Pārsteidzoši rekordi, kurus nevienam negribētos pārspēt

Advertisement
Advertisement

Daudzi no mums sapņo uzstādīt pasaules rekordu. Tomēr ir tādi cilvēki, kuri savus rekordus nekad nebija plānojuši un diez vai atradīsies kāds, kurš vēlēsies pārsist šos rekords.

 

Avots

Raksta turpinājums - lapa #1
Aizpūsts ar tornādu uz maksimālo attālumu, bet izdzīvojot
Mets Suters bija parasts 19 gadīgs 12. klases audzēknis, kad 2006. 12. martā viņa dzimtajā pilsētā Fordlendā sākās tornādo. Tajā svētdienas vakarā Mets atradās ciemos pie vecmāmiņas treilerī. Kad vējš un lietus uzvēlās uz treilera, jaunietis ielēca dīvānā, esot apģērbts vienos bokseršortos un mēģināja aiztaisīt logu. Tajā brīdī Suters izdzirdēja spēcīgu blīkšķi. `Tas kļuva skaļāks un skaļāks, it kā 10 armijas lidmašīnas lidotu mums virsū. Priekšējās un sānu durvis treilerim tika izrautas, bet sienas, grīda un griesti sāka pamatīgi tirināties uz katru pusi.` Māja sāka krist un sienas brukt. Tajā brīdī puisis dabūja sitienu pa galvu un nokrita bezsamaņā. Tikko kā pie viņa pienāca vecmāmiņa, jaunieša ķermeni ievilka virpulī. Tas bija F2 kategorijas tornādo un tas aiznesa Suteru 400 metrus tālāk no mājas. Tas ir četru futbola laukumu garums. Viņš pamodās uz lauka, dzīvs, necietis ar nelielu rētu uz galvas. Viņa vecmāmiņa arī par laimi izdzīvoja šajā tornādo. Šis skaitās garākais attālums pēc rekorda.
Paši auglīgākie vecāki
Kā būtu ar 89 bērnu izaudzināšanu? Šis skaitlis var likties kā minimums dīvains, bet Ginesa rekordu grāmata saka, ka tieši tādu skaitu pēcteču atstāja pēc sevis Fjodors Vasiļjevs, 18. gadsimtā dzīvojošais Maskavas kristietis. Fjodors un divas viņa sievas deva dzīvību 22 pāriem dvīņu, 9 trīnīši un 4 četrīši. Vasiļjevs piedzima 1707. gadā, bet pirmo reizi par tēvu kļuva 18 gadu vecumā. 40 gadus vēlāk viņš pārstāja `nodarboties ar šo lietu`. Tikai divi viņa bērni no visiem 89 nomira, kas ir diezgan augsts rādītājs priekš tā laika. 75 gadu vecumā 84 viņa bērni bija dzīvi. Viņa auglība bija tik spēcīha, ka vīrietis tika sūtīts uz Sankt - Pēterburgu priekš personīgās tikšanās ar imperātori Jekaterinu II. Un kura gan bija pati auglīgākā māte? Tā bija pirmā Fjodora sieva. Viņas vārds pazuda ar gadiem. Tas ir kauns priekš vēstures, tāpēc, ka tāda sieviete ir pelnījusi, ka viņu zinātu pēc vārda, nevis vienkārši kā Fjodora Vasiļjeva sievu. Viņa 27 reizes bija stāvoklī un deva dzīvību 69 bērniem. Otra Fjodora sieva arī nonāca vēsturē bez vārda, esot stāvoklī reizes un dzemdējot 18 bērnus.
Paši smagākie cilvēki
Diez vai kādu pārsteigs tas fakts, ka paši smagākie cilvēki vēsturē ir bijuši amerikāņi. 2013. gadā pats augstākais aptaukošanās rādītājs 34%, vēl joprojām pieder ASV. Džons Brauers Minoh, no Vašingtonas štata, 12 gadu vecumā svēra 135 kg. Viņa svars pastāvīgi auga, kamēr 1978. gadā nesasniedza 635 kg. Ārā bija marta mēnesis, Džons cieta no sirds problēmā un vēl viņam bija problēmas ar elpošanas sistēmu. Priekš tā, lai aizvestu viņu uz Sietlas universitātes slimnīcu vajadzēja 12 ugunsdzēsējus. Nonākot slimnīcā, viņam tika diagnosticēts masīvs pampums, kurā uzkrājās ap 400 litriem šķidruma. Vīrietis atradās slimnīcā 2 gadu garumā, guļoti vienlaicīgi uz divām gultām. Lai apgrieztu viņu no viena sāna uz otra, tam bija nepieciešami 13 cilvēki. Laikā, kuru viņš pavadīja slimnīcā, Džons apprecēja sievieti Žaneti un tā kā viņa svēra tikai 50 kg, viņi uzstādīja pasaules rekordu par pašu lielāko svaru atšķirību starp laulātajiem. Minohs diennaktī uzņēma 1200 kalorijas, tāpēc, 2 gadu laikā, ko viņš pavadīja slimnīcā viņam izdevās nomest 419 kilogramus, pati lielākā svara zaudēšana visas vēstures laikā.

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Jaunākie komentāri

0 1 13:05 06.08Einars
Nu tāds bullshits :D
0 0 14:28 27.07N
Kundzīt izbeidz
Ne tu attiecības esi veidojusi, ne tev tiesības tās sagraut !
0 0 19:58 26.07vitena
Taisnība lielā mērā ir.

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © TikaiDaile.lv 2012 - 2017