Stāsts par to kā viena frāze palīdzēja glābt laulību 

Advertisement
Advertisement

Ģimenes dzīve ne vienmēr mēdz būt laimīga un bez problēmām. Bet cenšoties to padarīt labāku, tas var izdoties, uzskata amerikāņu rakstnieks Ričards Pols Evans.

Avots

Foto - susiepackham.wordpress.com

Raksta turpinājums - lapa #1
- Mana vecākā meita nesen man pateica: "Kad es biju maza, visvairāk es baidījos, ka jūs varat ar mammu pašķirties. Bet, kad man palika 12, es nolēmu, ka tas arī būs labāk - jūs pastāvīgi strīdējāties!" Smaidot viņa vēl piebilda: "Es esmu priecīga, ka jūs tomēr salabāt un mazāk strīdaties".
Daudzus gadus mēs ar sievu Keriju pastāvīgi strīdējāmies. Skatoties pagātnē, es īsti nesaprotu, kā mēs iedomājāmies apprecēties - mūsu raksturi īsti nesakrita. Un, jo ilgām mēs bijām precējušies, jo vairāk pierādījās, ka mums nav nekā kopīga. Problēmas tikai pieauga. Mēs strīdējāmies tik bieži, ka nespējām iedomāties normālu dzīvi kopā. Mēs centāmies viens otru sāpināt un slēpām savas sāpēs aiz "maskām". Mēs bijām jau uz šķiršanās robežas un ļoti bieži apspriedām to.
Es biju turnejā, kad es pamatīgi sakašķējos pa telefonu un Kerija nometa klausuli. Es sajutos vientuļš, bezpēcīgs un sagrauts. Es sapratu, ka šo es vairāk nevarēšu izturēt.
Tad es vērsos pie Dieva. Es nezinu vai to var nosaukt par lūgšanu, tajā brīdi ko es bļāvu, bet tas paliks manā atmiņā uz mūžu. Es stāvēju Atlantas viesnīcas dušā un bļāvu uz Dievu, ka šī laulība ir kļūda un es tā vairāk nevaru dzīvot. Jā, ideja par šķiršanos man ir nepieņemama, bet sāpes no kopīgās dzīves ir nomocījušas mani. Es biju lielā apjukumā. Es nespēju saprast, kāpēc mums ar Keriju kopā ir tik grūti. Dziļi sirdī es zināju, ka mana sieva ir labs cilvēks. Un es esmu labs cilvēks. Tad kāpēc mums nesanāca savākt sevi rokās un sakārtot savas attiecības? Kāpēc es esmu prēcējies ar sievieti, kuras raksturs nesakrīt ar manējo? Kāpēc viņa nevēlas mainīties?
Galu galā bezspēcīgs un salauzts, es apsēdos tur pat dušā uz grīdas un sāku raudāt. Un tad man prātā kāds teica: tu nevari izmanīt viņu Rik, tu vari izmainīt tikai sevi. Uz nākamo dienu pa ceļam uz mājām mani gaidīja sieva, viņa bija vēsa. Tajā naktī mēs gulējam katrs savā gultā, tik tuvu bet tai pašā laikā tik tālu. Es sapratu, ka vajag rīkoties.
Nākamajā rītā vēl būdams gultā, es pagriezos pret Keriju un pajautāju:
Ko man izdarīt, lai padarītu tavu dienu labāku?
Kerija uz mani dusmīga paskatījās:
- Ko?
- Kā man padarīt labāku tavu dienu?
- Nekā, kāpēc tu jautā?
- Tāpēc, ka es nopietni to domāju, - atbildēju es. - Es vienkārši vēlos zināt, kā padarīt labāku tavu dienu.
Viņa paskatījās uz mani ciniski:
- Tu vēlies kaut ko darīt? Perfekti, tad izmazgā virtuvi.
Šķiet, ka sieva domāja, kes tūlīt uzsprāgšu no dusmām. Es atbildēju: "Labi".
Es piecēlos un izmazgāju virtuvi.
Nākamajā dienā es viņai pajautāju to pašu:
- Kā man padarīt tavu dienu labāku?
- Sakārto garāžu.

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement

Jaunākie komentāri

0 0 21:58 21.03Oje
Meitene sevi vienkārśi izkropļojusi
1 0 21:52 28.02Andris
Galìgs sviests , bet ja tà uzvedàs , kà uzrakstits , tad jeb kuru var tàdu personu, tiešàm var saukt par kretìnu.
0 0 01:05 24.02Martzello
Mīlestība starp sievieti un vīrieti ir viņu abu dvēseļu (prātu, jūtu, gribas) realizēšana vienam pret otru savstarpēji laimīgā harmonijā.
Advertisement

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © TikaiDaile.lv 2012 - 2019