Pazīmes, ka puisis ir iemīlējies

Advertisement
Advertisement

Tiek uzskatīts, ka vīrieši daudz retāk izrāda savas emocijas, atšķirībā no sievietēm, tādēļ uzzināt, vai viņš kādu slepeni pielūdz, nemaz nav tik viegls uzdevums. Tomēr, ja jums ir pietiekami labi attīstīta intuīcija un esat uzmanīga, jūs varat drīz vien atklāt, ka puisis nav pret jums vienaldzīgs. Apskatiet pāris uzvedības piemērus, kuri var atklāt, ka puisis ir iemīlējies.Raksta turpinājums
Skatiens
 
Acis – tas ir dvēseles spogulis, tās parāda mūsu pašas slēptākās jūtas un domas. Ja vīrietis ilgi uz jums skatās, turklāt viņa acu zīlītes ir nedaudz paplašinātas – tā ir pirmā pazīme, ka jūs viņam patīkat. Un tā nav tikai aizraušanās, tas ir kaut kas nopietnāks – iemīlēšanās.

Puiša maigās jūtas var parādīt arī īsi skatieni, kuri it kā skatās jums cauri, un mulsuma pazīmes tad, kad jūsu skatieni tomēr sastopas. Tas ir raksturīgi jauniem kautrīgiem puišiem, vēlāk, rodot drosmi, sajuzdami jūsu labvēlīgo attieksmi, viņš ilgi un neatlaidīgi skatīsies uz jums ar neslēptu sajūsmu.
Pieskārieni

Vēlme pieskarties savam apbrīnas objektam ir raksturīga visiem cilvēkiem, šis žests starp puisi un meiteni parāda nodomu iegūt, padarīt par savu, parādīt iespējamiem konkurentiem savas tiesības pieskarties. Ja esat pazīstami nesen, tad visticamāk, puisis neriskēs pieskarties jūsu ādai. Viņš aprobežosies ar matu šķipsnas pieglaušanu, kura ir, izlīdusi no frizūras, vai, kā īsts džentlmenis, pados mēteli. Agrāk vīrieši izrādīja savas jūtas skūpstot roku. Žēl, ka šī jutekliskā tradīcija ir izgājusi no modes.

Sarunas

Nav grūti saprast, ka iemīlējies puisis centīsies uzsākt ar jums sarunu par jebkuru tēmu, kā arī atbalstīs jebkuru jūsu izteikumu ar komentāriem. Dialoga procesā var parādīties arī citas, iepriekš aprakstītās, pazīmes. Starp citu, sarunājoties ar sievieti, kurā ir iemīlējies, vīrietis cenšas uzzināt par viņu pēc iespējas vairāk, par viņas gaumi, hobijiem, aizraušanos. Turklāt īpaši par sevi nestāstot, tā akcentējot, ka jums abiem daudzos jautājumos sakrīt.
„Neplānotas satikšanās”

Protams, iemīlējies puisis vēlas pavadīt ar jums pēc iespējas vairāk laika kopā, bet viņš nevēlas būt pārāk uzbāzīgs. Tādēļ nebrīnieties, ja ar viņu „netīšām” satiksieties veikalā, rīta skrējiena laikā, iemīļotā kafejnīcā vai vienkārši uz ielas. Turklāt izrādīsies, ka jums ir pa ceļam, un viņš jūs labprāt pavadīs. Iespēja, kas tas patiešām notika neplānoti, ir visai niecīga, kaut gan, iespējams, tas ir liktenis.

Interesants raksts? Atbalstiet mūsu portālu – dalieties!

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement

Jaunākie komentāri

0 0 21:58 21.03Oje
Meitene sevi vienkārśi izkropļojusi
1 0 21:52 28.02Andris
Galìgs sviests , bet ja tà uzvedàs , kà uzrakstits , tad jeb kuru var tàdu personu, tiešàm var saukt par kretìnu.
0 0 01:05 24.02Martzello
Mīlestība starp sievieti un vīrieti ir viņu abu dvēseļu (prātu, jūtu, gribas) realizēšana vienam pret otru savstarpēji laimīgā harmonijā.
Advertisement

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © TikaiDaile.lv 2012 - 2019