Tiem, kuri ir mīlējuši stiprāk, nekā mīl jūs

Advertisement
Foto: bibo.kz
Advertisement

Es pacietīgi gaidu, kad beidzot kapteinis paziņos, ka esam izlidojuši. Es ieelpoju ar atvieglojumu, tāpēc, ka 30 minūšu reisa aizturēšana nav reisa atcelšana - kaut arī tagad neesmu pārliecināta, kāpēc es steidzos mājās. Atceros viņa īsziņu:

 

`Kad ierodas tavs reiss?`

 

`7:39 no rīta`, - atbildu.

 

`Labi, es sagaidīšu tevi. Tas ir tuvākajā vai tālākajā lidostā?`  

 

Raksta turpinājums - lapa #1
Foto: liwli.ru
Es smaidu. Es mazliet esmu attālinājusies no viņa, kamēr biju izbraucienā, mēģinot pierast pie viņa vēsuma jau tajā momentā, kad viņš izsēdināja mani lidostā 8 dienas atpakaļ: viņa sausie apskāvieni, emociju trūkums - reakcija uz to, ka es jau ilgojos pēc viņa. Ar gadiem attaisnošanās, ka man ir jādod mums vairāk laika, skanēja vēl smieklīgāk. Es iztērēju daudz naktis bez miega, mēģinot saprast, kas gan nav tā: tuvība, kura likās tik īsta, pēkšņi ir pazudusi.

Mēs nosēdāmies tālākajā lidostā. Kad es rakstīju viņam, tad jau zināju, ka viņš neatbrauks. Es vienmēr to zināju, bet kaut kāda mikroskopiska daļa manis tomēr cerēja uz pretējo.

`Tālākajā`.

Es gaidīju...

`Es zinu, ka tas ir tālu. Tev nav jābrauc`, - piebildu es, cerot, ka tas liks man justies daudz svarīgākai priekš viņa, nekā es parasti to jūtu. Es vēlējos lai viņš sagaida mani. No sirds vēlējos.
`Labi, tad es labāk nebraukšu. Es nekad neesmu bijis tālākajā lidostā`.

`Ok`, - es atbildēju, nesaprotot kā uzvesties. Es domāju par to, cik daudz taksists man paprasīs par 30 minūšu garo ceļojumu mājās un man uzmetās slikta dūša.

Mazai cerību graudiņš, kurš bija palicis, ātri sadrupa. Vilšanās un sarūgtinājuma saraksts, iestrēga kaklā. Es aizvēru acis, ļaujot galvenajai lidmašīnas kustībai nomierināt mani.
Foto: bibo.kz
Es domāju visu laiku par to, kam esmu gājusi cauri viņa dēļ. Mūžīgais atbalsts, savu jūtu upurēšana, lai saprastu viņa jūtas, naudas tērēšana, pieņemšana, ka viņš nav gatavs laulībām, līdzjūtība...

Es darīju visu viņa dēļ, ko vien varēju, lai viņš paskatītos uz mani tā, kā es skatījos uz viņu. Lai viņš mīlētu mani tā, kā es viņu mīlēju.

Vīrietis var par tevi rūpēties. Viņš var tev sniegt tos momentus, kad tu jūties laimīga un apmierināta, vēl viņš var dot arī tādu momentus, kad tu jūties tāla no sevis, no tā, kas tev ir vajadzīgs attiecībās. Tu nevari izveidot laimīgas attiecības uz tā. Tā nav mīlestība...

Patika redzētais? Iesaki draugiem

Saistītie raksti

Spied patīk un uzzini jaunumus ātrāk par citiem

Jaunākie komentāri

0 0 18:06 17.09Inese
Ko var muldēt....
0 0 12:51 24.08Ita
Pagājušonedēļ izcepu ļoti līdzīgas, tikai man nebija mannā bet milti, un vēl pieliku uz smalkās skaidiņrīves sarīvētu un viegli apceptu vidēju burkānu un smalki sagrieztu un arī viegli apceptu sīpolu. Kotletes ,,pazuda" neaptveramā ātrumā!
1 1 13:05 06.08Einars
Nu tāds bullshits :D

Pierakstīties iknedēļas jaunumiem

Tavs e-pasts
Pārpublicēšana tikai ar rakstisku atļauju | Rakstīt portālam | Kontakti | Reklāma | Noteikumi | Par sīkdatnēm | © TikaiDaile.lv 2012 - 2017