Pašas seksīgākās vīriešu profesijas 

Advertisement
Advertisement

Pēc sieviešu aptaujas rezultātiem ir sastādīts pašas seksīgākās vīriešu profesijas. Balsoja arī pusaudži, vecmāmiņas, slimnīcu pacientes u.c. Sanāca lūk šādi rezultāti.

 

Avots

Raksta turpinājums
Jauna automobiļa vadītājs
Vēlams, lai viņš ir arī šī automobiļa īpašnieks. Vecmāmiņas uzskata, ka šī profesija ir seksīga, ja automobiļa vadītājs necenšas viņas notriekt. Pusaudži vairāk tēmēja uz automobiļa marku, kura spētu padarīt seksīgu vadītāju. Savukārt dāmas interesēja automobiļa vērtība. Turklāt runājot par šo profesiju, acis spīdēja visiem.
Lektors
Apjautātie dalībnieki balsojot nedomāja un nerunāja par literāro pusi, bet gan par vīrieša manierēm, pieklājību un māka runāt skaistiem vārdiem. Meitenes pusaudzes izteica frāzi, ka seksīgi tas ir tikai tad, ja lektors runā par viņām saprotamu tēmu, mūziku, puišiem utt., vecmāmiņas vairāk domāja par politiku, turklāt apjautātās dāmas izteica vēlmi paaicināt lektoru pie sevis uz mājām.
Ārsts
Apjautātās sievietes lūdza noteikt ārsta specialitāti aptaujas laikā. Vecmāmiņas uzskatīja, ka šī profesija ir pati seksīgākā, jo ārsts spēj izārstēt. Dāmas vairāk koncentrējās uz citām profesijām, pusaudzes palika pie domas, ka ginekologs ir pats seksīgākais. Tomēr visi piekrita, ka visi ārsti ir seksīgi izņemot zobārsti.
Treneris
Kad runa gāja par treneriem, sievietes sāka diskusiju par pašu pieredzi ar treneriem, kad treneri palīdz kustināt kājas, rokas, bet sievietes ļaujas tam. Kā arī tika runāts par treneru seksīgajiem un muskuļotajiem ķermeņiem. Pusaudži pie treneriem pieskaita arī sporta stundu skolotāju, bet vecmāmiņas visus `štangu` cēlājus un skolotājus triko apģērbā.
Baikeri
Pilnīgi nevienu neapmulsināja tas, ka baikers nav profesija. Šīs ādas vējjakas, dzelži un motocikli liek jukt prātā daudzus, it īpaši vecmāmiņas naktīs. Vislielāko interesi par baikeriem izrādīja pusaudzes, kuras izteica vēlmi pavizināties ar kādu no baikeriem.
Klauns
Neticēsiet, bet sievietes ļoti lielu reitingu seksualitātei deva tieši klaunam. Dāmas uz to reaģēja ar viltīgu smaidu, pacientes ar viegliem smiekliem, pusaudzes ar skaļiem un nevaldāmiem smiekliem, vecmāmiņas ar `pukstēšanu` zem deguna.

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement

Jaunākie komentāri

0 0 21:58 21.03Oje
Meitene sevi vienkārśi izkropļojusi
1 0 21:52 28.02Andris
Galìgs sviests , bet ja tà uzvedàs , kà uzrakstits , tad jeb kuru var tàdu personu, tiešàm var saukt par kretìnu.
0 0 01:05 24.02Martzello
Mīlestība starp sievieti un vīrieti ir viņu abu dvēseļu (prātu, jūtu, gribas) realizēšana vienam pret otru savstarpēji laimīgā harmonijā.
Advertisement

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © TikaiDaile.lv 2012 - 2019