TOP - 5 pašas neizturamākās Zodiaka zīmes sabiedrībā

Advertisement
Advertisement

Dažādas Zodiaka zīmes `apdāvina` cilvēkus ar noteiktu īpašību izlasi. Vieniem raksturīgi ir draudzība, cenšanās palīdzēt. Citi nostāda ar savu impulsivitāti strupceļā. 

 

Astrologi ir noskaidrojuši, kādas piecas Zodiaka zīmes ir pašas grūtākās. Lūk jums līderu tops, ar kuriem labāk nestrīdēties. 

 

Raksta turpinājums
MEŽĀZIS

Piekto vietu ir ieņēmuši Mežāži. Viņi ir karaļi. Tā ar vienu vārdu var aprakstīt šīs zīmes pārstāvjus. Mežāži ir patiesi pārliecināti, ka viņi ir īpaši un viņu vārds ir likums. Tiem, kas pārkāps parastam likumam, gaida, kas nepatīkams.

Mežāži komunicē ar tiem, kurus uzskata par sava līmeņa cilvēkiem. Nav pārsteidzoši, ka viņu draugu loks nav liels, nav tik daudz karaļu un karalieņu uz pasaules.

Mežāžiem nevar likt darīt to, ko viņi negrib. Viņi pat neklausīsies, labākajā gadījumā pateiks īsu `Nē` un pat nepaskaidros iemeslu.
Foto: beon.ru
ŪDENSVĪRS

Pārsteidzoši, bet fakts: ceturtajā vietā ir intelektuāļi - Ūdensvīri. Viņi ir gudri, prot izskaitīt katru soli, sasniegt savus mērķus.

Dažreiz viņu pozitīvās īpašības pāraug despotismā. `Es izdarīju tā un man sanāca, tev ir jādara tāpat`, - viņi savu gribu uzspiež citiem.

Uzkrātā bagātā pieredze un mērķtiecība var ar Ūdensvīriem izspēlēt ļaunu joku, viņi pārstāj ieklausīties apkārtējo viedokļos.

Ūdensvīri neuzskata par grūtu vainot kādu citu, lai attaisnotu sevi.
DVĪŅI

Trešo vietu ir ieņēmusi pati neparedzamākā zīme - Dvīņi. Tagad viņi ir kā bērni, pēc sekundes uzvelk `vienaldzības masku`.

Ceļš no siltas draudzības līdz neiedomājamam aukstumam pārkāpj vienam solim. Vai viņi pados roku, vai paliks padeni - to nezina pat paši Dvīņi.

Ar viņiem vienmēr ir jātur acis vaļā un uzticīgi jāsargā savas ievainojamākās vietas. Ja Dvīņi par tām uzzinās, obligāti sitīs tieši tur.
AUNS

Otro vietu ir ieguvuši Auni. Viņu stihija ir uguns. Izjaukt attiecības, kuras ir veidojušās gadu desmitiem, viņi ir spējīgi pāris sekundēs.

Viņi dzīvo pēc divu punktu likuma. Pirmais: Aunam vienmēr ir taisnība. Otrais: ja Aunam nav taisnība, skaties uz pirmo punktu.

Ja jūsu draugu lokā ir šīs zīmes pārstāvis, esiet gatavi atzīt viņa taisnību.
Foto: ytimg.com
SKORPIONS

Reitinga līderis. Viņiem ir ļoti cietsirdīga attieksme pret pasauli, superīgs ego un atriebīgs raksturs. Viņi nespēj dzīvot, ja neiedzeļ.

80% viņu indes ir domāta apkārtējiem un tikai 20% sev pašam. Viņi ir pārlieku prasīgi pret sevi un apkārtējiem.

Viņiem piemīt laba intuīcija un viņi tic, ka priekš viņiem nav nekā neiespējama. Nostāties ceļā Skorpionam - pats labākais pašnāvības veids.

Tiem, kas viņam traucē, vienmēr glabā papildus indes krājumus. Iedzelt ar prieku un iet tālāk, it kā nekas nebūtu bijis.

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Advertisement

Jaunākie komentāri

0 0 21:58 21.03Oje
Meitene sevi vienkārśi izkropļojusi
1 0 21:52 28.02Andris
Galìgs sviests , bet ja tà uzvedàs , kà uzrakstits , tad jeb kuru var tàdu personu, tiešàm var saukt par kretìnu.
0 0 01:05 24.02Martzello
Mīlestība starp sievieti un vīrieti ir viņu abu dvēseļu (prātu, jūtu, gribas) realizēšana vienam pret otru savstarpēji laimīgā harmonijā.
Advertisement

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © TikaiDaile.lv 2012 - 2019