Pieci populāri varianti kā relaksēties, pēc kuriem paliek tikai sliktāk

Advertisement
Advertisement

Mēs nemākam relaksēties!!!


Izskatās, ka jūs esat izgājuši cauri ellei. Grūta nedēļa darbā, ja? Tā arī domāju. Bet, pirms mēs sāksim cīnīties ar šo stāvokli, ir jāpārskata mūsu uzskati par dažām lietām. Pēdējais, kas jums tagad ir nepieciešams, tas ir izdarīt kādu rupju kļūdu un psiholoģiski sevi traumēt.


Tātad jums ir jāzina, ka...

 

 

Raksta turpinājums - lapa #1
1. Spēles var pastiprināt stresu

Es lieliski saprotu, kam jūs esat gājuši cauri: ilgas stundas pavadītas izpildot nebeidzamos priekšnieka uzdevumus, jūs negaidot saprotat, ka ir tikai desmit no rīta, kas nozīmē, ka darba diena ir tikai sākusies. esmu pārliecināts, ka vienīgais, ko vēlaties pēc tādas dienas, ir atnākt mājās, ieslēgt PlayStation un relaksēties, pilnībā iedziļinoties Far Cry 4.

Tomēr saskaņā ar pēdējiem pētījumiem, daudzi cilvēki izjūt vēl lielāku stresu pēc videospēlēm vai TV... jo īpaši, ja viņiem ir bijusi saspringta diena. Viss bija atkarīgs no stresa veida. Cilvēki, kuri bija pavadījuši produktīvu, garu darba dienu, ar kuru rezultātiem var lepoties, tiecas saskatīt videospēlēs vai TV balvu un veidu, kā atjaunot spēkus. Ar to palīdzību viņi spēs aizmirst par saviem pienākumiem un jautri pavadīt brīvo laiku. Bet cilvēki, kuri ir pabeiguši darba dienu ar vainas sajūtu un pilnīgi iztukšoti, saprazdami, ka nav izdarījuši visu to, ko plānoja, kā likums, jūtas vēl sliktāk, spēlējot spēles. Vai tas nozīmē, ka jums ir jāizvairās no videospēlēm, kad esat uz nervu sabrukuma robežas?

Iespējams. Zinātnieku viedokļi par to, kā videospēles ietekmē cilvēku, dalās. Vienota viedokļa vēl joprojām nav, attiecīgi jums ir jāieklausās, ko jūsu iekšējā balss jums saka. Ja jūs vienkārši „izlaižat tvaiku”, tad viss ir kārtībā. Tomēr, ja stress turpinās un jūs jūtat nepārtrauktu spēku izsīkumu, iespējams, ir jāpārtrauc spēlēt uz kādu laiku. Galu galā nekas ar to PlayStation nenotiks! ...
2. Stresa „apēšana” to tikai palielina

Dažreiz jums šķiet, ka labāk būtu strādāt jebkurā organizācijā, tikai ne šajā „šausmu kooperācijā”? Nu jā... Bet jūs, sevi mieriniet ar to, ka vismaz tad, kad atgriezīsieties mājās, jūs varēsiet sev pagatavot milzīgu šķīvi ar kaut ko gardu. Jo esat tak to nopelnījuši, vai ne?

Protams, ka esat, bet tā ir slikta ideja. Neskatoties uz populāro „nelaimīgās sievietes” dzīvesveidu, kura apēd saldējumu kilogramus, skatoties mīļoto seriālu un sapņojot par princi, realitāte ir tāda, ka neveselīga ēdiena patērēšana tikai pasliktina garastāvokli un kopējo situāciju. Ar noteikumu, ka runājam par jaunām sievietēm: aptaujājot 131 studentes par sajūtām pēc ēšanas, zinātnieki noskaidroja, ka viņas sajuta paaugstinātu satraukumu un depresiju pēc ēšanas. Tas tikai izskaidrots ar augstu taukvielu, cukura un citu neveselīgu vielu daudzumu viņu apēstajos ēdienos. Situācija pasliktinās, jo, kad cilvēks ir stresa stāvoklī, tad organisms sliktāk pārstrādā neveselīgu ēdienu. Tā jūs pasliktiniet ne tikai savu garastāvokli, bet arī kopējo organisma stāvokli, rezultātā pāris minūtes baudas tikai palielina depresiju un lieko svaru.
3. Izrādot niknumu, jūs tikai to vairojat

Ir situācijas, kad jūs uzskatāt, ka jūsu darba diena nevar vairs būt sliktāka, uzpeld vēl kāda „graujoša ziņa”. Protams, tas var stipri sadusmot. Viss ko gribas tajā momentā izdarīt, ir salauzt galdu ar kulaku vai izdarīt vēl ko trakāku. Jo no tā jums paliks vieglāk, pareizi?

Man patiešām negribas tevi apbēdināt, bet labāk nepaliks. Lai gan teiciens „izlaist tvaiku” ir visai populārs, pētījumi pierādīja, ka tieša vai netieša niknuma izpausme to tikai palielinās. Šī eksperimenta laikā, cilvēks tika stipri saniknots, un pēc tam palūdza viņa no visa spēka iesist pa naglu. Šī rīcība tikai palielināja agresiju. Vēlāk tika pētīti cilvēki, kuri savu niknumu novirza uz sportu, piemēram uz futbolu, arī tas pierādīja, ka „nomierinošie” treniņi tikai vēl vairāk sadusmoja. Tad tikai noskaidrots, ka tas pats attiecas uz cietsirdīgām videospēlēm. Jā, es atceros, ka teicu, ka „izlaist tvaiku” ar videospēles palīdzību ir normāli. Es samelojos. Atcerieties, ka vienīgais veids, kā tikt galā ar dusmām un vilšanos, ir pavērst visu savu enerģiju uz šīm problēmas atrisināšanu.

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Jaunākie komentāri

0 0 Aizvakar 15:19tickettothemoon
Es jau sāku laicīgi meklēt Ziemassvētku dāvanas un guglēt idejas un variantus. Šie bokseršorti ir labs trāpījums, pilnīgi noteikti ņemšu savā kolekcijā, bet gan tētim vai brālim ko tādu dāvināt nedrīkst :)) Šogad ir doma izmēģināt dāvanu servisa iespējas - www.davanuserviss.lv/ziemassvetku-davanas - uz pirmo iespaidu es labprāt dāvinātu braucienu ar bobsleju vai vučko Siguldā, kartingu vai frizūru barbershopā - jau sen mudinu savu tēti aiziet uz foršu vietu matus nogriezt, nevis pie kaimiņienēs blakus kāpņu telpā :-D Kādas ir jūsu idejas šī gada Ziemassvētkiem? Ir kādas oriģinālas idejas?
0 0 Aizvakar 15:07tickettothemoon
Skorpioni ir vienmēr neizturami!
0 2 23:34 01.11amigo
Dievieteem rasna dirsa!!

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © TikaiDaile.lv 2012 - 2017