Noņemam maskas! Patiesība par sievietēm, skatoties uz viņu zodiaku!

Advertisement
Advertisement

Katra zodiaka zīme slēpj savu patieso seju aiz individualitātes maskas. Sieviete jau pati par sevi ir noslēpums, bet zem maskas viņa ir neievainojama. Tātad kas ir kas?


Katrs cilvēks nēsā šādu vai tādu masku. Kādam tā ir vienkāršāk un pierastāk, kādu dzīve piespieda. Izrādās, ka dažādām zodiaka zīmēm ir dažādi tēli. Laiks uzzināt, ko sievietes slēpj zem savām maskām!

 

Raksta turpinājums
Sieviete Auns

Kad viņa parādās, visi saprot, ka viņu priekšā stāv spēcīga un neatkarīga sieviete, dažreiz pat nikna un agresīva. Patiesībā zem maskas slēpjas pamests bērns, par kuru visi ir aizmirsuši. Šādā veidā viņa slēpj savus slēptos pārdzīvojumus un problēmas.

Sieviete Vērsis

Vizuāli šī sieviete ir jauka, mierīga un līdzsvarota būtne. Tomēr tā ir tikai maska. Patiesībā viņas dvēselē ir īsta kaisle, kuru viņa pati baidās un rūpīgi maskē. Vērsis nekad neizgāž emocijas uz āru. Viņai ir vieglāk pagaidīt, kamēr vētra pati no sevis norims. Šādi emociju uzplūdumi biedē viņu pašu.

Sieviete Dvīnis

Šai sievietei ir pielipis jautras, vieglas un vieglprātīgas dāmas imidžs. Kā jau sapratāt, tā ir tikai redzamā puse. Patiesībā viņas ir pietiekami nervozas un satrauktas. Viņas nomāc neskaitāmas problēmas, ar kurām viņa ne ar vienu nedalās.
Sieviete Vēzis

Kā zināms, sieviete Vēzis, tā ir mūžīga māte. Viņa par visiem rūpējas, visus mīl, par visiem patiesi satraucas. Māte Terēza, nekas cits. Patiesība ir tāda, ka viņa visu to dara ar aukstu aprēķinu. Viņa ir gana viltīga, un nekad nedarītu neko, kas viņai nedotu kādu izdevīgumu. Ar viņu ir jābūt ļoti uzmanīgiem.

Sieviete Lauva

Lauvas tēls ir lepna, neatkarīga, karaliska persona. Viņa vienmēr iet ar augsti paceltu galvu un uz visiem skatās ar augstprātīgu skatienu. Arī tā ir tikai maska. Sirds dziļumos viņa ir maiga un jūtīga būtne. Viņa ir jāsamīļo, kā kaķeni, jāapber ar komplimentiem, tad paši būsiet laimīgi.
Sieviete Jaunava

Jaunava tēlo pareizo kundzīti. It kā viņa ir godīga un tieša, viņai sveša nevajag. Bet ja viņa ir, kādā vīrietī ieskatījusies, tad, ticiet man, viņa savu panāks. Un nav svarīgi, vai šis vīrietis ir, vai nav brīvs, vai pat draudzenes mīļotais! Lūk, tāda ir šī sieviete, no viņas ir jāsargās. Savādāk nepaspēsiet attapties un viņa jau uzmetusi aci uz jūsu mīļoto!

Sieviete Svari

Šīs atstāj iespaidu kā pašpārliecinātas sievietes, kurām visur valda kārtība un līdzsvars. Patiesībā tā r tikai maska. Viņas ir visai nevīžīgas. Nekārtību viņas bieži paskaidro ar radošu haosu. Turklāt viņas neprot pastāvīgi risināt savas problēmas. Bieži meklē to, kurš tās atrisinās viņu vietā.
Sievietes Skorpions

Šo sievieti esam pieraduši redzēt stipru, valdošu, stingru. Realitātē, tā ir pūkains zaķēns, kura ir uzticīga vienam partnerim visas dzīves garumā. Vīrieti, kuram ir izdevies iekarot šīs sievietes sirdi, var patiesi apskaust. Viņam patiešām ir paveicies!

Sieviete Strēlnieks

Viņa rada sajūtu, ka ir patstāvīga un lepna sieviete, kura viegli atrisina jebkuru dzīves jautājumu. Bet tas ir tikai imidžs. Tas ir viņas sapnis, tādai būt. Dziļi dvēselē viņa ir raudulīga un ievainojama meitene, kurai patīk sūdzēties par savu likteni.
Sieviete Mežāzis

No ārpuses mierīga, bet patiesībā ļoti īpatnēja un ietiepīga kundzīte. Viņa vienmēr ar visu nav apmierināta. Lai viņai izpatiktu, ir ļoti jāpacenšas, un arī tad nez vai viņa novērtēs. Raksturs ļoti bieži traucē viņai dzīvot, bet mainīt to viņa nesteidzas.

Sieviete Ūdensvīrs

Viņa seko tam, lai viņu uztvertu kā vieglprātīgu, ne pārāk gudru, ekscentrisku būtni. Patiesībā viņa ir profesionāla psihoanalītiķe, kura redz cilvēkam cauri. Viņai ir ļoti labi attīstīta intuīcija, tādēļ labāk viņu nemānīt. Viņa tik un tā uzzinās, un tad jūs to nožēlosiet. Bet būs jau par vēlu.

Sieviete Zivs

Izskatās, ka viņa to vien dara, kā mirkšķina skropstas un gaida, kad lieliskais princis baltā zirgā ieradīsies un viņu izglābs no visām problēmām. Jā, viņai gaida princi un neslēpj to, bet dara to ar merkantilu mērķu vadīta.

Kādu masku nēsājat Jūs?

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement

Jaunākie komentāri

0 0 Aizvakar 21:58Oje
Meitene sevi vienkārśi izkropļojusi
1 0 21:52 28.02Andris
Galìgs sviests , bet ja tà uzvedàs , kà uzrakstits , tad jeb kuru var tàdu personu, tiešàm var saukt par kretìnu.
0 0 01:05 24.02Martzello
Mīlestība starp sievieti un vīrieti ir viņu abu dvēseļu (prātu, jūtu, gribas) realizēšana vienam pret otru savstarpēji laimīgā harmonijā.
Advertisement

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © TikaiDaile.lv 2012 - 2019