Satīriskas bilžu kolāžas par tēmu - bagātība un nabadzība 

Advertisement
Advertisement

Britu mākslinieks Džo Vebs veido savas satīriskā kolāžas ar rokām apvirnojot fotogrāfijas, kuras viņš izgriež no veciem žurnāliem. Savās kolāžās Džo apvieno vienā augstās modes pasauli un nabadzības, kariem un ekoloģiskām problēmām. Savos spēcīgajos darbos mākslinieks attēlo nelīdzību, negodīgumu, preturunas un mūsdienu pasaules paradoksus, kas priekš daudzām acīm tā arī paliek neredzētas.

 

Avots

Raksta turpinājums - lapa #1
Nabadzība ir ekonomiska rakstura īpašība, kura raksturo atsevišķa indivīda vai sociālas grupas trūkumu pēc primārās nepieciešamības precēm un pakalpojumiem. Nabadzība bieži vien ir saistīta ar naudas trūkumu. Nabadzība ir relatīvs jēdziens un ir atkarīgs no vispārējā dzīves līmeņa konkrētā sabiedrībā.
Nabadzībā dzīvojošajām personām ne tikai trūkst naudas, bet nereti ir arī pārtikas, dzeramā ūdens, veselības aprūpes, apģērba un/vai pajumtes trūkums.
Pēc Eiropas Kopienas Statistikas biroja izstrādātas metodoloģijas aprēķina nabadzības riska slieksni un nabadzības riska indeksu. Centrālā statistikas pārvalde rēķina Lākenas indikatorus, lai novērtētu un salīdzinātu situāciju sociālās iekļaušanās jomā Eiropas Savienības dalībvalstīs.

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Jaunākie komentāri

0 0 15:07 14.11tickettothemoon
Skorpioni ir vienmēr neizturami!
0 2 23:34 01.11amigo
Dievieteem rasna dirsa!!
0 2 14:26 21.10Anna
Pilnībā piekrītu!

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © TikaiDaile.lv 2012 - 2017