Pašas seksīgākās vīriešu profesijas 

Advertisement
Advertisement

Pēc sieviešu aptaujas rezultātiem ir sastādīts pašas seksīgākās vīriešu profesijas. Balsoja arī pusaudži, vecmāmiņas, slimnīcu pacientes u.c. Sanāca lūk šādi rezultāti.

 

Avots

Raksta turpinājums - lapa #1
Jauna automobiļa vadītājs
Vēlams, lai viņš ir arī šī automobiļa īpašnieks. Vecmāmiņas uzskata, ka šī profesija ir seksīga, ja automobiļa vadītājs necenšas viņas notriekt. Pusaudži vairāk tēmēja uz automobiļa marku, kura spētu padarīt seksīgu vadītāju. Savukārt dāmas interesēja automobiļa vērtība. Turklāt runājot par šo profesiju, acis spīdēja visiem.
Lektors
Apjautātie dalībnieki balsojot nedomāja un nerunāja par literāro pusi, bet gan par vīrieša manierēm, pieklājību un māka runāt skaistiem vārdiem. Meitenes pusaudzes izteica frāzi, ka seksīgi tas ir tikai tad, ja lektors runā par viņām saprotamu tēmu, mūziku, puišiem utt., vecmāmiņas vairāk domāja par politiku, turklāt apjautātās dāmas izteica vēlmi paaicināt lektoru pie sevis uz mājām.
Ārsts
Apjautātās sievietes lūdza noteikt ārsta specialitāti aptaujas laikā. Vecmāmiņas uzskatīja, ka šī profesija ir pati seksīgākā, jo ārsts spēj izārstēt. Dāmas vairāk koncentrējās uz citām profesijām, pusaudzes palika pie domas, ka ginekologs ir pats seksīgākais. Tomēr visi piekrita, ka visi ārsti ir seksīgi izņemot zobārsti.

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Jaunākie komentāri

0 0 21:10 17.02mārīte
..kā lai 'saliek'prīmulu un orhideju 'vienā podiņā'
0 0 21:27 25.0153 gadi
muļķības
0 0 21:48 26.12.2018mhm
kā ir sevi jānīst, lai tā izķēmotu...

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © TikaiDaile.lv 2012 - 2019