Nosakiet sievietes raksturu pēc viņas apaviem

Advertisement
Advertisement

Vēlaties saprast sievieti? Pievērs uzmanību viņas apaviem. Lielākā daļa puišu pat nemēģina ieraudzīt saikni starp sievieti un viņas apaviem. Ja vēlaties saprast sievieti, noteikt vai viņa ir ekstraverta vai intraverta, mierīga vai aktīva, tieši kājas ir šī ķermeņa daļa, kurai ir vērts pievērst uzmanību.

 

Avots

Raksta turpinājums - lapa #1
Un jūs velti esat noskaņoti skeptiski. Tāda metode ir zinātniski apliecināta. Pētījumi, kurus veica vēl 2012. gadā Kanzasas universitātes speciālisti tika pierādīti, ka nepazīstamas sievietes raksturu var noteikt precīzi uz 90%, izzinot viņas nonēsāto apavu pāri. Apavi var pastāstīt daudz par īpašnieces raksturu, tajā skaitā arī par viņas emocionālo stabilitāti.
Piemēram, mierīgie cilvēki, kā likums, nēsā praktiskus, daudzfunkcionālus apvasu, tajā laikā, kad agresīvie cilvēki izvēlas vienveidīgus apavus. Pēc pētījuma autoru viedokļa, apavi nes individuālu informāciju par to saimnieci. Attiecību eksperts Eiprils Mazini pārliecināts saka, par to, ka `apavu nesāšanas maniere pastāstīs daudz par pašu sievieti`. Un tā, ieskatieties, kas kājām ir jūsu svešiniecei. Paskatoties uz viņas apaviem, jūms spēsiet par viņu pateikt tālāko:
Viņas pārliecinātība sevī
Stils, kuru izvēlās sieviete, stāsta par to, vai īpašniece ir pārliecināta par sevi, vai kautrīga. Mazini saka, ka sievietes, kuras dod priekšroku sandalēm uz augstiem papēžiem, visdrīzāk, jutīsies drošas un pārliecinātas par sevi, nekā tās, kuras velkā noslēgtus apavus.
`Jūs varat pateikt daudz par to, kā sieviete rūpējas par savu ķermeni, izzinot, kā viņa rūpējas par kājam. Ja sievietei vienmēr ir akurāti uztaisīts pedikīrs, tas nozīmē, ka arī par visu pārējo ķermeni viņa uzmanīgi rūpējas. Nav pedikīrs? Esiet pārliecināti, ka nav arī kārtības citā vietā`.
Sekojot psihiatra Kerolas Libermanes viedoklim, zemus un platus papēžus velkā neaizsargātas sievietes. Pēc viņas vārdiem, meitenes, kurām patīk platforma vēlas likties citiem garākas, neizjūtot diskomfortu, kuru sagādā apavi uz parastiem augstiem papēžiem.
Sievietes, kuras izvēlās košas kurpes, kā likums, ir vairāk riskantas un rotaļīgas. Lielākoties šīs sievietes ir ekstravertas. Ja tomēr, sievietei ir koši rozā sandales vai neona dzeltenas kurpes uz papēžiem, tad ir pavisam iespējams, ka jums priekšā ir vienkārši sieviete, kura spēj sev atļauties mazliet vairāk nekā citi, jo to viņai atļauj finanses. Košu apavu velkāšana nozīmē, ka ar viņu nebūs viegli. Visdrīzāk tādu apavu īpašniece vēlēsies vienmēr būt uzmanības centrā.

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement

Jaunākie komentāri

0 0 Šodien 21:58Oje
Meitene sevi vienkārśi izkropļojusi
1 0 21:52 28.02Andris
Galìgs sviests , bet ja tà uzvedàs , kà uzrakstits , tad jeb kuru var tàdu personu, tiešàm var saukt par kretìnu.
0 0 01:05 24.02Martzello
Mīlestība starp sievieti un vīrieti ir viņu abu dvēseļu (prātu, jūtu, gribas) realizēšana vienam pret otru savstarpēji laimīgā harmonijā.
Advertisement

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © TikaiDaile.lv 2012 - 2019