Taisnība un maldi par to, kam vīrieši dod priekšroku...

Advertisement
Advertisement

Ik pa laikam var dzirdēt sieviešu čalošanu par to, ko vīrieši mīl vai nemīl. No šādiem minējumiem izveidoti mīti provocē sistemātiskas kļūdas, kuras sievietes pieļauj attiecībās ar vīriešiem. Psihologi un seksopatologi nolēma tikt skaidrībā, kas no visiem šiem mītiem ir patiesība un kas tikai izdomājums.Raksta turpinājums
Foto: https://www.pando4ka.net
1. Vīrietim ir jāiekaro sieviete, savādāk viņa interese būs īslaicīga.

Patiesība. Vīrietis visbiežāk ir dominējoša personība, kas savā ziņā viņu padara par mednieku un iekarotāju. Viņam ir raksturīgi dalīt sievietes kategorijās: „sievietes draudzībai”, „sievietes mīlestībai”, „sievietes izklaidei” un no vienas kategorija uz otru pāriet ir ļoti sarežģīti. Tādēļ, ja vīrieša acīs jūs esat kļuvusi par „meiteni vienam vakaram”, nez vai viņš jūs sāks uztvert savādāk. Līdzīgi ir maz ticams, ka vīrietis sāks uztvert kā potenciālu partneri meiteni, kura bija viegli iegūstama. Citējot vīriešu loģiku: „nav interesanti iespringt, un nav jēgas uzsākt nopietnas attiecības, ja ar šo dāmu viss ir tik ātri un vienkārši”.

2. Jo vairāk sieviete ignorē vīrieti, jo lielāka interese viņam pret viņu ir.

Maldi, bet ir izņēmumi... Ar šo apgalvojumu ir jābūt uzmanīgiem, jo tas ar jums var izspēlēt ļaunu joku. Protams, ar katru vīrieti situācija var būt dažādāka. Var pamosties mednieka instinkts, un viņš aktīvi centīsies jūs iekarot. Tomēr var būt arī pilnīgi otrādi. Ļoti daudzus vīriešus baida negatīva atbilde, tā var atsist jebkādu vēlmi turpināt sievieti iekarot, vai izrādīt viņai simpātijas. Tādēļ ir jābūt ļoti uzmanīgai, bez pārspīlēšanas.
3. Pēc dzemdībām sieviete zaudē simpātijas sava vīrieša acīs.

Maldi. Patiešām, daudziem pāriem rodas problēmas pēc bērna piedzimšanas. Bet tās nav nekādi saistītas ar vīrieša kaprīzēm. To iemesls ir banālas sadzīves neērtības, kuras ar laiku nav iemesls, lai pārtrauktu tuvību. Tās var būt, mūsdienu jaunatnei aktuālās problēmas ar dzīvojamo platību, kuras noved pie pastāvīgiem konfliktiem un stresiem, rezultātā arī pie intīmām problēmām. Vēl daudzi vīrieši, pēc mazuļa piedzimšanas, jūtas uzmanības apdalīti no sievietes puses. Tas rada diskomfortu un var pat novest pie depresijas.

4. Vīriešiem patīk nepieejamas meitenes.
 
Maldi. Pārāk „pareizas” un augstprātīgas meitenes ir spējīgas atbaidīt pat pašus aktīvākos brunču medniekus. Kontaktējoties ar šādu sievieti, vīrietis saprot, ka būs grūti sasniegt vēlamo rezultātu tikai ar flirtu un spēli. Šādos gadījumos ir jāuzņemas atbildība, no kuras savukārt vīrieši baidās. Īsāk sakot arī te ir nepieciešams zelta vidusceļš. Eiropiešu psihologi secināja, ka vīriešus atbaida skaļi sieviešu smiekli, jo zemapziņā tie tiek uztveri kā izlaidības pazīme. Tas nozīmē, ka pārspīlēta gatavība flirtam arī nav vēlama un nepatīk stipram dzimumam, kā arī no pārāk pretimnākošām dāmām viņi cenšas turēties pa gabalu. Vīrieši mīl sajust nākamo attiecību azartu, tādēļ skaidrība jau no paša sākuma nav vietā. Vajag uzspēlēt nedaudz bēgšanas un noķeršanas spēli tikai tādēļ, ka vīriešiem tā patīk.
5. Greizsirdība uzkarsē vīrieša kaisli.

Patiesība, bet ne pilnībā... Uzmanība no citu vīriešu puses sievietei nāk par labu. Tas var būt lielisks stimuls, lai īstais vīrietis izrādītu vairāk uzmanības, kā arī var nostiprināt attiecības laulībā. Tomēr ir jābūt uzmanīgiem un greizsirdība ir jāregulē. Jo var arī aizrauties un tad cits vīrietis var kļūt interesants, kas viennozīmīgi novedīs pie esošo attiecību gala vai tās sarežģīs. Jo ko tādu neviens vīrietis nepacietīs.

Interesants raksts? Atbalsti mūsu portālu – dalies!

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Jaunākie komentāri

0 1 13:05 06.08Einars
Nu tāds bullshits :D
0 0 14:28 27.07N
Kundzīt izbeidz
Ne tu attiecības esi veidojusi, ne tev tiesības tās sagraut !
0 0 19:58 26.07vitena
Taisnība lielā mērā ir.

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © TikaiDaile.lv 2012 - 2017