Sieviešu loģika

Advertisement
Advertisement
Vīrieši ļoti bieži atkārto - sieviešu loģika tāda, sieviešu loģika šāda. Tādā veidā dodot mājienus, ka īsta loģiskā domāšana un vispār domāšana ir tikai vīriešiem, bet sievietēm - nu, tā, instinkti, nekas vairāk.

Piemērs no dzīves. Vajadzēja nosvērt kaķi. Kaķis bija pieņēmies svarā, viņam vajadzēja sēdēt uz diētas, tātad saimniekiem jāseko līdzi kaķa svaram. Kā nosvērt kaķi? Tas taču ir pavisam vienkārši, es nodomāju. Tāpēc, ka man ir augstākā tehniskā izglītība + vēl IQ, kas ir lielāks pat par Šēronas Stounas IQ.

Ņemam bezmēnu (rokas svari ar āķīti). Ņemam saimniecības somu, ar gariem rokturīšiem. Nosveram. Ņemam kaķi un liekam iekšā somā. Tagad atliek vien nosvērt kaķi somā un atņemt somas svaru. Velns lai parauj! Brīdī, kad es ceļu somu, kaķis izlec no turienes un aizšaujas tālēs zilajās, kaut kur uz priekšnamu, nepārtraukti lamājoties.

Bet man taču ir IQ! Ņemam sporta somu ar rāvējslēdzēju. Nosveram. Liekam kaķi somā. Apmēram pusstundu cenšamies to kaķi tur iestūķēt. Vienkārši ūdeņraža pereoksīds ir beidzies un ilgāku laiku aizņem arī kaķa skrāpējumu apsmērēšana ar brilijantzaļo šķīdumu (zeļonku). Beidzot rāvējslēdzējs tiek aizvērts, neskatoties uz kaķa protestiem. Nosveram. Kaķis mežonīgi ņemās pa to somu, tāpēc viņa svars fiksējās, sākot no -5kg līdz 40kg. Nē, tas neder!

Bet man taču ir IQ! Mājās ir arī citi svari - elektroniskie grīdas! Uz tiem liekam somu ar mežonīgo kaķi. Tāpēc, ka no augšas uz leju palēkāt uz šiem svariem, viņam vairs nesanāk! Un tiesa, neizdodas gan, tāpēc kaķis sāk lēkāt no sāna uz sānu un soma visu laiku krīt nost no svariem. Svars fiksējas, sākot no 20kg līdz 80kg. Tiesa - 80kg laikam ir mans svars, jo pieturot somu, es netīšām uzkāpu uz svariem.

Bet man taču ir IQ! Tiek nolemts, ka apmaiņā pret labu un mierīgu uzvedību, kaķis tiks palaists brīvībā. Izņemam kaķi no somas, iedodam viņam kaut ko garšīgu un mierīgi uzliekam viņu uz elektroniskajiem svariem. Bez somas. Bet bez somas kaķim nav interesanti. Tāpēc, kolīdz es atlaižu rokas - kaķis pazūd priekšnama tālēs zilajās, atkal izsakot visu, ko viņš domā par mani. Kaķa svars - 0kg un 0gramu. Novājēja, nabadziņš.

Šajā brīdī no veikala atgriežas sieva. Noklausījās manu bēdu pilno stāstu. Uzkāpa uz elektroniskajiem svariem, pierakstīja savus svaru. Paņēma rokās kaķis, uzkāpa uz svariem. No šī svara atņēma savu. Rezultāts - precīzs kaķa svars. Kaķis bija apmierināts un murrāja. Svars tika noteikts pilnīgi precīzi.

Kādi secinājumi, no šī muļķīgā stāsta? Pavisam vienkārši. Vīriešu loģika - daudz labāka. Jo vīriešiem patīk pašiem sev radīt šķēršļus, kas nozīme to, ka tiekot galā ar šiem šķēršļiem, viņi nocietina savu raksturu.

Kaķis, tiesa, šim secinājumam, nepiekrīt. Bet kas viņam, resnajam lempim, vispār kaut ko jautāja?!!
Raksta turpinājums

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement

Jaunākie komentāri

0 0 21:58 21.03Oje
Meitene sevi vienkārśi izkropļojusi
1 0 21:52 28.02Andris
Galìgs sviests , bet ja tà uzvedàs , kà uzrakstits , tad jeb kuru var tàdu personu, tiešàm var saukt par kretìnu.
0 0 01:05 24.02Martzello
Mīlestība starp sievieti un vīrieti ir viņu abu dvēseļu (prātu, jūtu, gribas) realizēšana vienam pret otru savstarpēji laimīgā harmonijā.
Advertisement

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © TikaiDaile.lv 2012 - 2019