Pasaki, kā tu guli un es pateikšu, kas tu esi

Advertisement
Advertisement

Kurš gan varēja iedomāties, bet psihologi spēja raksturot cilvēku tikai paskatoties kādā pozā viņš guļ. Un tas patiešām strādā. Izvēlieties attēlā pozas numuru, kurā jūs guļat un izlasiet atbildi.

 

 

Avots

 

 

 

 

Raksta turpinājums
1. Miegs uz muguras

Kā likum, tādā pozā cilvēks ir pietiekami atslābināts. Poza runā par pašpārliecinātību un par cilvēka psiholoģisko spēku. Tādi cilvēki ir pašpārliecināti jebkurā dzīves situācijā, vienmēr ir gatavi uzņemt jaunu informāciju un iepazīties ar jauniem cilvēkiem.

2. Embrija poza

Šī poza raksturo sevi - guļošu uz sāniem, kājas saliektas un pievilktas pie vēdera, bet pats cilvēks apskauj segu vai pašu sevi. Kā likums cilvēks ielien tālākajā gultas stūrī vai arī mēģina ielīst tuvāk pie sienas. Šī poza runā par to, ka cilvēks baidās no reālās dzīves un nevēlas piedalīties notikumos, kuriem viņš apiet ar riņķi. Šiem cilvēkiem ir nepieciešams līderis, kurš spēs viņus aizsargāt no reālās dzīves grūtībām un spēs uzņemties atbildību par viņiem.

3. Poza uz vēdera

Šī poza, kurā cilvēks guļ uz vēdera un mēģina `apskaut gultu`. Rokas, kā likums, atrodas uz spilvena vai arī gar sāniem. Cilvēki, kuri guļ tādā pozā, mēģina vadīt savu dzīvi un pastāvīgi pielemt svarīgus lēmumus. Turklāt šiem cilvēkiem ir grūti uzņemt kritiku, jo viņš uzskata, ka viņa viedoklis ir vienīgais un pareizais. Viņš vienmēr vēlas sasniegt savus mērķus, pievērš uzmanību sīkumiem.

4. Poza uz sāniem

Pēdējā miega poza, - poza, kurā cilvēks guļ uz sāniem, tomēr bez piespiestām kājām pie sevis. Kā likums, tādu pozu var viegli atpazīt no embrija pozas pēc vairāk atslābināta ķermeņa. Cilvēki, kuri pavada lielāko nakts daļu šādā pozā, ir ar analītisku prātu, absolūti adekvāti, mierīgi un uzticīgi. Viņi viegli pielāgojas jebkurai dzīves situācijai un viegli iztur dzīves grūtības, tomēr viņam nav liels psihiskais spēks vai īpašas īpašības.
Kombinētās pozas

Dzērves poza

Tā ir līdzīga iepriekšējai pozai, cilvēks liek rokas zem galvas, vienu kāju izstiepj, bet otru saliec un pievelk pie sevis. Parasti kāja, kura izstiepta, saka par to, ka cilvēkam ir aktīvs dzīvesveids, bet saliektā kāja liecina par pretējo. Tāpēc kopumā šiem cilvēkiem ir neprognozējams raksturs, viņiem ir izteikta garastāvokļa maiņa, spēj uzvesties atkarībā no tām emocijām, kuras tobrīd viņus pārņem. Ja saliektā kāja slēpj dzimumorgānus, tas nozīmē, ka cilvēks nav atvērts seksā, bet, ja kāja tiek saliekta un nenoslēpj ģenitālijas, tad cilvēks seksu dievina.

Karavīra poza

Cilvēks guļ uz muguras un viņa locītavas ir izstieptas. Tādu pozu ieņem cilvēki ar līdzsvarotu psihi, cilvēki, kuri zin savu dzīves mērķi. Kā likums, viņiem ir augstas prasības, viņi ir akurāti un atbildīgi.

Krustveida poza

Poza, kuru sauc par krustveida, sevī ietver to, ka cilvēks vienu roku paceļ, bet otru nolaiž, vienu kāju saliec, bet otru tur gandrīz taisnu, tikai mazliet ceļa apvidū saliec. Guļošais cilvēks atgādina skrienošu cilvēku. Šiem cilvēkiem nav īpaši savākts raksturs, tāds cilvēks mierīgi var nokavēt svarīgus pasākumus, uz viņu nedrīkst paļauties, bet viņa kaprīzes ietver savu egoistisko vēlmju apmierināšana. Viņi nevēlas sasniegt mērķus un darīt kāda cita labā kaut ko.

Zirneklis un varde

Zirnekļa pozā cilvēks guļot uz muguras saliec rokas un kājas. Vardes poza ir ļoti līdzīga, tikai cilvēks guļ uz vēdera. Tas, kurš guļ zirnekļa pozā, piekrīt visām dzīves parādībām un notikumiem nemēģinot izlabot to, tie, kuri guļ vardes pozā ir pasīvi. Šie cilvēki ir labsirdīgi un ar viņiem ir viegli manipulēt. Pat izjūtot apmānu, tādi cilvēki nezaudē savu uzticamību. Viņiem ir nepieciešama kontrole un rūpes.

Filozofa poza
Pozā, kuru sauc par `Filozofu pozu`, cilvēks, guļ uz muguras un saliec rokas, liek zem galvas, bet kājas sakrusto. Tādu cilvēku raksturs ir saprātīgs, viņiem patīk apdomāties, kopā ar to viņi ir ļoti ievainojami. Bieži vien, viņiem ir problēmas ar pretējo dzimumu, bet ikdienas situācijas šis cilvēks vienmēr apgrūtina. Ir līdzīga poza, bet uz vēdera, cilvēka seja ir pagriezta pa labi vai pa kreisi. Rokas pietur galvu, vai arī ir paliktas zem spilvena. Tādiem cilvēkiem ir stingrs raksturs, bet viņi ir kautrīgi un praktiski. Pieņemt kādu lēmumu tādam cilvēkam ir ļoti grūti, viņi bieži maina dzīves pozīciju. Ja cilvēks šajā pozā mēģina roku aizlikt aiz galvas un guļ netaisni, viņš izrāda savu meklēšanu par vietu dzīvē.

Rāpojoša poza

Poza, kurā cilvēks guļ uz vēdera, vienu roku liek zem vaiga, bet otru izstiepj. Kājas arī saliek dažādi, viena ir saliekta, bet otra iztaisnota. Tāda poza liecina par noslēgtu un mērķtiecīgu raksturu. Tomēr, no otras puses, cilvēks ir vienkāršs un iedomīgs.

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Jaunākie komentāri

0 0 Aizvakar 18:06Inese
Ko var muldēt....
0 0 12:51 24.08Ita
Pagājušonedēļ izcepu ļoti līdzīgas, tikai man nebija mannā bet milti, un vēl pieliku uz smalkās skaidiņrīves sarīvētu un viegli apceptu vidēju burkānu un smalki sagrieztu un arī viegli apceptu sīpolu. Kotletes ,,pazuda" neaptveramā ātrumā!
1 1 13:05 06.08Einars
Nu tāds bullshits :D

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © TikaiDaile.lv 2012 - 2017