Pēc acu krāsas var noteikt vīrieša raksturu

Advertisement
Advertisement

„Acis – dvēseles spogulis” – šī banālā un bieži dzirdētā frāze, un tomēr ļoti trāpīgā. Mūsu redzes orgāns patiešām parāda mūsu iekšējo būtību, lai cik tas arī skaļi neskanētu. Daudz sieviešu, pirmo reizi satiekoties ar vīrieti, fokusējas tieši uz viņa acīm. Skats, krāsa, forma, atrašanās vieta var pateikt par daudz ko, jo īpaši krāsa. Tātad, kā uzzināt vairāk par vīrieti, skatoties viņa „dvēseles spogulī”.Raksta turpinājums
Brūno acu īpašnieki visbiežāk ir spilgtas radošas personības: aktieri, mākslinieki. Viņi ir egoistiski un bieži iemīlas. Darbā izpaužas kā cītīgs darbonis, ģimenē – sliņķis. Savu iekāres objektu iekaro aktīvi un uzstājīgi, bet, sasniedzis vēlamo, ātri atdziest. Mēdz būt ļoti greizsirdīgi, nekad nepiedod krāpšanu, kaut gan paši sānsoļus uztver kā normālu parādību. Jūt patiesu un uzticīgu mīlestību tikai pret savu māti.

Vīrieši ar pelēku acu krāsu, ir ļoti atkarīgi no apkārtējiem. Tie vienmēr ir jāpastumj, lai tie sāktu darboties. Savas dzīvesbiedres izvēles process var aizņemt gadus, bet, kad viņi ir to atraduši, tie pilnībā atdodas šīm attiecībām. Šo acu īpašniekiem, sievietes ir iedvesmu avots. Pateicoties daiļajam dzimumam, viņi garīgi attīstās un paceļas pa karjeras kāpnēm.
Zaļo acu īpašnieki ir veiksmīgi karjeristi. Tomēr pārspīlētā kautrība neļauj viņiem sasniegt pašas virsotnes. Tiem piemīt analītisks prāts, lieliska atmiņa. Iemīlas reti, ir maz draudzeņu. Mīļotajai vienmēr ir uzticīgs atbalsts. Ģimene viņiem ir pats svarīgākais pasaulē. Bet ātri var sadusmoties, ļauties emocijām.

Vīrieši ar gaiši zilām acīm – pieauguši bērni. Neordināras personības, lieliski speciālisti, kuri bez liekām pūlēm var visu sasniegt. Bet pārāk biežā garastāvokļa maiņa un ietiepība traucē karjerai un dzīvē. Nemīl strīdus, cenšas apiet strīdīgas tēmas, vienmēr meklē kompromisus, tajā pašā laikā neaizmirst apvainojumus. Šie vīrieši ir lieliski ģimenes cilvēki, ļoti mīl bērnus.
Tumši zilo acu īpašnieki ir ļoti emocionāli, jūtīgi un romantiski. Tas ir uguns un ledus apvienojums. Kaislīgi un piesardzīgi, godīgi un ietiepīgi. Veikli un uzstājīgi virzās pa karjers kāpnēm, kaut gan augstprātība un vieglā aizkaitināmība, sagādā liekas problēmas. Attiecībās vienmēr ir līderi, ir daudz draudzeņu. Kad pa īstam iemīlas, tad kļūst par labu vīru un tēvu.

Interesants raksts?! Atbalsti mūsu portālu – dalies!

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Jaunākie komentāri

0 1 13:05 06.08Einars
Nu tāds bullshits :D
0 0 14:28 27.07N
Kundzīt izbeidz
Ne tu attiecības esi veidojusi, ne tev tiesības tās sagraut !
0 0 19:58 26.07vitena
Taisnība lielā mērā ir.

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © TikaiDaile.lv 2012 - 2017