Tad lūk, ko nozīmē tetovējums ar semikola zīmi!

Advertisement
Advertisement

Dzīve nekad nebeidzas, tāpēc cilvēkiem ir jāsaprot šīs zīmes nozīme, pirms šādu zīmi atstāt savā dzīves vēsturē. Tetovējums ar šādu zīmi var tos pamodināt, iedvesmot un iemīlēt dzīvi.


Šīs zīmes literārā nozīme arī stipri ietekmē grūtības un reālās dzīves neveiksmes.


Daži cilvēki to uztetovē, lai uzsvērtu tās patieso nozīmi, vai parādīt radnieciskās saites ar kādu, vai kādas citas saites. Galvenais tetovējuma mērķis ir universālums, un mēs pateicamies Emmai Bljuelai par šī projekta radīšanu.


Tavs stāsts vēl nav beidzies. Uztaisi tetovējumu ar semikola zīmi un dodies tālāk.Raksta turpinājums - lapa #1
1. Emma Bljuela: šī projekta iesācēja.

Pēc sava tēva, kurš izdarīja pašnāvību, zaudējuma Bjuela izveidoja projektu „Puspunkts”, kurš mijiedarbojas ar cilvēkiem, kuri cieš no psihiskām slimībām. Tie palīdz cilvēkiem pārvarēt depresiju, vēlēšanos izdarīt pašnāvību, narkotisku atkarību. Viņi iesaka cilvēkiem uztetovēt šo zīmi, lai tā tiem uz mūžiem atgādinātu par to, ka priekšā ir vēl garš ceļš.
2. Jūs esat kaujinieks. Un jums par šo dzīvi būs jācīnās.

Emma stāsta: „Punktu ar komatu autors liek tādā gadījumā, kad viņš jau varētu pabeigt teikumu, bet nedara to. Autors – tas esat Jūs, bet teikums – jūsu dzīve”. Emma palīdz cilvēkiem saprast, cik ļoti svarīgi ir cīnīties par dzīvi.
3. Cilvēki, kuri tic „Puspunkta” spēkam.

Uz locītavas uztetovētā semikola zīme dod tiem spēku celties un atsākt savu cīņu.

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Jaunākie komentāri

0 0 21:48 26.12.2018mhm
kā ir sevi jānīst, lai tā izķēmotu...
0 0 12:05 26.12.2018didam
ak Dievs. Varbūt tad nemeklējiet sievietes, ja jau jūs tā jāliek mierā? Pārcelieties uz dzīvi uz vientuļas salas, un būs jums miers ;)
Secinājums viens - slima cilvēka pārdomas par to, ko viņš viskvēlāk vēlas....
0 0 23:53 18.12.2018Krista
Tā kā rakstīts, ka torti nevar sabojāt un nevar nesanākt, nolēmu izmēģināt. Tomēr ar musu kaut kas nesanāca. Uz 500 ml saldā krējuma 80g sausā pudiņa sanāca negarsiga miltaina masa. Nodomāju, varbūt kļūda gramos un vajadzēja tomēr 1 paciņu (40g).Pielēju vēl saldā krējuma. Miltaina garša nebija vairs tik izteikta, bet tomēr saglabājās. Krējums arī nesaputojās. Nācās izliet ārā, skriet uz veikalu pēc vēl saldā krējuma un želatīna.

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © TikaiDaile.lv 2012 - 2019