Šīs Zodiaka zīmes, nekad nevarēs būt kopā!

Advertisement
Advertisement

Pretējo parādību metodes 

 

Eksistē trīs metodes, pēc kurām var noteikt nesaderīgākās zīmes: 

 

1. Ja skatās uz Zodiakālo apli, tad nesaderīgākās zīmes ir tās, starp kurām atrodas divas Zodiaka zīmes. Piemēram, Dvīņiem kategoriski neder Jaunava, bet Vērsis nav saderīgs ar Ūdensvīru. 

 

2. Otrā metode dala zvaigznājus grupās. Vienā ietilpst zemes un gaisa stihijas zīmes. Viņi iemeso saprātu. Otra grupa ietver uguns un ūdens stihiju, iemieso emocijas. Zodiaka zīmes no dažādām grupām nav saderīgas. Svari - ir pilnīgi pretējs Strēlniekam, bet Vēzim neder Mežāzis. 

 

3. Metode liecina, ka absolūti visas dažādās zīmes kaimiņo. Tā, Skorpions nesadzīvo ar Strēlnieku, bet Zivis ar Ūdensvīru. 

 

Raksta turpinājums - lapa #1
Pretējās zīmes

Eksistē seši Zodiakālie pāri, kuri, kā uzskata astrologi, ir nesaderīgāki starp visiem. Starp tādām zīmēm saikne nav iespējama dažādu temperamentu, kopīgu interešu neesamības un dzīves skatienu nesakritības dēļ. Attiecību psiholoģija starp vīrieti un sievieti daudzās lietās apstiprina šo faktu.
Pirmais pāris: Svari un Vēzis

Jūtīgais Vēzis un viņa tiekšanās pēc mierīgas dzīves var būt traumēti komunikablo Svaru dēļ, kuri nav patstāvīgi un dievina skaļas kompānijas. Gaisa zīme tiecās pretī rīcībām, kuras iziet no normas, to nekad Vēži nespēs saprast, jo viņi dievina stabilitāti.

Vēzim trūks Svaru uzmanība, bet viņam neizdosies šo gaisa stihiju sev pakļaut. Gaisa un ūdens stihija nespēj iespaidot viens otru, bet ja viņu jūtas būs tik stipras, ka nespēs iedomāties dzīvi bez otra, tad iemācieties piekāpties savai otrajai pusītei.
Foto: astro7.ru
Otrais pāris: Ūdensvīrs un Zivis

Viņi nekad neatradīs kopīgu valodu. Zivis ir egoisti un nepārdzīvos Ūdensvīra uzmanības trūkumu. Dzīvespriecīgie un pozitīvie Ūdensvīri ir vētraini un nepastāvīgi, tajā laikā arī ļoti greizsirdīgi, tas aizkar Zivis.

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Jaunākie komentāri

0 0 Aizvakar 18:06Inese
Ko var muldēt....
0 0 12:51 24.08Ita
Pagājušonedēļ izcepu ļoti līdzīgas, tikai man nebija mannā bet milti, un vēl pieliku uz smalkās skaidiņrīves sarīvētu un viegli apceptu vidēju burkānu un smalki sagrieztu un arī viegli apceptu sīpolu. Kotletes ,,pazuda" neaptveramā ātrumā!
1 1 13:05 06.08Einars
Nu tāds bullshits :D

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © TikaiDaile.lv 2012 - 2017