Skatieties patiesībai acīs - jūs viņu neinteresējat!

Advertisement
Advertisement

Aiz jebkura attaisnojuma slēpjas vienkārša patiesība, kuru jums nāksies atzīt...

Raksta turpinājums
Viņš neatnāca, nepazvanīja, neuzrakstīja? Sievietes tūlīt pat izdomā simtiem attaisnojumu, lai paskaidrotu vīrieša vienaldzību pret sevi. Patiesībā viss ir daudz prozaiskāk. Aiz jebkura attaisnojuma slēpjas viena vienkārša patiesība, kuru jums nāksies atzīt - jūs vienkārši viņu neieinteresējāt.

Viņš nevēlas sagraut mūsu draudzību un tādēļ nepiedāvā aiziet uz randiņu.

Tās ir pilnīgas muļķības. Ja mūs, vīriešus, patiešām interesē meitene, mēs nekad neapstājamies uz ”draudzību”. Vienīgais, no kā baidās vīrietis, tas ir atzīt, ka jūs viņu neinteresējat kā sieviete. Piedodiet, dāmas, par rupjību, bet tā tas ir.
Viņš baidās mani uzaicināt uz randiņu.

Lai vīrietis, saprastu, ka jūs esat labvēlīgi noskaņota, pietiek vienkārši viņam uzsmaidīt. Maksimums - piemiegt ar aci. Tas ir pilnīgi pietiekoši pat pašam bailīgākajam vīrietim. Ja arī pēc tā viņš jūs neaicina uz randiņu, tātad vai nu viņam jau ir ar kādu attiecības, vai nu viņam par jums nav intereses.

Viņš nezvana, jo ir aizņemts.

Noticiet, ja jūs esat iepatikusies, tad nekāda aizņemtība netraucēs mums pazvanīt, atnākt, uzzināt jūsu numuru, atrast, kur jūs dzīvojat utt. Ja tas nenotiek, tātad viņš nav nemaz tik ļoti ieinteresēts.

Viņš tikko ir izšķīries ar meiteni un sāpīgi pārdzīvo šo šķiršanos.

Ja tas patiešām ir tā, padomājiet, vai esat gatava ilgus mēnešus, vai pat gadus kļūt par ”sievieti - aizvietotāju”. Tā ir ļoti nepateicīga loma, es jums teikšu. Viņš jūs apskauj, bet domā par citu. Bet šie tukšie skatieni tālumā, nopūtas un tml. Ja ar jums viņš nav aizmirsis par savu mīļoto pāris dienu garumā, nez vai tas vispār notiks.
Viņš baidās vai nav gatavs nopietnām attiecībām.

Ar visu pārliecību var pateikt, ka vēl neviens vīrietis nav atteicies no jauna romāna, tikai tādēļ, ka baidās no nopietnām attiecībām. Starp citu, vairums vīriešu frāzi ”Es neesmu gatavs nopietnām attiecībām” norāda par pašu populārāko veidu, kā atteikt sievietei, kura viņu nav ieinteresējusi.

Viņš nāk pie jums tikai tad, kad iedzer.

Ticiet, ja vīrietis atceras par jums tikai tad, kad iedzer, jūs droši viņu neinteresējiet kā objekts nopietnām attiecībām.

Viņš negrib nodarboties ar jums ar seksu.

Vīrietim vienīgais attaisnojums, kāpēc viņš negrib ar jums seksu it tas, ka jūs viņam nepatīkat. Punkts.

Viņš negrib jūs apprecēt.

Pārliecinieties, ka aiz nevēlēšanās precēties, neslēpjas kādas citas jūtas vai precīzāk - tas, ka to nav.

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement

Jaunākie komentāri

0 0 21:58 21.03Oje
Meitene sevi vienkārśi izkropļojusi
1 0 21:52 28.02Andris
Galìgs sviests , bet ja tà uzvedàs , kà uzrakstits , tad jeb kuru var tàdu personu, tiešàm var saukt par kretìnu.
0 0 01:05 24.02Martzello
Mīlestība starp sievieti un vīrieti ir viņu abu dvēseļu (prātu, jūtu, gribas) realizēšana vienam pret otru savstarpēji laimīgā harmonijā.
Advertisement

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © TikaiDaile.lv 2012 - 2019