Stiprās sievietes - es jūs nemīlu!

Advertisement
Advertisement

Agrāk es nekādi nespēju saprast, kāpēc mani neuzbudina stipras sievietes? Kāpēc es viņas negribu? - varbūt tāpēc, ka dziļi sirdī es no viņām baidos? - daudz reizes atbildēju sev. Atbilde mani neapmierināja. Nācās paspīdināt ar lukturīti savā dvēselē, lai atrastu bailes. 

 

Bet bailes man nebija. 

 

Raksta turpinājums - lapa #1
Foto: pinme.ru
STIPRA SIEVIETE

Tā, kura sasniedz veiksmi karjerā? - nē.

Tā, kura ir fiziski stiprāka par vīrieti? - nē.

Tā, kura pati pieņem lēmumus? - arī nē.
Man stipra sieviete ir tā, kura pastāvīgi konkurē ar vīriešiem un viņas konkurences lauciņš ir attiecības un mīlestība. Viņa mūžīgi mēģina nosargāt, uzlabot, manipulēt ar vīrieti.

Ja šādas spēles sieviete spēlē jau pašā sākumā, kad attiecības tikko ir sākušās, tas vīrietim patīk. Izsauc azartu, kutina mednieka instinktus un aizskar emocijas. Viņam tas patīk. Viņš viņu iegūst, dažreiz uzvarot, bet citreiz zaudējot viņai.
Bet kur ir stipras sievietes problēma? Tajā, ka viņa neapstājas. Viņas spēle `noķer-iemīli` pāriet fāzē `pierādi`. Šī fāze kļūst par galveno. Tā ir pataloģija. Stipra sieviete sāk šūt no vīriešu ādas un nerviem jaciņas. Bet jūs ziniet kāpēc viņa tā dara? - tāpēc, ka tā ir galvenā stipras sievietes īpašība.
Viņai nācās būt stiprai, tāpēc, ka neuzticas vīriešiem. Tam iemesli nav daudz: vai nu tētis ir pametis mammu, vai arī viņu seksuāli ir aizvainojuši jaunības gados, jeb viņa pirmo reizi iemīlējās vīrietī, kurš viņu apmānīja un pameta. Pēc tās reizes viņa uzticas tikai saviem spēkiem. Viņai vairāk nav neviena, kā tikai viņa pati.

Stiprās sievietes - jūsu slimā neuzticība padara jūs rupjas. Attiecībās ar vīriešiem. Ar tiem, kurus jūs pielaižat mazliet tuvāk par draugiem. Ar vīriešiem - draugiem jūs varat uzvesties normāli. Ar tiem, kurus pielaižat, jūs kļūstat rupjas. Ziniet, kā to uztver vīrietis? - viņš uzskata, ka jūs esat dumjas. Ar dumju dzīvot nav iespējams. Nu dzīvot varbūt var, bet mīlēt tiešām nav iespējams.

Stiprās sievietes - jūs neesat seksuālas. Jūs varat būt seksapīlas, bet ne seksuālas. Īsta seksualitāte jūs nesasniedz, jo jūs dzīvojat savā pataloģiskajā pasaulē un jums ir jāaizliekas.
Stirpās sievietes - jūs mūžīgi kļūdāties. Izvēloties vīriešus. Jūsu izvēle krīt vai nu uz muļķi, kurš agri vai vēlu noraus jums galvu, dēļ jūsu pataloģiskās neuzticības. Vai arī lupatas, kurš pret kuru jūs slaukāt kājas. Ar lupatas palīdzību, jūs neapzināti atriebjaties visiem vīriešiem, kuri jūs ir aizvainojuši. Lupata to nesaprot, viņš uzskata, ka jūs tā izrādāt mīlestību.

Riebīgums un žēlums

Tas var skanēt aizvainojoši, bet jūs esat neglītas. Varbūt tev ir pati skaistākā seja pasaulē, lielākās krūtis utt. Bet jūs tā arī neesat sapratušas, ka pieļaujat dzīvē lielāko kļūdu starp vīriešiem un sievietēm - jūs turpināt cīnīties tur, kur ir jāpadodas. Jūs nepadodaties, mēģinot uzveikt vīrieti. Reizi pa reizei, jums tas izdodas. Jūs kļūstat stiprāka - bet skaistuma mazāk. Jūs kļūstat par kropli.
Atvainojiet.

Izeja ir.

Tikai jūsu patmīlība neļaus jums tai izejai piekrist.

Vīriešu smadzenes sāk uztvert jūs, kā kļūdu. Kā sistēmas kļūdu. Ar jums kaut kas nav kārtībā.

P.S jūs jautāsiet kur tad ir žēlums? - es atbildēšu.

Man ir žēl jūs, tāpēc, ka visas savas dzīves laikā un 10 gadu psihologa darba, es nekad neesmu sastapis stipru sievieti. Stipras sievietes neeksistē.

Ir tikai mazas meitenītes, kuras uzskata, ka ir stipras, kuras savulaik nav spējušas tikt galā ar notikušajām grūtībām. Viņas tad nesaprata un nedzirdēja. Nepažēloja. Nepiespieda pie sevi, nenoskūpstīja. Nepateica, ka viņas ir labākās un ka viņas mīl.

Šī mazā meitene jau sen ir aizmirsta. Viņas balss vairs neskan. Un liekas, ka viņai jau nepietiks spēka izrauties no šī `Stiprā sieviete` cietuma.

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement

Jaunākie komentāri

0 0 Vakar 21:58Oje
Meitene sevi vienkārśi izkropļojusi
1 0 21:52 28.02Andris
Galìgs sviests , bet ja tà uzvedàs , kà uzrakstits , tad jeb kuru var tàdu personu, tiešàm var saukt par kretìnu.
0 0 01:05 24.02Martzello
Mīlestība starp sievieti un vīrieti ir viņu abu dvēseļu (prātu, jūtu, gribas) realizēšana vienam pret otru savstarpēji laimīgā harmonijā.
Advertisement

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © TikaiDaile.lv 2012 - 2019