Skatieties patiesībai acīs - jūs viņu neinteresējat!

Advertisement
Advertisement

Aiz jebkura attaisnojuma slēpjas vienkārša patiesība, kuru jums nāksies atzīt...

Raksta turpinājums
Viņš neatnāca, nepazvanīja, neuzrakstīja? Sievietes tūlīt pat izdomā simtiem attaisnojumu, lai paskaidrotu vīrieša vienaldzību pret sevi. Patiesībā viss ir daudz prozaiskāk. Aiz jebkura attaisnojuma slēpjas viena vienkārša patiesība, kuru jums nāksies atzīt - jūs vienkārši viņu neieinteresējāt.

Viņš nevēlas sagraut mūsu draudzību un tādēļ nepiedāvā aiziet uz randiņu.

Tās ir pilnīgas muļķības. Ja mūs, vīriešus, patiešām interesē meitene, mēs nekad neapstājamies uz ”draudzību”. Vienīgais, no kā baidās vīrietis, tas ir atzīt, ka jūs viņu neinteresējat kā sieviete. Piedodiet, dāmas, par rupjību, bet tā tas ir.
Viņš baidās mani uzaicināt uz randiņu.

Lai vīrietis, saprastu, ka jūs esat labvēlīgi noskaņota, pietiek vienkārši viņam uzsmaidīt. Maksimums - piemiegt ar aci. Tas ir pilnīgi pietiekoši pat pašam bailīgākajam vīrietim. Ja arī pēc tā viņš jūs neaicina uz randiņu, tātad vai nu viņam jau ir ar kādu attiecības, vai nu viņam par jums nav intereses.

Viņš nezvana, jo ir aizņemts.

Noticiet, ja jūs esat iepatikusies, tad nekāda aizņemtība netraucēs mums pazvanīt, atnākt, uzzināt jūsu numuru, atrast, kur jūs dzīvojat utt. Ja tas nenotiek, tātad viņš nav nemaz tik ļoti ieinteresēts.

Viņš tikko ir izšķīries ar meiteni un sāpīgi pārdzīvo šo šķiršanos.

Ja tas patiešām ir tā, padomājiet, vai esat gatava ilgus mēnešus, vai pat gadus kļūt par ”sievieti - aizvietotāju”. Tā ir ļoti nepateicīga loma, es jums teikšu. Viņš jūs apskauj, bet domā par citu. Bet šie tukšie skatieni tālumā, nopūtas un tml. Ja ar jums viņš nav aizmirsis par savu mīļoto pāris dienu garumā, nez vai tas vispār notiks.
Viņš baidās vai nav gatavs nopietnām attiecībām.

Ar visu pārliecību var pateikt, ka vēl neviens vīrietis nav atteicies no jauna romāna, tikai tādēļ, ka baidās no nopietnām attiecībām. Starp citu, vairums vīriešu frāzi ”Es neesmu gatavs nopietnām attiecībām” norāda par pašu populārāko veidu, kā atteikt sievietei, kura viņu nav ieinteresējusi.

Viņš nāk pie jums tikai tad, kad iedzer.

Ticiet, ja vīrietis atceras par jums tikai tad, kad iedzer, jūs droši viņu neinteresējiet kā objekts nopietnām attiecībām.

Viņš negrib nodarboties ar jums ar seksu.

Vīrietim vienīgais attaisnojums, kāpēc viņš negrib ar jums seksu it tas, ka jūs viņam nepatīkat. Punkts.

Viņš negrib jūs apprecēt.

Pārliecinieties, ka aiz nevēlēšanās precēties, neslēpjas kādas citas jūtas vai precīzāk - tas, ka to nav.

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Jaunākie komentāri

0 0 Aizvakar 15:19tickettothemoon
Es jau sāku laicīgi meklēt Ziemassvētku dāvanas un guglēt idejas un variantus. Šie bokseršorti ir labs trāpījums, pilnīgi noteikti ņemšu savā kolekcijā, bet gan tētim vai brālim ko tādu dāvināt nedrīkst :)) Šogad ir doma izmēģināt dāvanu servisa iespējas - www.davanuserviss.lv/ziemassvetku-davanas - uz pirmo iespaidu es labprāt dāvinātu braucienu ar bobsleju vai vučko Siguldā, kartingu vai frizūru barbershopā - jau sen mudinu savu tēti aiziet uz foršu vietu matus nogriezt, nevis pie kaimiņienēs blakus kāpņu telpā :-D Kādas ir jūsu idejas šī gada Ziemassvētkiem? Ir kādas oriģinālas idejas?
0 0 Aizvakar 15:07tickettothemoon
Skorpioni ir vienmēr neizturami!
0 2 23:34 01.11amigo
Dievieteem rasna dirsa!!

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © TikaiDaile.lv 2012 - 2017