Sieva Ūdensvīrs - pēc Zodiaka zīmes: ko tas nozīmē?

Advertisement
Advertisement

Ūdensvīrs - noslēpumaina zīme, bet sieviete Ūdensvīrs - vēl jo vairāk. Saprast viņu ir grūti, viņa pati sevi nesaprot. Viņas rīcības ir neparedzamas, vārdi negaidīti, domas neparastas. Vīrieši viņai arī ir eksotiski. Piemēram, plastiskās ķirurģijas upuris, arābu šeihs vai homoseksuālists. Sieviete - Ūdensvīrs ir gatava pievērt acis uz daudz ko, bet viņas partnerim ir jābūt personībai un vēlams Personībai ar lielo burtu.

 

Raksta turpinājums
Sieviete - Ūdensvīrs nebaidās no vīriešu darbiem. Viņa ir neparedzama un oriģināla. Piemēram `PlayBoy` modelei Nikolai Vudai ir trīs sapņi, kas koši raksturo jaunās meitenes dabu. Izveidot karjeru, obligāti iegādāties māju un izveidot ģimeni.
Foto: ytimg.com
Sieviete Ūdensvīrs - neatkarīga, komunikabla, optimistiska. Tas vienmēr rada interesi vīriešiem. Viņai ir attīstīts prāts un asprātība. Vienmēr nāk palīgā, jūt līdz un mēģina saprast. Viņa ir draudzīga.
Sieviete Ūdensvīrs viegli iemīlas un cieš no vīriešu egoisma. Jauc draudzību ar mīlestību, no kā rodas daudz vilšanās. Ar vīriešiem atrodas visai dīvainās attiecībās, stājas laulībā intereses pēc.
Viņa ir ideāliste. Precas daudzas reizes. Vidēji statistiskā Ūdensvīra pārstāve mēdz būt laulībā, kā minimums divas reizes, jeb arī nestājas laulībā vispār.
Foto: adfave.ru
Satīriķis teica, ka daudzi cilvēki, kārtīgāk izvēlās apavus veikalā, nekā sev dzīvesbiedru. Vieglums ar kādu šī dāma stājas laulībā pārsteidz iedomas. Lieta tāda, ka Ūdensvīra sieviete precas nevis ar cilvēku, bet ar veidolu, kuru sev ir izveidojusi.
Foto: nh.ee
Sievietei Ūdensvīram vajadzētu meklēt vīrieti, kurš skatās uz pasauli viņas acīm, izvēlēties vīrieti pēc interesēm un nodarboties ar vienu lietu. Pirmām kārtām savu izvēli vajadzētu atstāt uz Dvīņiem, Svariem, Ūdensvīriem. Bet arī šajā gadījumā sanāk, kas haotisks un bez sistemātisks. Labas attiecības būs ar Strēlniekiem. Ar Lauvām viss būs neparasti. Ar Svariem būs veiksmīga laulība. Raudulīgi notikumi ar Jaunavām.

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement

Jaunākie komentāri

0 0 21:58 21.03Oje
Meitene sevi vienkārśi izkropļojusi
1 0 21:52 28.02Andris
Galìgs sviests , bet ja tà uzvedàs , kà uzrakstits , tad jeb kuru var tàdu personu, tiešàm var saukt par kretìnu.
0 0 01:05 24.02Martzello
Mīlestība starp sievieti un vīrieti ir viņu abu dvēseļu (prātu, jūtu, gribas) realizēšana vienam pret otru savstarpēji laimīgā harmonijā.
Advertisement

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © TikaiDaile.lv 2012 - 2019