Pāris iemesli tam, ka tu esi ragana

Advertisement
Advertisement

Kas tā tāda ragana ir? Kā viņu atpazīt caur cilvēkiem? Kā likums, vārdu ragana, izrunā čukstus. Kad meitenei jautā vai viņa ir ragana un vai viņai piemīt maģiskas spējas, šo jautājumu cilvēki uzdod mazliet nervozi. Pastāstīsim šodien jums, kā atpazīt raganu.

 

Avots

Raksta turpinājums - lapa #1
Šī vārda nozīme daudziem asociējas ar kaut ko aizliegtu un kaunu. Protams tam vaina ir pāris stereotipi, kas ir nākuši jau no seniem laikiem un vīriešu dominēšana sabiedrībā. Tūkstošiem nevainīgu dzīvību, tika atņemtas senajos laikos, raganu medību laikos. Ja sieviete bija skaista, tai bija rudi mati un viņai vienkārši patika kaķi, viņu varēja apvainot par raganu, sagrābt un sadedzināt uz sārta.

Melīgu apvainošanu dēļ, tika atņemtas daudz nevainīgas dzīvības tiem, kas vienkārši likās dīvaini un nesaprotami priekš apkārtējiem.
Kā atpazīt raganu?
Ragana - tā ir zemes sieviete. Mēs mantojam viņas dabas spēku, transformāciju, izārstēšanos. Sieviešu spēks un enerģija ir ļoti līdzīga ar zemes spēku. Tu spēj redzēt zīmes parastās lietās un atrast atbildes nesaprotamās lietās? Tavs ķermenis pielāgojas sezonu izmaiņām? Ja tu esi aktīva vasarā un rudenī kļūsti mierīga, ziemā esi tā kā mirusi, bet pavasarī no jauna piedzimsti, tad tu pilnībā esi atkarīga no dabas kaprīzēm.
Iekšējā gudrība
Tev tiešām ir kaut kas no raganas, ja:
Tu jūti, ka iekšā tevī mīt kāda atveseļošanas gudrība, bet cilvēki nāk pie tevis ar padomiem par savu dzīvi, mīlestību vai arī dalās ar savām problēmām cerībā, ka tu viņiem palīdzēsi. Tu savu kārt, dod viņiem padomus vai arī gatavo zāļu maisījumus. Cilvēki aiziet no tevis ar cerību uz laimi un izārstēšanos.
Tuvība ar dabu
Tu dzīvo mežā vai arī ūdenstilpnes tuvumā? Ja nē, tad ļoti daudz pavadi laika tādās vietās, izvēloties labāk tās, nekā pilsētu? Raganas, ir ļoti tuvas ar dabu, cenšas atrasties pēc iespējas tuvāk dabai un pavadīt daudz laika ar to. Tās skaistums un enerģija baro raganas, dod viņām spēku. Daudzi izpilda savus rituālus pie ūdens vai mežā.
Tu nebaidies vētras un negaisus
Tev nav bailes, tad kad daba uzvedās tā, it kā liekas, ka būtu pienākusi apokalipse. Tu izbaudi vētras un negaisus, bet bieži uzdod sev jautājumu, vai tas ir tava spēka rezultātā, vai to izsauca stihija.
Mīlestība pret dzīvniekiem
Tev patīk dzīvnieku pasaule un pārdzīvo par visiem pasaules dzīvniekiem. Tu spēj just viņu sāpes un raudāt kopā ar tiem. Kaut kādā veidā tu zini visu dzīvnieku dzimti, spēj viņus saprast, bet arī redzi zīmes, kuras dod dzīvnieki. Nereti pie tevis atnāk pazudis suns vai caur logiem ielido putns. Bet gadās arī tā, kad pie tevis pienāk mežā nepazīstams zirgs un noliek savu galvu tev uz pleca. Tu proti runāt ar dzīvniekiem, saproti viņu prasības un spēj ārstēt viņus no sāpēm?

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement

Jaunākie komentāri

0 0 21:58 21.03Oje
Meitene sevi vienkārśi izkropļojusi
1 0 21:52 28.02Andris
Galìgs sviests , bet ja tà uzvedàs , kà uzrakstits , tad jeb kuru var tàdu personu, tiešàm var saukt par kretìnu.
0 0 01:05 24.02Martzello
Mīlestība starp sievieti un vīrieti ir viņu abu dvēseļu (prātu, jūtu, gribas) realizēšana vienam pret otru savstarpēji laimīgā harmonijā.
Advertisement

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © TikaiDaile.lv 2012 - 2019