Sieva pēc horoskopa: kā dažādas Zodiaka zīmes uzvedas laulībā

Advertisement
Advertisement

Protams, katra sieva sevi uzskata par ideālu vai tuvu tam, tomēr katrai ir savas īpatnības, savas labās īpašības un trūkumi! Lūk kā Zodiaka zīme iespaido sievietes uzvedību ģimenes dzīvē.

 

 

Avots: samoeinteresnoe.net

Raksta turpinājums - lapa #1
Mežāzis

Sieva – principialitāte. Viņai vienmēr ir skaidrs priekšstats par to, kādai ir jābūt laulībai. Sekojot savai pārliecībai, mežāži nekad neprecas ar ko pagadās sakarā ar kaut kādu muļķīgu mīlestību. Nekad neprecēsies neapdomājot un ļoti rūpīgi izvēlas dzīves biedru, kas atbilstu viņas prasībām. Ja laulībā izrādīsies, ka vīrs nav tik ideāls, tad viņa noteikti to novedīs līdz tādam stāvoklim ar visām iespējamām metodēm un pieejamiem līdzekļiem. Ja viņam izdosies izdzīvot šo periodu, tad ģimenē iestāsies harmonija.

Ūdensvīrs

Sieva – jautrība. Viņas galvenā pārliecība: dzīve pārāk īsa, lai to tērētu to uz kaut kādu sadzīvi. Tieši tāpēc ledusskapī nebūs svaiga boršča un kotlešu, bet dzīvoklī diez vai būs ideāla kārtība. Ģimenes dzīve, pēc viņas domām, ir jābūt priecīgai, jautrai un smiekliem pilna. Tāpēc vīram ar tādu sievu nekad nebūs skumji. Galvenais atjēgties starp jautrības brīžiem.

Zivis

Sieva- aktrise. Vīrs nekad nenojautīs, par ko viņa domā un ko darīja visu dienu. Toties viņam nebūs skumīgi, jo visu dzīvi vajadzēs atminēt mīļākās noslēpumaino dvēseli. Un vēl, vīram šādai sievai ir jābūt kā akmens sienai, sagādniekam, saimniekam, labam mīļākajam un interesantam sarunu biedram. Savādāk, viņa pamās ar asti un pat neatvadīsies. Sievas uzdevums ir viens, bet ļoti svarīgs – rotāt vīra dzīvi ar sevi.
Auns

Sieviete – konkurents. Tā ir ļoti stipra sieviete, tāpēc viņai ir nepieciešams stiprs vīrietis, izturīgs un stabils. Bet izturēt temperamentīgas jaunavas Auna regulārās vētras nav vājo nodarbe. Kad visbeidzot viņa atradīs tādu, tad uzreiz apprecēsies. Pēc tam sekos ilggadīga raksturu cīņa, kas var būt mazliet mierīgāka, tikai sasniedzot zelta kāzas.

Vērsis

Sieviete – motivators. Tādas parasti apprecas ar simpātiskiem un jautriem dīkdieņiem, tāpēc ka ar viņiem ir jautri. Tomēr, drīz vien dīkdienim būs jākļūst par veiksmīgiem un bagātiem, jo sievai būs nepieciešams labs ēdiens un skaista kleitiņa, simpātiska mājiņa un maza automašīnīte. To dēļ viņa metodiski „zāģēs” vīru, manipulēs, šantažēs un izmantos citas metodes un motivācijas. Vārdu sakot, izdzīvos stiprākais.

Vēzis

Ideāla sieva. Viņu var pierunāt apprecēties, bet ja izdosies, tad vīrs saņems pilnu komplektu: gudru, skaistu, lielisku mīļāko un saimnieci. Ģimene viņai ir pats galvenais. Bet ja vīram nebūs tādi paši uzskati, tad viņš būs nežēlīgi „iespiests” spīlēs.
Lauva

Sieva - karaliene. Tādas sievietes apprecas ar tiem, kas ir gatavi viņām nodrošināt karalisku dzīvi, bet pēc tam, katru dienu iekarot jaunas virsotnes un nomest visu pasauli pie viņas kājām. Vārdu sakot, Lauvenei vajag būt izcilai, bet vīram priekš tā ir jāsagādā viss nepieciešamais.

Jaunava

Gudra sieva. Ar viņu var parunāt par visu, viņa vienmēr visu sapratīs, atbalstīs un dos gudru padomu. Viņa ir sieva, mīļākā, labākais draugs, tāpēc viņas vīram draugi nav īpaši vajadzīgi. Bet ir momenti, kad Jaunavai uznāk kaut kas tāds, kā dēļ viņa ir gatava mīļoto „sagraut”, pie tam, izmantojot labi pārdomātas izsmalcinātas metodes. Lai gan tas ātri pāriet, bet pēc tam, viņa, protams, atvainojas.

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Jaunākie komentāri

0 0 21:10 17.02mārīte
..kā lai 'saliek'prīmulu un orhideju 'vienā podiņā'
0 0 21:27 25.0153 gadi
muļķības
0 0 21:48 26.12.2018mhm
kā ir sevi jānīst, lai tā izķēmotu...

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © TikaiDaile.lv 2012 - 2019