Sešas frāzes, pēc kurām viņa būs ar mieru ar tevi pārgulēt

Advertisement
Foto: aplus.com
Advertisement

Uzklāju galdu, iededzu sveces, ieslēdzu romantisku mūziku, visu vakaru biju īpaši laipns, beigu beigās atkal neizdevās viņu ievilkt gultā. Kur ir problēma?

Raksta turpinājums
Foto: pmo.ee
Līdz gultai tiek tie, kuri zina pareizos vārdiņus, kas ausī jāiečukst. Vai otrādāk - nečukstēt: viens nepareizs vārds un seksa vietā dabūsi caurumu no barankas. Šodien mēs pateiksim priekšā, kas ir jāsaka dāmām. Bet atceries: tie ir tikai 6 varianti, pārējais tev jāizdomā pašam.

”Es esmu pielaidis kļūdu. Ko tu par to domā?”

Nav svarīgi, vai runa būs par satiksmes noteikumu pārkāpšanu, pārēšanos uz nakti, vai visas algas iztērēšana uz sporta zāles abonementu. Atnāc pie sievietes ar nožēlu. Paskaidro situāciju. Skan, it kā uzprasītos uz pažēlošanu. Lai tevi paņemtu rokās un paglaudītu (kāpēc gan ne?). Bet nē: tā tu parādi, ka tev nav nospļauties uz viņas viedokli. Vispirms, kopā atradīsiet pareizo (cerams) risinājumu. Otrkārt ieliksi fundamentu viņas uzticībai, bez kura par seksu vari nesapņot.

”Vai tu zini, ka tev uz kreisā dupša vaiga ir dzimumzīmīte sirsniņas formā?”

Bieži pēc vairākiem mēnešiem vētraina seksa, to apnīk atkārtot. Jau reiz esam tev ieteikuši, kā situāciju glābt. Bet sieviete neesi tu, tādēļ te situācija ir sarežģītāka. Nāksies izmantot trikus, piemēram:
* Izpētīt katru centimetru uz viņas auguma;
* Atšķaidīt ar saldiem komplimentiem garo ceļu, kuru veiksi ar savām lūpām no matu galiņiem līdz papēžiem.
Meitenei kutēs, bet kā sāksi stāstīt patīkamas lietas par viņas ķermeni, viņa uzreiz izkusīs, kā siers uz pannas. Ēd viņu.
Foto: aplus.com
”Es plānoju kļūt par brīvprātīgo palīgu...”

Nav svarīgi tieši kuriem un ko taisies darīt. Galvenais, ka esi gatavs kaut ko upurēt citu labā. Tas nozīmē, arī viņas. Tas nozīmē, tu esi tik labs, labsirdīgs, godīgs un godprātīgs. No tevis ir jāņem piemērs. Ak, jā, un noteikti jāļaujas ar tevi seksam.

”Esi nogurusi. Ejam dušā un es pakasīšu tev muguru”.

Nogurums - vēl viens iemesls, kādēļ sieviete ar tevi ”neguļ”. Bet viņa ne sliktāk par tevi saprot: orgasms ir vislabākās zāles no stresa. Bet karsts ūdens, starp citu, vēl arī atslābina muskuļus. Tāpēc piedāvā meitenei ko tādu. Un neesi slinks, saliec sveces ap vannu.
”Man ir nopietni plāni uz nākamiem gadiem”

Kad sieviete dzird vīriešu pļāpas par pilnu vienaldzību par nākotni, viņas cieņa pret tādu uzreiz zūd. Ap viņu tādu ir bijuši desmitiem. Tad viņa vēl bija studente, un pati ne īpaši domāja par rītdienu. Bet rītdiena, starp citu, ir jau pienākusi. Un ir pienācis laiks sākt rūpēties par savu nākotni. To darīt vieglāk un patīkamāk, kad blakus ir vīrietis, kurš ir nopietns, pārliecināts un ar tālejošiem plāniem.

”Rīt ņemu brīvdienu, lai pastaigātos ar savu māsasmeitu”

Ja vīrietim ir ne tikai grandiozi plāni, bet viņš arī rūpējas par savu ģimeni - tas vispār ir fantastiski (svarīgi: bērnam ir jābūt līdz 12 gadu vecam). Tā dāma sajutīs, ka tu vari būt lielisks tēvs, spēsi labi audzināt, vari vienkārši būt mīlošs vīrs, uz kuru var paļauties. Atgriežoties no pastaigas, atnes sev līdzi dāvanu mīkstas mantiņas izskatā, un esi gatavs: kāds būs tik ļoti lepns ar tevi, tik sajūsmināts, ka noteikti gribēs ar tevi pārgulēt.

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement

Jaunākie komentāri

0 0 Aizvakar 21:58Oje
Meitene sevi vienkārśi izkropļojusi
1 0 21:52 28.02Andris
Galìgs sviests , bet ja tà uzvedàs , kà uzrakstits , tad jeb kuru var tàdu personu, tiešàm var saukt par kretìnu.
0 0 01:05 24.02Martzello
Mīlestība starp sievieti un vīrieti ir viņu abu dvēseļu (prātu, jūtu, gribas) realizēšana vienam pret otru savstarpēji laimīgā harmonijā.
Advertisement

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © TikaiDaile.lv 2012 - 2019