TOP - 5 Zodiaka zīmes, kuras spēj izsvītrot cilvēkus no savas dzīves

Advertisement
Foto: com.ua
Advertisement

Ar gadiem mēs kļūstam gudrāki un izskatām savas attiecības pret cilvēkiem apkārt mums. Dažreiz rodas tādas situācijas, kad rodas vajadzība pārtraukt draudzīgās attiecības dēļ savas dzīves pilnības. Tai ir jābūt jūsu apzinātai izvēlei. 

 

Ja cilvēks ir nodarījis jums pāri, nedod iespēju jums augt un attīstīties, viņu visdrīzāk vajadzētu izsvītrot no savas dzīves. Tomēr ne vienmēr to ir tik viegli izdarīt. Tāda rīcība izdodas ne visiem cilvēkiem. Vieni ir spējīgi to izdarīt bez nožēlas. Citi mazliet svārstās, jo vecās saiknes var iet vienu ceļu, bet trešie paniski baidās spert tādu soli. 

 

Šķiršanās ar kādu nenozīmē cietsirdību vai vienaldzību. Tas vienkārši nozīmē, to, ka jums jūsu dzīvē nav vajadzīgi toksiski cilvēki, kuri rada jums tikai haosu. Kuras piecas Zodiaka zīmes prot bes problēmām atbrīvoties no nevajadzīgiem cilvēkiem? 

 

Raksta turpinājums
Foto: uduba.com
AUNS

Auns neturas pie kaut kā lieka un nevajadzīga savā dzīvē. Ja jūs esat ļoti aizskāruši viņu, nodevāt, jūs faktiski priekš Auna esat miruši. Šī zīme netērēs savu laiku, lai skaidrotu iemeslus, motīvus vai domātu par to, vai dot jums vēl vienu iespēju. Pie pirmās kļūdas, jūs priekš Auna būsiet uz visiem laikiem zuduši.
VĒRSIS

Atšķirībā no Auna, Vērsis pievērsīs uzmanību lēmuma pieņemšanai un apdomāšanai kā tālāk norisināsies jūsu draudzība un attiecības. Tikko kā viņš pieņems lēmumu, Vērsis ilgi nedomās un viegli pamās jums ar roku. Pēc tam viņš pazudīs no jūsu redzesloka.
LAUVA

Lauvai ir maniere izsvītrot cilvēku no savas dzīves, ne jau tāpēc, ka kāds viņus ir aizvainojis, bet tāpēc, ka viņam patīk būt tādam, kāds viņš ir. Lauvai nepatīk kādam darīt pāri ar savu rīcību. Šai zīmei patīk būt pirmajai starp pirmajiem, bet vēlāk tiekties uz virsotni. Virsotnes dēļ Lauvai nāksies atteikties no dažiem cilvēkiem savā dzīvē, viņš neapdomās savu izvēli.
SKORPIONS

Draudzības jautājumos Skorpions ir mazliet apdomīgāks un draugu viņam nav daudz. Viņš dod priekšroku mazākam draugu skaitam, kuram var uzticēties. Tāpēc, ja Skorpions jūs ir izmetis no savas dzīves, jums patiesi bija jāizdara kas tāds, lai viņš to izdarītu.
Foto: com.ua
ŪDENSVĪRS

Ūdensvīrs - komunikabla zīme, bet savdabīga, viņam nereti kļūst garlaicīgi draudzīgās attiecībās. Viņš diezgan ātri centīsies atbrīvoties no tiem cilvēkiem, kuri neņems viņu pavisam nopietni, uzskatot viņu par ekscentrisku muļķi. Nē, Ūdensvīrs - nav rupeklis. Šī zīme nekad neredz jēgu turēt kādu cilvēku, ja viņš nejūt, ka viņu saprot.

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement

Jaunākie komentāri

0 0 21:58 21.03Oje
Meitene sevi vienkārśi izkropļojusi
1 0 21:52 28.02Andris
Galìgs sviests , bet ja tà uzvedàs , kà uzrakstits , tad jeb kuru var tàdu personu, tiešàm var saukt par kretìnu.
0 0 01:05 24.02Martzello
Mīlestība starp sievieti un vīrieti ir viņu abu dvēseļu (prātu, jūtu, gribas) realizēšana vienam pret otru savstarpēji laimīgā harmonijā.
Advertisement

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © TikaiDaile.lv 2012 - 2019