Sievietes viltība

Advertisement
Advertisement
Uz kāda dizainera apģērbu veikalu atnākt sieviete, apmēram 30 gadus veca. Moderna, var redzēt, ka rūpējas par sevi, ir par sevi pārliecināta. Aiz viņas ienāk vīrietis, ar pliku pauri, zelta pulksteni ap roku, var redzēt, ka sen nav nodarbojies ar sportu, apmēram gadus 50 vecs. Laulības gredzeni abiem ir vienādi. Tātad vīrs. Sejas izteiksme viņam tieši tāda, kāda tā parasti ir, vīram esot sieviešu apģērbu veikalā. Maigi sakot, garlaikota.
Sieviete izvēlas pašu dārgāko kleitu, ilgi piemēra to un pamāzām sāk vaidēt no baudas. Vīram ātri pieriebjas šie vaidi un viņš kleitu nopērk, pie sevis šokējoties par tās cenu. Trīs tūkstoši dolāru. Viņi aiziet.
Nākošajā dienā, tā pati sieviete ienāk veikalā ar pilnīgi citu vīrieti. Jaunu, sportisku, lieliski ģērbtu, arī, starp citu, ar laulības gredzenu pirkstā. Bet ar savādāku. Mīļākais tātad.
Sieviete paņem tieši to pašu kleitu, ko viņa nopirka vakar un atkal viņu mēra. Pārdevēji - disciplinēti cilvēki. Izliekas, ka nekas nav noticis. Sieviete atkal sāk vaidēt no baudas. Šoreiz daudz skaļāk un pārliecinošāk. Vīrietis ilgi laužas, bet beigās tiek pielauzts un nākas atdot trīs tūkstošus. Sieviete, milzīgā pateicībā, laimīga skūpsta viņu uz lūpām un viņi abi aiziet.
Trešajā dienā, sieviete atnāk uz veikalu viena pati. Un atgriež atpakaļ vienu no kleitām. Saņem uz rokām trīs tūkstošus dolāru un aiziet.

Morāle: Vīrs ir pārliecināts, ka kleitu nopircis viņš. Mīļākais ir pārliecināts, ka kleitu nopircis viņš. Nekādu jautājumu un greizsirdības scēnu. Un sievietei ir trīs tūkstoši dolāru un brīnišķīga kleita.
Raksta turpinājums

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement

Jaunākie komentāri

0 0 21:58 21.03Oje
Meitene sevi vienkārśi izkropļojusi
1 0 21:52 28.02Andris
Galìgs sviests , bet ja tà uzvedàs , kà uzrakstits , tad jeb kuru var tàdu personu, tiešàm var saukt par kretìnu.
0 0 01:05 24.02Martzello
Mīlestība starp sievieti un vīrieti ir viņu abu dvēseļu (prātu, jūtu, gribas) realizēšana vienam pret otru savstarpēji laimīgā harmonijā.
Advertisement

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © TikaiDaile.lv 2012 - 2019