TOP - 5 pašas neizturamākās Zodiaka zīmes sabiedrībā

Advertisement
Advertisement

Dažādas Zodiaka zīmes `apdāvina` cilvēkus ar noteiktu īpašību izlasi. Vieniem raksturīgi ir draudzība, cenšanās palīdzēt. Citi nostāda ar savu impulsivitāti strupceļā. 

 

Astrologi ir noskaidrojuši, kādas piecas Zodiaka zīmes ir pašas grūtākās. Lūk jums līderu tops, ar kuriem labāk nestrīdēties. 

 

Raksta turpinājums - lapa #1
MEŽĀZIS

Piekto vietu ir ieņēmuši Mežāži. Viņi ir karaļi. Tā ar vienu vārdu var aprakstīt šīs zīmes pārstāvjus. Mežāži ir patiesi pārliecināti, ka viņi ir īpaši un viņu vārds ir likums. Tiem, kas pārkāps parastam likumam, gaida, kas nepatīkams.

Mežāži komunicē ar tiem, kurus uzskata par sava līmeņa cilvēkiem. Nav pārsteidzoši, ka viņu draugu loks nav liels, nav tik daudz karaļu un karalieņu uz pasaules.

Mežāžiem nevar likt darīt to, ko viņi negrib. Viņi pat neklausīsies, labākajā gadījumā pateiks īsu `Nē` un pat nepaskaidros iemeslu.
Foto: beon.ru
ŪDENSVĪRS

Pārsteidzoši, bet fakts: ceturtajā vietā ir intelektuāļi - Ūdensvīri. Viņi ir gudri, prot izskaitīt katru soli, sasniegt savus mērķus.

Dažreiz viņu pozitīvās īpašības pāraug despotismā. `Es izdarīju tā un man sanāca, tev ir jādara tāpat`, - viņi savu gribu uzspiež citiem.

Uzkrātā bagātā pieredze un mērķtiecība var ar Ūdensvīriem izspēlēt ļaunu joku, viņi pārstāj ieklausīties apkārtējo viedokļos.

Ūdensvīri neuzskata par grūtu vainot kādu citu, lai attaisnotu sevi.
DVĪŅI

Trešo vietu ir ieņēmusi pati neparedzamākā zīme - Dvīņi. Tagad viņi ir kā bērni, pēc sekundes uzvelk `vienaldzības masku`.

Ceļš no siltas draudzības līdz neiedomājamam aukstumam pārkāpj vienam solim. Vai viņi pados roku, vai paliks padeni - to nezina pat paši Dvīņi.

Ar viņiem vienmēr ir jātur acis vaļā un uzticīgi jāsargā savas ievainojamākās vietas. Ja Dvīņi par tām uzzinās, obligāti sitīs tieši tur.

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Jaunākie komentāri

0 0 21:48 26.12.2018mhm
kā ir sevi jānīst, lai tā izķēmotu...
0 0 12:05 26.12.2018didam
ak Dievs. Varbūt tad nemeklējiet sievietes, ja jau jūs tā jāliek mierā? Pārcelieties uz dzīvi uz vientuļas salas, un būs jums miers ;)
Secinājums viens - slima cilvēka pārdomas par to, ko viņš viskvēlāk vēlas....
0 0 23:53 18.12.2018Krista
Tā kā rakstīts, ka torti nevar sabojāt un nevar nesanākt, nolēmu izmēģināt. Tomēr ar musu kaut kas nesanāca. Uz 500 ml saldā krējuma 80g sausā pudiņa sanāca negarsiga miltaina masa. Nodomāju, varbūt kļūda gramos un vajadzēja tomēr 1 paciņu (40g).Pielēju vēl saldā krējuma. Miltaina garša nebija vairs tik izteikta, bet tomēr saglabājās. Krējums arī nesaputojās. Nācās izliet ārā, skriet uz veikalu pēc vēl saldā krējuma un želatīna.

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © TikaiDaile.lv 2012 - 2019