Pats svarīgākais noslēpums ilgām attiecībām ar vīrieti - dalās vīrietis!

Advertisement
Advertisement

Mani bieži jautā, kāds ir ilgu attiecību noslēpums ar vīrieti. Atbildēšu godīgi, kā pieredzējis vīrietis. Noslēpums ir, bet tas ir ļoti grūts, praktiski neiespējams, lielākai daļai sieviešu un gandrīz visiem vīriešiem. Bet es tāpat padalīšos.

Raksta turpinājums - lapa #1
1. Kā organizēt ar vīrieti kopējo sadzīvi?

Liekat mierā vīrieti. Nodarbojaties ar sadzīvi. Viņš vai nu piebiedrosies - vai arī nē. Jebkurā gadījumā ir savi plusi. Ja viņš palīdzēs jūs ar mājas lietām, - galvenais nedarīt straujas kustības, nerunājiet skaļi, nedariet skaļi mājas lietas. Viņiem tas nepatīk.
2. Kā saprast, ka vīrietis tevi mīl?

Liekat mierā vīrieti. Uz dīvāna vai virtuvē, tas nav svarīgi. Ja pēc gada - diviem vīrietis nav aizbēdzis - varat to uzskatīt par pietiekami labu iemeslu, lai turētu aizdomās par mīlestību pret jums.
3. Kā saprast, ka jūs ar vīrieti esat gatavi ieņemt bērniņus?

Liekat mierā vīrieti. Ja jūs esat gatava, ja grūtniecība ilgst jau vairāk kā pus gadu. Vīrietis būs gatavs ieņemt bērniņu, kad ieraudzīs bērnu. Vai arī nebūs. Tādā gadījumā liekat vīrieti mierā.
4. Kā atrast kopīgus draugus un paziņas?

Liekat mierā vīrieti. Atrodiet draugus un paziņas, aiciniet tos mājās un sauciet par kopējiem. Atbrīvojieties no tiem, kuri vīrietim nepatīk un viņš būs gatavs sadarboties tālāk.
5. Ko darīt, ja tavas jūtas pret vīrieti ir atdzisušas?

Liekat vīrieti mierā. Vīrieši nemainās, tas nozīme - ka problēma ir jūsos. Iespējams, jums ir hormonālie traucējumi vai problēmas ar psihi. Strauja intelekta paaugstināšanās ir mazāk ticams. Sildiet jūtas vairāku mēnešu garumā, paralēli izejot medicīnisko apskati pie speciālistiem. Ja jūs esat vesela, bet jūtas neatgriežas, nomainiet vīrieti pret citu un izliekaties, ka tā jau ir bijis. Iepriekšējo vīrieti liekat mierā.
6. Ko darīt, ja jūs ar vīrieti esat pārstājuši nodarboties ar seksu?

Satraucieties. Negādā gadījumā neliekat viņu mierā. Iespējams, viņš ir nopietni slims vai pat mirst. Ja uzzināsiet, ka vīrietis slepus satiekas ar vīrieti, liekat viņam mieru.

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement

Jaunākie komentāri

0 0 21:58 21.03Oje
Meitene sevi vienkārśi izkropļojusi
1 0 21:52 28.02Andris
Galìgs sviests , bet ja tà uzvedàs , kà uzrakstits , tad jeb kuru var tàdu personu, tiešàm var saukt par kretìnu.
0 0 01:05 24.02Martzello
Mīlestība starp sievieti un vīrieti ir viņu abu dvēseļu (prātu, jūtu, gribas) realizēšana vienam pret otru savstarpēji laimīgā harmonijā.
Advertisement

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © TikaiDaile.lv 2012 - 2019