Piecas priekšnojautas, kas parasti piepildās

Advertisement
Foto: wp.com
Advertisement

Katrs cilvēks var izmainīt savu dzīvi uz labāko pusi, iemācoties uzticēties savai intuīcijai un priekšnojautām. Nevajadzētu ignorēt noteiktas Visuma zīmes, lai nepalaistu garām savu veiksmi un pašizaugsmi. 

 

Sestā maņa ir dota katram cilvēkam, to tikai ir jāattīsta. Bieži vien cilvēki nepamana zīmes, kuras ir spējīgas izmainīt dzīvi uz labāko pusi. Lai izbēgtu no neveiksmēm, ieklausieties sevī: izrādās, ka tādā veidā var atrisināt daudzus grūtus jautājumus. 

 

Raksta turpinājums
Foto: wp.com
Prieka priekšnojauta

Iemācieties nebūt atkarīgiem no sveša viedokļa un dzīvot ar savu galvu, nevis no padomiem. Ja jūs iegūsiet baudu no darba un izjutīsiet uztraukumu no tā, ko plānojāt izdarīt, tad rīkojaties tā, kā jums saka jūtas. Pat tad, ja jūsu darbības iet garām apkārtējo viedoklim, tas nav iemesls apstāties uz sasniegtā, tikai papildus stimuls kustēties tālāk.
Slimības priekšnojauta

Ja jūs izjūtat, ka ar jūsu organismu kaut kas nav tā, vajadzētu ieklausīties savās sajūtās. Dažreiz šīs priekšnojautas ignorēšana var novest pie bēdīgām sekām. Jūs varat izjust dažādus simptomus, sāpes, duršanu, diskomfortu. Atcerieties, ka organisms bieži vien dod jums signālus, tāpēc nekavējiet laiku un dariet ko lietas labā. Nepatīkamas sajūtas var rasties ne tikai fiziski, bet arī garīgā veidā, tāpēc neizslēdziet vingrinājumus, kuri palīdz iegūt iekšējo harmoniju.
Bīstamības priekšnojauta

Tā ir pati izplatītākā sajūta. Tā var rasties kā trauksmes signāls, kā arī pēc fiziskām sajūtām: šermuļi, dūrieni pirkstu galos, kamols kaklā. Ja jūs izjūtat bailes, izanalizējiet savas sajūtas, lai saprastu, no kurienes rodas draudi. Tā varat samazināt bīstamas situācijas risku, jeb pavisam no tās izvairīties, klausoties savā iekšējā balsī. Bīstamības signāli var izglābt ne tikai jūsu dzīvību, bet arī apkārtējo dzīvības.
Pieķeršanās priekšnojauta

Vēlme pietuvoties cilvēkam pieprasa uzmanību, tāpēc, ka jūsu instinkti var pastumt jūs pie tā cilvēka, kurš spēlēs lielu lomu jūsu liktenī. Tas var būt jūsu projekta sponsors, palīgs lietās, topošais darba devējs, jeb mūža mīlestība. Ja jūs jūtat pieķeršanos, obligāti izmantojiet iespēju delikāti uzsākt sarunu un noskaidrot, kas tieši jūs pievelk.
Foto: cont.ws
Savas taisnības priekšnojauta

Jūsu sirds vienmēr norāda pareizo virzienu neatkarīgi no apkārtējo domām vai darbībām. Ieklausieties savās emocijās un jūtās, lai iegūtu nepieciešamo pašpārliecību. Nekad neatvairi šo sajūtu, lai vēlāk nenožēlotu par garām palaisto laiku un iespēju visu izdarīt tā, kā jums saka priekšā iekšējā balss.

Ir nepieciešams savu dzīvi padarīt labāku un produktīvāku, priekš tā, katram cilvēkam ir jāpievērš uzmanību savām sajūtām un priekšnojautām. Ar to palīdzību, jūs spēsiet atrast īsāko ceļu pretī veiksmei.

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement

Jaunākie komentāri

0 0 Šodien 21:58Oje
Meitene sevi vienkārśi izkropļojusi
1 0 21:52 28.02Andris
Galìgs sviests , bet ja tà uzvedàs , kà uzrakstits , tad jeb kuru var tàdu personu, tiešàm var saukt par kretìnu.
0 0 01:05 24.02Martzello
Mīlestība starp sievieti un vīrieti ir viņu abu dvēseļu (prātu, jūtu, gribas) realizēšana vienam pret otru savstarpēji laimīgā harmonijā.
Advertisement

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © TikaiDaile.lv 2012 - 2019