Mistiskās hobitu ciltis. Viņi neauga garāki par vienu metru

Advertisement
Foto: wp.com
Advertisement

Pētnieki atrada aizvēsturiskas cilts paliekas, kuras locekļi neauga garāki par vienu metru. Floresas sala, kur tika atrasts šis atklājums, kļuva par apmeklētāko vietu starp tūristiem, kuri vēlējās ieraudzīt īstus `hobitus`. Kādu laiku zinātnieki uzskatīja, ka atrada vienkārši apglabātus pusaudžus. Tomēr, pilnīgi noformētais skelets šo iespēju izslēdza. Līdz šodienai visa zinātnieku sabiedrība turpina par to runāt un spriest - vai šī cilts bija daļa cilvēces jeb tos vienkārši deformēja kaut kāda slimība.

 

Avots

Raksta turpinājums
Foto: wp.com
Pēdējā iegūtā informācija ļāva zinātniekiem izdarīt beidzamos secinājumus. Izzinot saglabājušos galvaskausa kaulu kārtu un salīdzinot to ar mūsdienu cilvēkiem, viņi nonāca pie secinājuma, ka mazajiem hobitiem ir nozīmīgas atšķirības.
Foto: wp.com
Netika atrastas nekādas pazīmes, ka florencieši ciestu no kādas nezināmas slimības. Pētnieki ziņo: miniatūrie radījumi neattiecas uz Homo sapiens. Tomēr, eksistējošā informācija ir nepilnīga, lai saprastu, vai indonēziešu hobitus varētu pieskaitīt pie atsevišķas sugas.
Foto: wp.com
Dīvainos kaulus uzgāja austrāliešu ģeologa Maikla Hehena komanda. Tas notika praktiski nejauši: Maikls, nolēma apiet visu alu, atrada šauru izeju, kas aizveda viņu jaunā alā.
Foto: wp.com
Šeit arī tika atrasti ciltes florenciešu cilvēku atliekas. Šis atradums var izrādīties kā atbildes uz tālajiem pagātnes jautājumiem.

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement

Jaunākie komentāri

0 0 Aizvakar 21:58Oje
Meitene sevi vienkārśi izkropļojusi
1 0 21:52 28.02Andris
Galìgs sviests , bet ja tà uzvedàs , kà uzrakstits , tad jeb kuru var tàdu personu, tiešàm var saukt par kretìnu.
0 0 01:05 24.02Martzello
Mīlestība starp sievieti un vīrieti ir viņu abu dvēseļu (prātu, jūtu, gribas) realizēšana vienam pret otru savstarpēji laimīgā harmonijā.
Advertisement

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © TikaiDaile.lv 2012 - 2019