Sievietes sevī saglabā DNS no visiem vīriešiem ar kuriem ir gulējušas.

Advertisement
Advertisement

Sietlas Universitātes un vēža izpētes Centra jaunākie pētījumi liecina, ka sievietes saglabā un nēsā sevī DNS no katra vīrieša, ar kuru ir bijušas seksuālās attiecībās, tā apgalvo Freds Hatčinsons, YourNewsWire.com.


Šie negaidītie rezultāti tika iegūti nejauši: no sākuma zinātnieki vēlējās noskaidrot, vai sievietes, kuras ir stāvoklī ar dēlu, nav vairāk pakļautas neiroloģiskām slimībām, kuras biežāk ir vīriešiem.


Bet pētot sieviešu smadzenes pētījumi strauji mainīja virzienu. Izrādījās, ka sieviešu smadzenes ir vēl lielāka mīkla nekā mēs iepriekš domājām.


Zinātnieki noskaidroja, ka sieviešu smadzenes bieži satur „vīriešu mikrohimērismu” – vīriešu DNS, kurš ir no cita cilvēka, kas ģenētiski atšķiras no pašas sievietes organisma šūnām.

Raksta turpinājums - lapa #1
Pētījumā ir teikts:

63% izmeklēto sieviešu (vecumā no 37 līdz 59 gadiem) smadzenēs atradās vīriešu mikrohimērisms. Tas atradās vairākās smadzeņu daļās. Tātad 63% sieviešu nēsā savās smadzenēs vīriešu DNS. Protams, zinātniekus ieinteresēja, no kurienes tas tur ir radies.

Kā jums šķiet, no kurienes? Tēva un mātes DNS savienojas, izveidojot unikālu bērna DNS? NĒ! Tad, no kurienes?

Sākumā zinātnieki nolēma, ka, visticamāk, vīriešu DNS sieviešu smadzenēs – grūtniecības ar dēlu rezultātā. Tas bija nekaitīgs, politkorekts viedoklis. Bet tas nebija pareizs.
Jo, kad viņi pētīja sieviešu smadzenes, kuras vispār nekad nebija bijušas stāvoklī, tajās tik un tā tika atklātas vīriešu DNS šūnas.

Zinātnieki nespēja paskaidrot, kas notiek. Viņi nespēja izskaidrot iegūto informāciju.

Viņi paslēpa šo pētījumu rakstu un papildus pētījumu kaudzē, bet, ja tajā paraktos, tad var atrast vienu piemēru, kurš sniegtu atbildi par noslēpumaino DNS.

No kā gan viņi tik ļoti baidās?

„Vīriešu DNS bieži ir sastopams arī sievietēm, kurām nav dēlu. Paralēli apstiprinātām grūtniecībām, citi vīriešu mikrohimērisma avoti iekļauj sevī nenoteiktu spontāno abortu, pazudušo vīriešu dzimtes dvīni, vecāko brāli, nodoto cauri mātes asinsriti un dzimumsakariem.

Vīriešu DNS sastapās daudz biežāk un vairāk starp sievietēm, kuras ir veikušas abortu, nekā sievietēm, kurām ir cita grūtniecības vēsture. Bija nepieciešami papildus pētījumi, lai noskaidrotu, tieši no kurienes rodas vīriešu DNS sieviešu organismā.

Tātad, pēc zinātnieku apgalvojumiem, ir četri iespējami vīriešu DNS avoti sieviešu smadzenēs:

- Spontānais aborts, par kuru sieviete nezināja;
- Pazudušais puika – dvīnis;
- Vecākais brālis, kura DNS nokļuva caur mātes asinsriti;
- Dzimumsakari.
Advertisement

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement
Advertisement

Jaunākie komentāri

0 0 09:15 17.07ANDA
Kādas muļķības,kur tos murgus izrāvāt.
0 0 18:37 09.06Versis
Vērsis pats par visiem sarakstījis, bet par sevi neatklāj
0 0 20:29 07.06Arda
Skaisti cilvēki!

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © TikaiDaile.lv 2012 - 2017