Homo sapiens. Tomēr, eksistējošā informācija ir nepilnīga, lai saprastu, vai indonēziešu hobitus varētu pieskaitīt pie atsevišķas sugas.
Foto: wp.com
Dīvainos kaulus uzgāja austrāliešu ģeologa Maikla Hehena komanda. Tas notika praktiski nejauši: Maikls, nolēma apiet visu alu, atrada šauru izeju, kas aizveda viņu jaunā alā.

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Jaunākie komentāri

0 0 21:48 26.12.2018mhm
kā ir sevi jānīst, lai tā izķēmotu...
0 0 12:05 26.12.2018didam
ak Dievs. Varbūt tad nemeklējiet sievietes, ja jau jūs tā jāliek mierā? Pārcelieties uz dzīvi uz vientuļas salas, un būs jums miers ;)
Secinājums viens - slima cilvēka pārdomas par to, ko viņš viskvēlāk vēlas....
0 0 23:53 18.12.2018Krista
Tā kā rakstīts, ka torti nevar sabojāt un nevar nesanākt, nolēmu izmēģināt. Tomēr ar musu kaut kas nesanāca. Uz 500 ml saldā krējuma 80g sausā pudiņa sanāca negarsiga miltaina masa. Nodomāju, varbūt kļūda gramos un vajadzēja tomēr 1 paciņu (40g).Pielēju vēl saldā krējuma. Miltaina garša nebija vairs tik izteikta, bet tomēr saglabājās. Krējums arī nesaputojās. Nācās izliet ārā, skriet uz veikalu pēc vēl saldā krējuma un želatīna.

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © TikaiDaile.lv 2012 - 2019