Sievietes sevī saglabā DNS no visiem vīriešiem ar kuriem ir gulējušas.

Advertisement
Advertisement

Sietlas Universitātes un vēža izpētes Centra jaunākie pētījumi liecina, ka sievietes saglabā un nēsā sevī DNS no katra vīrieša, ar kuru ir bijušas seksuālās attiecībās, tā apgalvo Freds Hatčinsons, YourNewsWire.com.


Šie negaidītie rezultāti tika iegūti nejauši: no sākuma zinātnieki vēlējās noskaidrot, vai sievietes, kuras ir stāvoklī ar dēlu, nav vairāk pakļautas neiroloģiskām slimībām, kuras biežāk ir vīriešiem.


Bet pētot sieviešu smadzenes pētījumi strauji mainīja virzienu. Izrādījās, ka sieviešu smadzenes ir vēl lielāka mīkla nekā mēs iepriekš domājām.


Zinātnieki noskaidroja, ka sieviešu smadzenes bieži satur „vīriešu mikrohimērismu” – vīriešu DNS, kurš ir no cita cilvēka, kas ģenētiski atšķiras no pašas sievietes organisma šūnām.

Raksta turpinājums
Pētījumā ir teikts:

63% izmeklēto sieviešu (vecumā no 37 līdz 59 gadiem) smadzenēs atradās vīriešu mikrohimērisms. Tas atradās vairākās smadzeņu daļās. Tātad 63% sieviešu nēsā savās smadzenēs vīriešu DNS. Protams, zinātniekus ieinteresēja, no kurienes tas tur ir radies.

Kā jums šķiet, no kurienes? Tēva un mātes DNS savienojas, izveidojot unikālu bērna DNS? NĒ! Tad, no kurienes?

Sākumā zinātnieki nolēma, ka, visticamāk, vīriešu DNS sieviešu smadzenēs – grūtniecības ar dēlu rezultātā. Tas bija nekaitīgs, politkorekts viedoklis. Bet tas nebija pareizs.
Jo, kad viņi pētīja sieviešu smadzenes, kuras vispār nekad nebija bijušas stāvoklī, tajās tik un tā tika atklātas vīriešu DNS šūnas.

Zinātnieki nespēja paskaidrot, kas notiek. Viņi nespēja izskaidrot iegūto informāciju.

Viņi paslēpa šo pētījumu rakstu un papildus pētījumu kaudzē, bet, ja tajā paraktos, tad var atrast vienu piemēru, kurš sniegtu atbildi par noslēpumaino DNS.

No kā gan viņi tik ļoti baidās?

„Vīriešu DNS bieži ir sastopams arī sievietēm, kurām nav dēlu. Paralēli apstiprinātām grūtniecībām, citi vīriešu mikrohimērisma avoti iekļauj sevī nenoteiktu spontāno abortu, pazudušo vīriešu dzimtes dvīni, vecāko brāli, nodoto cauri mātes asinsriti un dzimumsakariem.

Vīriešu DNS sastapās daudz biežāk un vairāk starp sievietēm, kuras ir veikušas abortu, nekā sievietēm, kurām ir cita grūtniecības vēsture. Bija nepieciešami papildus pētījumi, lai noskaidrotu, tieši no kurienes rodas vīriešu DNS sieviešu organismā.

Tātad, pēc zinātnieku apgalvojumiem, ir četri iespējami vīriešu DNS avoti sieviešu smadzenēs:

- Spontānais aborts, par kuru sieviete nezināja;
- Pazudušais puika – dvīnis;
- Vecākais brālis, kura DNS nokļuva caur mātes asinsriti;
- Dzimumsakari.
Ņemot vērā, ka 63% sieviešu smadzenēs ir atklātas vīriešu DNS šūnas, kā jums šķiet, kāds variants ir visticamākais?

Pirmie trīs varianti attiecas uz ļoti nelielu sieviešu procentu skaitu. Tie nekādi nevar paskaidrot 63% rādītāju.

Bet ceturtais variants – bieža parādība.

Visbiežāk viss slēpjas seksā. Tas ir sievietēm ļoti svarīgs. Katrs vīrietis, kura spermatozoīdi nonāk jūsu organismā, kļūst par jūsu dzīves sastāvdaļu.

Sievietes, kuru smadzenes tika pētītas nebija jaunas. Dažas no tām sevī nēsāja dzīvas vīriešu DNS šūnas vairāk nekā 50 gadu garumā.

Sperma sastāv no dzīvām šūnām. Kad tā nonāk jūsos, spermatozoīdi peld un peld, līdz ietriecas sienā, tad aizķeras un „ierokas” miesā.

Ja tā nonāk mutē, tad tā iepeld deguna dobumā, iekšējā ausī un aiz acu dobumiem. Tur tie nonāk dziļāk. Iekļūst asinīs un nonāk galvas un mugurkaula smadzenēs.

Kā fantastikas filmā, tā kļūst par jūsu dzīves daļu, un jūs jau vairs nespējat no tām tikt vaļā.

Interesants pētījums? Sekojiet jaunumiem mūsu portālā!

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Jaunākie komentāri

0 0 Aizvakar 15:19tickettothemoon
Es jau sāku laicīgi meklēt Ziemassvētku dāvanas un guglēt idejas un variantus. Šie bokseršorti ir labs trāpījums, pilnīgi noteikti ņemšu savā kolekcijā, bet gan tētim vai brālim ko tādu dāvināt nedrīkst :)) Šogad ir doma izmēģināt dāvanu servisa iespējas - www.davanuserviss.lv/ziemassvetku-davanas - uz pirmo iespaidu es labprāt dāvinātu braucienu ar bobsleju vai vučko Siguldā, kartingu vai frizūru barbershopā - jau sen mudinu savu tēti aiziet uz foršu vietu matus nogriezt, nevis pie kaimiņienēs blakus kāpņu telpā :-D Kādas ir jūsu idejas šī gada Ziemassvētkiem? Ir kādas oriģinālas idejas?
0 0 Aizvakar 15:07tickettothemoon
Skorpioni ir vienmēr neizturami!
0 2 23:34 01.11amigo
Dievieteem rasna dirsa!!

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © TikaiDaile.lv 2012 - 2017