Šīs 4 Zodiaka zīmes nekad neuztver dzīvi nopietni

Advertisement
Foto: otaku.lv
Advertisement

Ir cilvēki, kuri nekad neuztver dzīvi pārāk nopietni. Mēs varam iemācīties daudz no šīm spontānajām Zodiaka zīmēm. 

 

Šīs 4 zīmes parasti ir aizņemtas ar citām lietām, lai ņemtu visu tuvu pie sirds. Viņi aizņem savu laiku ar jogu, izbraucieniem ar velosipēdu vai tenisa spēlei. 

 

Viņu nervu sistēma visdrīzāk ir daudz stiprāka par mūsu. Tā vietā, lai rūpētos par to, kā viņi izskatās, pārdzīvot par svešu viedokli vai izjust bez maz vai pasaules galu, viņi vienkārši dzīvo mierīgi un laimīgi. 

 

Ja jums kādreiz vajadzēs pāris padomus un rekomendācijas par to, kā nerūpēties un neciest dēļ muļķībām un nevajadzīgām lietām, vērsieties pie šīm Zodiaka zīmēm. 

 

Raksta turpinājums
LAUVA

Lauva vairāk par visiem dievina jautrību. Viņš ir optimists neskatoties ne uz ko un tic pašam labākajam. Jebkuras ballītes vai pasākuma laikā, tikai šī zīme prot labāk par visiem izveidot atmosfēru. Viņš momentāli sāks dziedāt karaoke vai izdomās interesantu kolektīvo spēli. Viņa humors vienmēr palīdz pārdzīvot pat grūtākos laikus. Liktenis var radīt viņam šķēršļus un pārbaudīt viņu, bet viņš vienmēr smiesies un atcerēsies, ka ir jābūt laimīgam.
Foto: dzivei.lv
SVARI

Svari darīs visu iespējamo un neiespējamo, lai uzturētu harmoniju viņu dzīvē. Viņi vienmēr tiecās palīdzēt saviem tuviniekiem, tāpēc cenšas atrisināt jebkuru konfliktu, tāpēc, ka uzskata, ka viņu dzīvē ir vairāk interesantu momentu. Šīs zīme dod priekšroku pludmales apmeklēšanai vai pārgājienam, nekā sēdēt internetā. Viņi neapvainojas, jo ciena dvēseles mieru. Viņi apzinās, ka cilvēki pēc kļūdas vienmēr ir pelnījuši otro iespēju.
Foto: otaku.lv
STRĒLNIEKS

Strēlnieks ir pārāk zinātkārs un pat ziņkārīgs, lai nopietni attiektos pret dzīvi. Viņš nebaidās mēģināt ko jaunu vai ekstremālu. Tā vietā, lai domātu par visiem riskiem un iespējamo bīstamību, Strēlnieks domās tikai par to, cik labs būs nākamais piedzīvojums. Tāpat, kā Svari - šī zīme ir optimists. Ja citiem cilvēkiem ir depresija un negatīvās domas, tad Strēlnieks priecājās par katru savu dzīves momentu. Viņš koši dzīvo katru dienu, lai pierādītu sev, ka dzīve ir pārsteidzoša un daudzveidīga. Šī zīme atšķiras ar nepacietību. Kad dzīve viņam liekas, mazliet nostāvējusies, viņš pats sev izdomā nestandarta izpriecas.
Foto: nra.lv
ZIVIS

Zivis dzīvo savā personīgajā mazajā pasaulītē. Ja viņi nespēlē ģitāru un nezīmē parkos, tad viņi atpūšas pie ūdenskrātuves vai dzied baznīcas korī. Šī zīme dzīvo ar estētisku realitāti, viņam nav laika drāmām, jo visu savu laiku viņš tērē mākslai vai palīdz citiem cilvēkiem. Šī ir pati nekaitīgākā zīme no visām, viņš pat mušu neaizvainos. Nē, Zivis nav citplanētieši, vienkārši viņam nepatīk mūžīgi dzīvot mūsu trakajā un haotiskajā pasaulē.

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement

Jaunākie komentāri

0 0 Aizvakar 21:58Oje
Meitene sevi vienkārśi izkropļojusi
1 0 21:52 28.02Andris
Galìgs sviests , bet ja tà uzvedàs , kà uzrakstits , tad jeb kuru var tàdu personu, tiešàm var saukt par kretìnu.
0 0 01:05 24.02Martzello
Mīlestība starp sievieti un vīrieti ir viņu abu dvēseļu (prātu, jūtu, gribas) realizēšana vienam pret otru savstarpēji laimīgā harmonijā.
Advertisement

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © TikaiDaile.lv 2012 - 2019