Slimnīcā ierodoties dvīņu pāru mammai, ārsti paliek bez vārdiem!

Advertisement
Foto: wp.com
Advertisement

Neticams Kārenas un Kolina no Skotijas stāsts. Vajag taču, lai ir tāda laime vinnējot likteņa džekpotu. 16 gadus atpakaļ laimīgā ģimenē uz pasaules nāca pirmais dvīņu pāris - Luiss un Karls. Vecāki bija ļoti priecīgi. Pēc diviem gadiem ģimene atkal svinēja papildinājumu un, kas gan būtu domājis, ka atkal būs dvīņu puikas: Fins un Džuds! Deju skolotāja Kārena un menedžeris Kolins bija septītajās debesīs no laimes.

 

 

Avots

Raksta turpinājums - lapa #1
Foto: wp.com
Audzināt četrus zēnus - nav viegls darbs, bet veiksmīgie vecāki tika galā. Lūk jau dēli ir pusaudži, bet Kārena bija vienīgā sieviete vīriešu kolektīvā.
Foto: wp.com
Kad sievietei bija 41, viņa uzzināja, ka atkal ir stāvoklī. Kāds gan bija ģimenes pārsteigums, kad viņi ieraudzīja ultrasonogrāfijas uzņēmumus, kas tika uztaisīti 6. grūtniecības nedēļā. Ārsti neticēja savām acīm, jo tāda gadījuma varbūtība ir 1 : 500 000!
Foto: wp.com
Kad sieviete iznāca no US kabineta un pateica vīram jaunumu, viņš iebļāvās: `Tas jau pat vairs nav smieklīgi!`
Foto: wp.com
Lieta tāda, ka Kārenas vēderā jau trešo reizi atradās dvīņi. Līdz pēdējam viņa turēja dvīņu dzimumu noslēpumā. Vari iedomāties visas tuvinieku sejas izteiksmes, kad pasaulē nāca trešais dvīņu pāris. Jā - jā - jā, šoreiz - meitenītes.
Foto: wp.com
Kārena un Kolins baidījās, ka lielā starpība vecumā star bērniem kļūs par nopietnu problēmu. Tāpat arī, viņi pārdzīvoja par to, ka deva dzīvību Rovanai un Islai, pēc 40 gadu vecuma. Pēc medicīniskā viedokļa, tas ir mazliet vēlu. Tomēr vēlāk šīs bailes pazuda un mazulītes iemācīja viņiem dzīvot no jauna.
Foto: wp.com
Vecākie brāļi bija ļoti priecīgi par māsu nākšanu pasaulē. Tagad, kad cilvēki redz Rodžeru ģimeni pilnā sastāvā un saprot, ka tie ir trīs dvīņu pāru vecāki, tad viņi ir šokā, jo tas ir ļoti rets gadījums.

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement

Jaunākie komentāri

0 0 21:58 21.03Oje
Meitene sevi vienkārśi izkropļojusi
1 0 21:52 28.02Andris
Galìgs sviests , bet ja tà uzvedàs , kà uzrakstits , tad jeb kuru var tàdu personu, tiešàm var saukt par kretìnu.
0 0 01:05 24.02Martzello
Mīlestība starp sievieti un vīrieti ir viņu abu dvēseļu (prātu, jūtu, gribas) realizēšana vienam pret otru savstarpēji laimīgā harmonijā.
Advertisement

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © TikaiDaile.lv 2012 - 2019