Sekojiet savām vēlmēm

Advertisement
Advertisement

Vienmēr būs cilvēki, kuriem ir noteikti priekšstati par to, ko jūs domājat darīt ar savu dzīvi. Vecāki var ierindoties šajā sarakstā kā vieni no pirmajiem, bet ne mazāk aktīvi var būt citi ģimenes locekļi, Jūsu ārsts, astrologs un sveši cilvēki, kuri paiet garām uz ielas.

Avots
Foto - tumblr.com 

Raksta turpinājums
Jūsu vecāki auguši citā laikā. Tāpēc viņu priekšstati var pilnīgi atšķirties no jūsējiem un balstīties uz informāciju, kas bija aktuāla 90. gadu beigās. Varbūt jums ne tikai vajadzēs viņus apgaismot viņus par to, ka šobrīd ir iespējams un derīgs, bet arī par to, ko jūs pats uzskatāt par jums pieļaujamu.
Agri vai vēlu Jums izdosies apklusināt visus tos, kas apšaubīja jūsu izvēli un virzīties tālāk. Bet pieņemt lēmumus ir grūti. Lēmumu darīt ko riskantu vai ko tādu, kas var neizdoties, var izbiedēt līdz iestājusies paralīze. Bet es varu jums pavēstīt lielisko ziņu: jūs pieņemat pareizus lēmumus. Jūsu uzdevums — pieņemt tos, turklāt nopietni.
Bet jūsu uzdevumā neietilpst pārliecināt citus cilvēkus šāda lēmuma pieņemšanā. Jūs būsiet gudri, saprātīgi un nelēksiet no tilta tikai tāpēc, ka visi apkārtējie tā dara. Tāpēc turieties ar visiem, kuri necenšas jūs piespiest domāt kā viņi. Domājiet patstāvīgi. Tā ir jūsu dzīve, tāpēc dzīvojiet tā, kā jums patīk.

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Jaunākie komentāri

0 1 13:05 06.08Einars
Nu tāds bullshits :D
0 0 14:28 27.07N
Kundzīt izbeidz
Ne tu attiecības esi veidojusi, ne tev tiesības tās sagraut !
0 0 19:58 26.07vitena
Taisnība lielā mērā ir.

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © TikaiDaile.lv 2012 - 2017