Mūžam viena? Iemesli kādēļ tas ir tā...

Advertisement
Advertisement

Tieši pašlaik tūkstošiem skaistules, spēcīgas un gudras sievietes visā pasaule ir vientuļas. Viņas katru rītu pamostas un sasniedz šajā dzīvē jaunas virsotnes, kaut arī pašas krīt izmisumā, jo viņām blakus nav vīrieša.

 

Raksta turpinājums
SEŠI IEMESLI, KĀPĒC JŪS VĒL JOPROJĀM ESAT VIENA

1. Jūs pa īstam necenšaties

Jūs, protams, domājat, ka cenšaties. Jūs staigājat pa veikaliem un ieskatieties cilvēkos, kuri ir ap jums. Un skaistam puisim ir jāuzsāk saruna ar jums, ja? Jūs ejat uz pasākumu pie draudzenes.. Kādēļ neviens vīrietis nepienāk pie jums iepazīties? ”Man pietiek!” - Jūs sev pasakāt un aizejat.

Tā ir kā darba meklēšana. Jūs varat sēdēt un gaidīt, kamēr kāds jums ko interesantu piedāvās. Bet tas notiek ļoti reti.

2. Jūs esat aizspriedumaina.

Viena no draudzenēm parāda jums vīrieti, kurš jau stundu nenovērš no jums skatienu. Ko jūs pateiksiet: ”Hm, interesanti, varbūt pieiet un iepazīties?” vai ”Nemūžam, viņam ir tik briesmīgs krekls - kā varēja kaut ko tādu uzvilkt?”

Ja jūs biežāk reaģējat tā, kā otrajā variantā, jūs esat aizspriedumaini un jūs nedodat cilvēkam iespēju. Daudzos mīlas stāstos - attiecības starp pilnīgi pretējiem cilvēkiem, kad cilvēki ir atļāvušies ko citu, nekā ierastais ”tipāžs”.
Foto: co.ua
3. Jūs nemākat iet uz randiņiem

Ir pāris likumi, kurus vajadzētu ievērot:
* nenokavēt, ģērbties ieturēti, bet interesanti;
* uzdot daudz jautājumu un noklausīties atbildes;
* nelielīties un nerunāt daudz par sevi;
* piedāvāt pašai par sevi samaksāt, bet atļaut puisim samaksāt, ja viņš uzstās;
* uz komplimentu atbildēt ar ”paldies”;
* labāk neļauties seksam pirmajā reizē.

4. Jūs uzskatāt, ka viņam ir jābūt ideālam, lai jums nebūtu jātērē laiks un spēks.

Ja jūs sev gribat skaistu, stilīgu un sportisku puisi, tad viņš noteikti arī grib sev tādu meiteni. Tādēļ centieties pati kļūt tāda, kāds ir jūsu ideāls.
5. Jūs nevarat būt tāda, kāda esat.

Ne tādēļ, ka cilvēkam ir jāiepazīst jūs tāda, kāda jūs esat, bet tādēļ, ka jūs pati tāda esat daudz mierīgāka un interesantāka.

6. Kad jūs satiekat labu vīrieti, jūs esat pārāk nepacietīga un uzbāzīga.

Baudiet attiecības tagad un tūlīt. Protams, esiet uzmanīga, lai neļautu viņam jūs izmantot. Bet arī neuzspiediet, neesiet pārāk uzbāzīga.

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Jaunākie komentāri

0 0 21:48 26.12.2018mhm
kā ir sevi jānīst, lai tā izķēmotu...
0 0 12:05 26.12.2018didam
ak Dievs. Varbūt tad nemeklējiet sievietes, ja jau jūs tā jāliek mierā? Pārcelieties uz dzīvi uz vientuļas salas, un būs jums miers ;)
Secinājums viens - slima cilvēka pārdomas par to, ko viņš viskvēlāk vēlas....
0 0 23:53 18.12.2018Krista
Tā kā rakstīts, ka torti nevar sabojāt un nevar nesanākt, nolēmu izmēģināt. Tomēr ar musu kaut kas nesanāca. Uz 500 ml saldā krējuma 80g sausā pudiņa sanāca negarsiga miltaina masa. Nodomāju, varbūt kļūda gramos un vajadzēja tomēr 1 paciņu (40g).Pielēju vēl saldā krējuma. Miltaina garša nebija vairs tik izteikta, bet tomēr saglabājās. Krējums arī nesaputojās. Nācās izliet ārā, skriet uz veikalu pēc vēl saldā krējuma un želatīna.

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © TikaiDaile.lv 2012 - 2019