Tas, cikos jūs parasti pamostaties var pastāstīt daudz par jūsu raksturu

Advertisement
Advertisement

Miegs daudz ko nosaka mūsu dzīvē un it īpaši ieradumi, kas ir saistīti ar miegu. Tas, cikos jūs ejat gulēt, kā guļat un cikos es pieraduši celties, arī raksturo jūs no noteiktas puses.

 

Avots

Raksta turpinājums - lapa #1
4 no rīta un agrāk
Visdrīzāk, jūsu dzīve ir pilna ar stresu, jūs ienīstat savu darbu, bet nevarat neko ar to padarīt, tāpēc, ka vajag pelnīt, lai izdzīvotu. Jūs nevarat ciest savu priekšnieku un ar nepacietību gaidiet to dienu, kad jums nevajadzēs tik agri celties uz jūsu smago darbu.

5 no rīta
Jūs esat pārņemti ar punktualitāti un baidāties nokavēt, pat ja arī tas visu grafiku padarīs par traku. Gandrīz katra jūsu diena turas no kafijas, jūs neatceraties kad pēdējo reizi jums bija viegli piecelties un nodzīvot dienu.
6 no rīta
Apsveicam! Jūs esat disciplinēts cilvēks. Pat ja jūs sākat strādāt daudz vēlāk jums patīk sākt dienu no baltas lapaspuses un patīk veltīt laiku arī savām iemīļotajām lietām: sports, lasīšana, sapņošana. Tas saka par to, ka jūs mākat pareizi izlikt savas prioritātes.

7 no rīta
Šajā laikā ceļas metodiski un organizēti cilvēki. Nav svarīgi, cikos jums ir jāsāk strādāt, jūs ceļaties agrāk. Jūs ieplānojat to, ka jums vajag savest sevi kārtībā, labi pabrokastot, bet pēc tam vēl liekais laiciņš noderēs.
8 no rīta
Jūs esat no kategorijas `strādāju no 9 līdz 6`. Jūsu dzīve rit garlaicīgi, tāpēc, vienmēr jūs jūtat, ka darbs rada spiedienu uz jums. No tā pirmām kārtām cieš jūsu ģimene un sabiedriskā dzīve.

9 no rīta
Jums arī ir 40 stundu darba nedēļa, bet jūs esat neprognozējams cilvēks. Pirms piecelties, jūs kā minimums divas reizes atliekat modinātāju. Diena paiet sūdzoties par darbu un sapņiem par atvaļinājumu ar draugiem kaut kur, kur ir silti un labi.

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Jaunākie komentāri

0 0 Aizvakar 18:06Inese
Ko var muldēt....
0 0 12:51 24.08Ita
Pagājušonedēļ izcepu ļoti līdzīgas, tikai man nebija mannā bet milti, un vēl pieliku uz smalkās skaidiņrīves sarīvētu un viegli apceptu vidēju burkānu un smalki sagrieztu un arī viegli apceptu sīpolu. Kotletes ,,pazuda" neaptveramā ātrumā!
1 1 13:05 06.08Einars
Nu tāds bullshits :D

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © TikaiDaile.lv 2012 - 2017