Noņemam maskas! Patiesība par sievietēm, skatoties uz viņu zodiaku!

Advertisement
Advertisement

Katra zodiaka zīme slēpj savu patieso seju aiz individualitātes maskas. Sieviete jau pati par sevi ir noslēpums, bet zem maskas viņa ir neievainojama. Tātad kas ir kas?


Katrs cilvēks nēsā šādu vai tādu masku. Kādam tā ir vienkāršāk un pierastāk, kādu dzīve piespieda. Izrādās, ka dažādām zodiaka zīmēm ir dažādi tēli. Laiks uzzināt, ko sievietes slēpj zem savām maskām!

 

Raksta turpinājums - lapa #1
Sieviete Auns

Kad viņa parādās, visi saprot, ka viņu priekšā stāv spēcīga un neatkarīga sieviete, dažreiz pat nikna un agresīva. Patiesībā zem maskas slēpjas pamests bērns, par kuru visi ir aizmirsuši. Šādā veidā viņa slēpj savus slēptos pārdzīvojumus un problēmas.

Sieviete Vērsis

Vizuāli šī sieviete ir jauka, mierīga un līdzsvarota būtne. Tomēr tā ir tikai maska. Patiesībā viņas dvēselē ir īsta kaisle, kuru viņa pati baidās un rūpīgi maskē. Vērsis nekad neizgāž emocijas uz āru. Viņai ir vieglāk pagaidīt, kamēr vētra pati no sevis norims. Šādi emociju uzplūdumi biedē viņu pašu.

Sieviete Dvīnis

Šai sievietei ir pielipis jautras, vieglas un vieglprātīgas dāmas imidžs. Kā jau sapratāt, tā ir tikai redzamā puse. Patiesībā viņas ir pietiekami nervozas un satrauktas. Viņas nomāc neskaitāmas problēmas, ar kurām viņa ne ar vienu nedalās.
Sieviete Vēzis

Kā zināms, sieviete Vēzis, tā ir mūžīga māte. Viņa par visiem rūpējas, visus mīl, par visiem patiesi satraucas. Māte Terēza, nekas cits. Patiesība ir tāda, ka viņa visu to dara ar aukstu aprēķinu. Viņa ir gana viltīga, un nekad nedarītu neko, kas viņai nedotu kādu izdevīgumu. Ar viņu ir jābūt ļoti uzmanīgiem.

Sieviete Lauva

Lauvas tēls ir lepna, neatkarīga, karaliska persona. Viņa vienmēr iet ar augsti paceltu galvu un uz visiem skatās ar augstprātīgu skatienu. Arī tā ir tikai maska. Sirds dziļumos viņa ir maiga un jūtīga būtne. Viņa ir jāsamīļo, kā kaķeni, jāapber ar komplimentiem, tad paši būsiet laimīgi.
Sieviete Jaunava

Jaunava tēlo pareizo kundzīti. It kā viņa ir godīga un tieša, viņai sveša nevajag. Bet ja viņa ir, kādā vīrietī ieskatījusies, tad, ticiet man, viņa savu panāks. Un nav svarīgi, vai šis vīrietis ir, vai nav brīvs, vai pat draudzenes mīļotais! Lūk, tāda ir šī sieviete, no viņas ir jāsargās. Savādāk nepaspēsiet attapties un viņa jau uzmetusi aci uz jūsu mīļoto!

Sieviete Svari

Šīs atstāj iespaidu kā pašpārliecinātas sievietes, kurām visur valda kārtība un līdzsvars. Patiesībā tā r tikai maska. Viņas ir visai nevīžīgas. Nekārtību viņas bieži paskaidro ar radošu haosu. Turklāt viņas neprot pastāvīgi risināt savas problēmas. Bieži meklē to, kurš tās atrisinās viņu vietā.

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Jaunākie komentāri

0 0 21:48 26.12.2018mhm
kā ir sevi jānīst, lai tā izķēmotu...
0 0 12:05 26.12.2018didam
ak Dievs. Varbūt tad nemeklējiet sievietes, ja jau jūs tā jāliek mierā? Pārcelieties uz dzīvi uz vientuļas salas, un būs jums miers ;)
Secinājums viens - slima cilvēka pārdomas par to, ko viņš viskvēlāk vēlas....
0 0 23:53 18.12.2018Krista
Tā kā rakstīts, ka torti nevar sabojāt un nevar nesanākt, nolēmu izmēģināt. Tomēr ar musu kaut kas nesanāca. Uz 500 ml saldā krējuma 80g sausā pudiņa sanāca negarsiga miltaina masa. Nodomāju, varbūt kļūda gramos un vajadzēja tomēr 1 paciņu (40g).Pielēju vēl saldā krējuma. Miltaina garša nebija vairs tik izteikta, bet tomēr saglabājās. Krējums arī nesaputojās. Nācās izliet ārā, skriet uz veikalu pēc vēl saldā krējuma un želatīna.

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © TikaiDaile.lv 2012 - 2019