Pazīmes tam, ka pie jūsu vientulības ir vainīgi jūsu vecāki

Advertisement
Advertisement

Daudzas mūsu personības problēmas uzņem jau bērnībā. Dažreiz mēs paši to neapzināmies, bet iespējams tieši vecāku uzvedība ir iemesls tam, kāpēc mēs vēl joprojām esam vieni.

 

Raksta turpinājums - lapa #1
Foto: com.ua
1. Viņi ir stingri

Kad jums ir stingri vecāki, viņi nedod jums brīvību vai atbalstu, kad jūs ar kādu satiekaties. Viņi pārsvarā jautā, cik tas ir nopietni, kad kāzas un mazbērni, bet ja partneris viņiem nepatīk, tad viņi rīkojās vairāk kategoriski.
2. Viņiem ir sliktas attiecības vienam ar otru

Varbūt viņi ir šķīrušies vai pastāvīgi rīko skandālus, bet kad jūs augat ar vecākiem, kuri nemīl viens otru, tā rezultātā jūs pieprasāt pārāk daudz mīlestības no partnera, kas liek viņam attālināties vai piekrist neveselīgām attiecībām - tādas attiecības bija vecākiem un tas ir viss ko jūs esat redzējuši.
3. Viņi neredz pilnu ainu

Ja jūs satiekaties ar kādu, viņi vienmēr pamana viņā trūkumus. Viņi meklē iemeslu, lai neiemīlētu viņu, neredzot kaut ko svarīgāku un tā viņi var jūs pārliecināt, ka cilvēks jums neder.
Foto: life.ru
4. Viņi slikti jūs saprot

Varbūt viņi vēlas tikai to labāko jums, bet viņi slikti saprot, kas jums ir vajadzīgs laimei. Kāds var būt labs teorijā, bet dzīvē jums nerada laimi. Kad jūsu vecāki nesaprot jūs, viņi nekad nesapratīs un neatbalstīs jūsu izvēli.
5. Viņi pesimistiski domā par mīlestību

Viņi netic tai, viņi domā, ka tā neeksistē, viņi ir pārstājuši ticēt romantikai un baro jūs ar sliktiem stāstiem par attiecībām, tā kā tas piepilda jūsu prātu un jūs nevarat no tā atbrīvoties, pat tad, ja satiekaties ar kādu.
6. Viņi negrib, lai jūs satiktos ar kādu, kas neatbilst viņu kritērijiem

Piemēram, viņi ir pilnībā pret citu kultūru vai tautību cilvēkiem, viņi saka, ka jums ir jāpieturas pie noteikta tipa cilvēkiem. Tas ierobežo jūsu variantus un traucē jums atrast jūsu cilvēku.

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement

Jaunākie komentāri

0 0 Vakar 21:58Oje
Meitene sevi vienkārśi izkropļojusi
1 0 21:52 28.02Andris
Galìgs sviests , bet ja tà uzvedàs , kà uzrakstits , tad jeb kuru var tàdu personu, tiešàm var saukt par kretìnu.
0 0 01:05 24.02Martzello
Mīlestība starp sievieti un vīrieti ir viņu abu dvēseļu (prātu, jūtu, gribas) realizēšana vienam pret otru savstarpēji laimīgā harmonijā.
Advertisement

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © TikaiDaile.lv 2012 - 2019