Piecas priekšnojautas, kas parasti piepildās

Advertisement
Foto: wp.com
Advertisement

Katrs cilvēks var izmainīt savu dzīvi uz labāko pusi, iemācoties uzticēties savai intuīcijai un priekšnojautām. Nevajadzētu ignorēt noteiktas Visuma zīmes, lai nepalaistu garām savu veiksmi un pašizaugsmi. 

 

Sestā maņa ir dota katram cilvēkam, to tikai ir jāattīsta. Bieži vien cilvēki nepamana zīmes, kuras ir spējīgas izmainīt dzīvi uz labāko pusi. Lai izbēgtu no neveiksmēm, ieklausieties sevī: izrādās, ka tādā veidā var atrisināt daudzus grūtus jautājumus. 

 

Raksta turpinājums - lapa #1
Foto: wp.com
Prieka priekšnojauta

Iemācieties nebūt atkarīgiem no sveša viedokļa un dzīvot ar savu galvu, nevis no padomiem. Ja jūs iegūsiet baudu no darba un izjutīsiet uztraukumu no tā, ko plānojāt izdarīt, tad rīkojaties tā, kā jums saka jūtas. Pat tad, ja jūsu darbības iet garām apkārtējo viedoklim, tas nav iemesls apstāties uz sasniegtā, tikai papildus stimuls kustēties tālāk.
Slimības priekšnojauta

Ja jūs izjūtat, ka ar jūsu organismu kaut kas nav tā, vajadzētu ieklausīties savās sajūtās. Dažreiz šīs priekšnojautas ignorēšana var novest pie bēdīgām sekām. Jūs varat izjust dažādus simptomus, sāpes, duršanu, diskomfortu. Atcerieties, ka organisms bieži vien dod jums signālus, tāpēc nekavējiet laiku un dariet ko lietas labā. Nepatīkamas sajūtas var rasties ne tikai fiziski, bet arī garīgā veidā, tāpēc neizslēdziet vingrinājumus, kuri palīdz iegūt iekšējo harmoniju.
Bīstamības priekšnojauta

Tā ir pati izplatītākā sajūta. Tā var rasties kā trauksmes signāls, kā arī pēc fiziskām sajūtām: šermuļi, dūrieni pirkstu galos, kamols kaklā. Ja jūs izjūtat bailes, izanalizējiet savas sajūtas, lai saprastu, no kurienes rodas draudi. Tā varat samazināt bīstamas situācijas risku, jeb pavisam no tās izvairīties, klausoties savā iekšējā balsī. Bīstamības signāli var izglābt ne tikai jūsu dzīvību, bet arī apkārtējo dzīvības.

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Jaunākie komentāri

0 0 21:48 26.12.2018mhm
kā ir sevi jānīst, lai tā izķēmotu...
0 0 12:05 26.12.2018didam
ak Dievs. Varbūt tad nemeklējiet sievietes, ja jau jūs tā jāliek mierā? Pārcelieties uz dzīvi uz vientuļas salas, un būs jums miers ;)
Secinājums viens - slima cilvēka pārdomas par to, ko viņš viskvēlāk vēlas....
0 0 23:53 18.12.2018Krista
Tā kā rakstīts, ka torti nevar sabojāt un nevar nesanākt, nolēmu izmēģināt. Tomēr ar musu kaut kas nesanāca. Uz 500 ml saldā krējuma 80g sausā pudiņa sanāca negarsiga miltaina masa. Nodomāju, varbūt kļūda gramos un vajadzēja tomēr 1 paciņu (40g).Pielēju vēl saldā krējuma. Miltaina garša nebija vairs tik izteikta, bet tomēr saglabājās. Krējums arī nesaputojās. Nācās izliet ārā, skriet uz veikalu pēc vēl saldā krējuma un želatīna.

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © TikaiDaile.lv 2012 - 2019